Opinie o Adart Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Adart Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Adart Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Adart Sp. z o.o. w Warszawa

Andy Nowy wpis

Witam, zamierzam się okleić w barwy ELE w W-wie. Co powiecie ? - polecacie czy (usunięte przez administratora) ? poproszę o konkretne opinie kierowców.

michał

uwaga na adart, nie wiem czemu ale jako jedyni każą podpisywać zaczynając współpracę weksel (jako zabezpieczenie) ale co to jest weksel a tam podpisujemy weksel in blanco, co to znaczy bardzo proszę poczytać jakie to niebezpieczeństwo, w razie wątpliwości moj mail msmichalowski@wp.pl firma bardzo fajna sam byłem na przeszkoleniu ale ten weksel to duże niebezpieczeństwo

Jurek Nowy wpis
@michał

Trzeba być durniem albo desperatem aby podpisać weksel in blanco.

Elżbieta Nowy wpis

Jaka umowę firma preferuje? Jest w ogóle jakiś okres próbny?

Lech22

Jak u wasz iloscia kursow. Poza tym ze widze was na posojach to ile dzinnie wan kursow z centrali wpada?

Lech22 Nowy wpis
@Lech22

Ktos cos odpowie. Kojaze takiego goscia kilka ulic ode mnie co byl w ele a teraz rozklejony jezdzi. Macie tam zlecenia? Ile dziennie? Jaka jest srednia wartosc kursow?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Adart Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
Mag

Szczerze nie polecam... taksówka zamówienia z 4 godzinnym wyprzedzeniem nie zjawiła sie. Pani na centrali nie odbierają telefonów przez 20 w godzinach szczyty. Brak jakiejkolwiek informacji. Jako ich stały klient wlasnie zrezygnowałam z ich usług.

Co sądzicie o poziomie wynagrodzenia w ADART SP. Z O. O (ELETAXI)? Czy w ostatnim czasie uległ on zmianie?

Anonymous

Poziom wynagrodzenia jest nie zmienny od wielu lat. Nie jest zły owszem, zarabia się tam średnio 2 500 na rękę za etat. Ale nie ma możliwości rozwoju. Można tam pracować 12 lat a podwyżki i tak nie będzie. Od niedawna została wywalczona woda dla pracowników czego firma wcześniej nie chciała zagwarantować ze względu na wydatki. Mowa o (standzie, stwardzie)

To musi być raczej płatne skoro powiela się takie kłamstwa na temat taksówek osobowych skoro wszyscy wiemy że w Polsce niema .

To musi być opłacane to kłamanie pod publikę , przecież w Polsce niema taksówek , a całej Warszawie widziałem może tylko z pięć i zakładam że w tych pięciu nie siedzą inwalidzi a kierowcy

Dominika

@Aleks napisał o innych sprawach, ale głównie skupił uwagę na atmosferze między kierowcami. Ten temat mnie zaciekawił, dlatego też dopytuję o niego. Ty też jesteś kierowcą w ADART SP. Z O. O (ELETAXI)? Chcesz dodać do wypowiedzi kolegi po fachu?

Aleks
@Dominika

Dominika, co tak bardzo zainteresowało Cię w temacie atmosfery wśród kierowców, ja najbardziej skupiłem swoją uwagę na możliwości zarabiania pieniędzy, bo przecież po to się pracuje, a czy atmosfera wśród kierowców ma tu jakieś znaczenie (????), potraktowałem to więc marginalnie... Wiadomo, lepiej pracować w miłej atmosferze, ale jak nie ma z tego kasy, bo Ci mili kierowcy są zawsze przed Tobą, to o czym tu mówić...

Dominika

@Kierowca ele czyli głównie leży atmosfera między kierowcami, dlatego jesteś niezadowolony z pracy w ELETAXI? Tak wynika z Twojej wypowiedzi. Czy nie ma możliwości, żebyście popracowali nad atmosferą między Wami?

Aleks
@Dominika

Przecież o atmosferze wśród kierowców napisał marginalnie, napisał o wielu innych, znaczących sprawach - biuro, strefy, wskakiwanie tych samych "numerów" przed niego itd, przeczytaj uważnie jeszcze raz.

@Aleks

napisał najbardziej o atmosferrze...

Jestem robotem

Witam myślę nad zmiana korporacji na ele taxi ktoś się wypowie na temat pracy w tej firmie ? Jakie tam są układy? Czy oszukują kierowców? Jakie utargi? Ile średnio wpada zleceń przez 12h? Jakie opłaty? Ile dyżurów? Proszę o jakieś cenne informacje?

Kierowca ele
@Jestem robotem

Witaj. Pracuje tam od 2 lat mam zamiar wkoncu sie uwolnic od tego syfu. Kolesiostwo , frajerstwo i faworyzacja staruch oraz ulubionych kierowcow jest na porzadku dziennym. Innych kierowcow maja w (usunięte przez administratora) 2 z 3 kierownikow kierowcow to poprostu idioci a na ich czele stoi zenek ktory jak nie wydrze mordy to jest chory. Czepia sie o wszystko i uwaza sie za krola taxi bo to stary cierp. Strefy wielkie a co za tym idzie dojazdy do klienta tez , a jak utkniesz w korku to nie raz uslyszysz zebys sie pospieszyl. Mam wrazenie ze dziewczyny na centrali to czasem niewiedza jak wyglada wawa. Czesto widze jak stale te same numery wpadaja przedemnie na strefie niewiadomo dlaczego ;) domysl sie :p jak lubisz lizac (usunięte przez administratora) tym co sa wyzej od Ciebie , jak lubisz (usunięte przez administratora) kolegow to korpo idealne ;) co do zarobkow hmmm.. ja jezdzisz tylko dzien to zarobisz ok 500zl wiecej niz ekotaxi jak jezdzisz noc to sie oplaca ;) jeszcze jedno :) chcialem kupic mercedesa sklase z 2005r to pawel powiedzial ze nie i na szkoleniu ku mojemu zdziwieniu gosc wchodzi z vectra z 2005 i wita sie po kolezensku z kierownikiem ;) wiec sam sobie odpowiedz o co tu chodzi i jaka jest tu atmosfera :) jest to typowa korpo ktora z zewnatrz wyglada fajnie a jak juz jestes to z miesiaca na miesiac masz coraz bardziej dosc ;) uwierz ze moglbym ksiazke napisac na twmat tego syfu ;) aaa jeszcze pelno kierowcow oszukuje klientow i sa z tego dumni , czesto o tym rozmawiaja na postojach . Kolejnym tematem na postojach jest to jak bylo kiedys dobrze a teraz jest do (usunięte przez administratora) wiec nawet na postoju malo z kim porozmawiasz :) jak masz zlecenie na kilka aut to normalna praktyka jest siedzenie w autach i nie rozmawianie :p pierwszy raz sie z czyms takim spotkalem . Konczac kiedys bardzo chcialem pracowac w ele myslalem ze to prestige itp po 2 latach moge zyczyc im tylko jednego ze wkoncu cos tam (usunięte przez administratora) i caly ten (usunięte przez administratora) upadnie.

fgh

o rany faktycznie ostatnie koemantrze z 2014 ciekawe czemu

informacja

o co chodzi z tym wekslem ja tez kiedyś byłem u nich na spotkaniu,jakie mogą bc konsekwencje

serpentinianonimini

tak koledzy 100tysi sie nie potyka o krawezniki. wystarczy im za skore zalezc i moga cie na haku powiesic. I JESZCZE TE 200ZL ZA SMIESZNY JAKZE TAJEMNICZY KURS WEWNETRZNY. 2 kursy w tygodniu po 10 osob = 4000zł razy 48 tygodni = 192000zł rocznie TAKZE PRZYJACIELE ZASTANOWCIE SIE ZANIM POSTAWICIE NOGE W BIURZE NA TORUŃSKIEJ

anonim777

ADART (ELETAXI) pracowałem tam. naprawde nie warto. Uwazajcie , tam jest zbyt pieknie...

Na jakich zasadach wygląda praca w tej firmie ? Jak kształtują się zarobki ? Patrząc po datach ogłoszeń musi tam być wysoka rotacja albo jakaś kicha ...

Zostaw merytoryczną opinię o Adart Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Adart Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Adart Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Adart Sp. z o.o.
  • Warszawa