Opinie o Amplus w Niegardów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Amplus. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Amplus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amplus w Niegardów

Hjloiu

Wszyscy na dodatki..!!!!

pracownik zamrażalni

AMPLUS to dziwna firma a raczej jej zarządcy zafundowali pracownikom nawiew zimnego,lodowatego powietrza na głowę szyje barki cięzko jest wytrwać 12 godzin w takiej zamrażalni ,proszę przyjdzcie przyprowadzcie swoje rodziny postawcie iniech stoją przy stołach chyba że uważacie ze my to nie ludzie!!!!!!!!!! czy wy macie sumienia? co za bez muzgowiec to wymyślił?? do zwolnienia !!!! gdzie do hol..ery jest bh-powiec no litośc boską jestesmy ludzmi a podwyżek na produkcji nie bedzie bo pdnieśli próg wydajności i raczej nikt nie osiagnie 100 % czyli w efekcie mniej niż do tej pory podwyżki będą: ale dla kierowników ,brygadzistowi i dla tych co im podniesli podstawę. A tak pięknie piszą: W Amplus wyznaczamy najwyższe standardy jakości – na każdym polu. Wiemy jak ważni w tym procesie są nasi pracownicy, dlatego zapewniamy im najwyższej jakości warunki pracy i rozwoju. Praca w Amplus to nie tylko stabilne zatrudnienie w wiodącej na rynku, dynamicznie rozwijającej się firmie. Naszym pracownikom gwarantujemy: atrakcyjne wynagrodzenie nieograniczone możliwość rozwoju bogaty pakiet socjalny doskonałą atmosferę pracy komfort pracy w nowoczesnym, doskonale wyposażonym miejscu SEMPER IN ALTUM smiechu warte

@pracownik zamrażalni

nigdy człowieku nie pracowałeś w temperaturach -20 stopni, a pracujesz w 14 i ci ciężko, w zamrażalni z prawdziwego zdarzenia za granicą wyciągniesz że 20 tysięcy miesięcznie(o ile nie padniesz z wycieńczenia), pytanie czy dasz radę? może warto spróbować? a serio, manewr niekorzystny nie tylko dla was ale również i dla innych działów na magazynie, powinni to oddzielić, jednak firma nie chcę w to inwestować

@ttt

Nie wiem o czym Ty piszesz widać że nie nie czytasz tekstu że zrozumiem ja tu nie pisze o zimnie bo to idzie wytrzymać tylko o nawiewie zimnego, mroznego powietrza a to jest kolosalne różnica

ttt

To że inżyniery, ustawiły wam stoły na wprost pod agregatami to już nic nie poradzę..

Żona

Jako kierowca z zewnątrz na rozładunek czeka się kilka dobrych godzin. Przeciętnie 5!!! Maja ludzi za nic.

@Żona

I tak lepiej to niż kiedyś do tygodnia w niegardowie ; ) Wszyscy kierowcy by chcieli, by latano obok nich biegiem

@Żona

Myslicie ze ludzie w amplusie to siedza i patrza sie na kierowce ?? Nie ma nieraz miejsca na rozladunek trzeba przewiez caly towar na druga strone hali lub na komore schowac srednio caly samochod sie przewozi na druga strone okolo 1-2h na komore chowa sie go od 30min-1.30h a pozatym srednio na rozladunek na 1 osobe przychodzi z 5-10 aut do rozladunku + rolnicy ich nigdy nie wiadomo ile . Poprostu nie ma kto tego wszystkiego robic

Robert(b.p)

Cielęce mózgi, dalej si między sobą żrecie,a góra się śmieje.

Ritiki
@Robert(b.p)

Nic się nie zmieniło żerują się dalej między sobą i (usunięte przez administratora)

Magazynier

Szybka

Uprawnienia na wózki widłowe, Badania sanepid

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Były Pracownik

Gęstemu(Karpackiemu) Amplus życie pajacowi uratował. W innej Firmie za takie podejście do ludzi miałby klepanke.

robert
@Były Pracownik

powinni mu (usunięte przez administratora) tak jak wtedy po meczu żeby znowu wyglądał jak misiu panda

Polo

Szmaciaz zwykły zniszczy tą zmiane

Edek
@Polo

A co się stało, że tego wysokiego ślepego zwolnili?

Ritiki
@Edek

Edek kogo zwolnili coś więcej

blacksalami

Co tam niewlonicy amplusa? Umowa o dzieło i 1500 na rękę? Przypominam, że na miejsce każdego z was czeka 100 ukraińców a prezes firmy amplus po ostatnich igrzyskach w korei podjął decyzję o sprowadzeniu pracowników z korei północnej więc na waszym miejscu zaczął bym rozglądać się za inną robotą, wasz czas w firmie amplus spółka zoo za niedługo minie, zastąpią was wydajniejsi a przede wszystkim mniej rozszczeniowi pracownicy z korei północnej i ukrainy. Ja zwolniłem się pół roku temu, teraz mam własną działalność i zarabiam 30k/msc. Czasami spotykam się z prezesem, pijąc szampana razem śmiejemy się z białych murzynów którzy dziennie przerzucają po 30 ton za 1500 na rękę.

Krokiet
@blacksalami

Nie ośmieszaj się pajacu. Własna działalność ,3K....ale robisz biznes .Chyba buraczany.

Gutek

Konkurencja ostro atakuje!!! Amplus to świetna firma.

@Gutek

Ja tam pracuje .... i wiem co sie tam dzieje

Lelek
@Gutek

Chyba we CH....

Były Pracownik

Panie Dyr. K. CZ. tak szczerze CHCWD!!!

Ciekaw jestem czy prezes wie obitym ze K. i J. chodzą po halach i mówią pracownikom ze jeżeli im nie pasuje to na ich miejsce ma Ukrainę ?.,, To nie prościej rozwiązać umowę z Polakami?? powód się zawsze znajdzie .Mysle ze tym tokiem rozumowania dni tego pracodawcy są policzone.

Bzzzz

Trzeba poinformować ministerstwo rolnictwa i polityki pracy, że po bywają się Polaków na rzecz Ukraińców

Brrrrrrr
@Bzzzz

O k u rw a, dobre, dowcip dnia!

reproduktor

Pozdrawiam piękną Magdalenę z biur :*

He he
@reproduktor

Nie wszystko ma takie piekne

Robert(b.p)

Dalej to samo. Zamiast trzymać się razem, to jeden na drugiego napier...POWODZENIA

Nowy Kiero

Co myślicie o nwym kierowniczce na D zm.?

Lol
@Nowy Kiero

Kto odszedł i kogo zrobili kierownikiem?

zol
@Lol

Tomek na urlopie, Beata w akcji

Pimpek

Ma potencjał Kobieta.

@Pimpek

Nie zaprzeczam, jednak nikt nie jest cudotwórcą jeśli chodzi o zmianę D

Roki

Po co sie myc.To szkodzi zdrowiu.Lepiej byc czysty i smierdzacy,niz brudny I pachnacy.

Biuro

A ja myślałem że ludzie jednak czymś różnią się od trzody chlewnej he,he Ale niektórzy nie he, he, he

Sanepid

Mężczyźni!!! Wymysli coś takiego jak woda i mydło więc przed przyjściem do pracy uzyjcie tego! bo strasznie śmierdzi od was

eqw
@Sanepid

Nie opłaci się =)

@Sanepid

Hmm, i tak to lepszy zapach niż zgnitych pomarańczy ;)

o co cho

o co chodzi ze striptizerem? co jakiś czas się tu ten temat przewija..

Borson

Heheh striptizera (usunięte przez administratora) heh

Helena

Z tego co piszecie na forum @srebrny, to chyba rzeczywiście o wielu rzeczach kierownictwo nie ma pojęcia. Pisaliście też o podwyżkach, ze strony wynika, że Amplus oferuje spory pakiet socjalny i wysokie wynagrodzenie, czy rzeczywiście jest ono, tak nie zadowalające?

@Helena

Pakiet socjalny nawet chyba czegos takiego nie ma jest tylko zwykle ubezpieczenie a takto nie dostajemy nic przynajmniej ja nie dostaje zadnych kart wstepu gdzies do kina czy na basen czy jakis bonow towarowych czy czego kolwiek gola pensja .Wszystkie swieta zaklad pracuje nasz system rozumiem ale nie rozumiem czemu jak juz jestem w swieta w pracy i np od gornie jest powiedziane ze o 17 wychodzimy to nam zabiora 2h z wyplaty co chyba w kazdym innym zakladzie daja jeszcze ekstra kase za przyjscie w swieta to tu Ci zabiora :). Co do pensji wiadomo kazdy chce zarabiac wiecej i wiecej ale faktycznie slychac w okolicy ze amplus malo placi i te nadgodziny no to smiech na sali ludzie chodza a nie ma ze placa Ci 50 % czy tam nawet 100 % tylko za nadgodziny jeszcze mniej placa hahaha to jest najlepsza motywacja hahahah nadgonia ukraina coraz ich wiecej

@Helena

a zapomnialem teraz niby robia wozkowym kurs na wozek ale to chyba dlatego zeby nie doszlo w koncu do sytulacji ze bez papiera jezdzili wozkami i jakis wypadek wiadomo zdazaja sie wiec nie chca smrodu ale to jest na + dla Firmy i pracownika bo jak pracowink nawet by odeszedl to chyba mu zostanie , ale pewnie beda musieli podpisac papierek ze np przez 1 rok lub 2 lata sie nie zwolnia lub firma bedzie mogla od nich zazadac zwrotu kasy za kurs

@Srebny

Robią im kursy, bo zgodnie ze zmianą przepisów od 1 czerwca 2018 roku nie będą mogli jeździć wózkami. Papier podpiszą, że jakby się zwolnili w ciągu dwóch lat to zwracają za kurs, z tym że pewnie z każdym miesiącem kwota będzie maleć o 1/24 ; )

Zorro
@ttt

Tak ,oczywiście że każą nam podpisywac papierki na 2 lata .Tylko ze za 2 lata tej firmy już nie będzie. ....a w Niegardowie Ukraincy dalej jeżdżą wózkami na karte rowerową i to na każdej zmianie kierownik przymyka oko i toleruje co się da. Nawet doszło do tego ze mogą wchodzić i wychodzić którędy im się zechce bo karty im działają wszędzie. Jak pracować w Amplus ie to tylko zmienić obywatelstwo bo jest to firma pro Ukraina.

Zostaw merytoryczną opinię o Amplus - Niegardów

• Jak się pracuje w Amplus?

Zobacz opinie na temat firmy Amplus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amplus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amplus?

Kandydaci do pracy w Amplus napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amplus
3.3/5 Na podstawie 982 ocen.
  • Krzemieniecka 70
    54-613 Niegardów