Opinie o Amplus w Niegardów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Amplus. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Amplus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amplus w Niegardów

Szanowny Panie prezesie! 1700 na miesiąc za pracę fizyczną to dla Pana dużo czy mało? Jak utrzymać rodzinę za te kwotę na miesiac? Firmy w okolicy płacą dużo więcej. Kpiny sobie robicie z ludzi? Miały być podwyżki Czas się pożegnać

K-2

Pytanie czy właściciele wiedzą ile ich pracownicy zarabiają Odpowiedź poniżej poziomu egzystencji czlowieka

ttt

ja się zwalniam, tu nie ma przyszłości, zarząd za przeproszeniem "sra" na magazyn

ee

@Pracownik To czemu nie odejdziesz do firmy w okolicy tylko się użalasz na forum ?

@ee

Bo mi wolno Bo lubię tą firme Bo moje sugestie się przydadza Bo sam czytasz to

Hellz

Witam, Proszę o opinię na temat pracy w Amplus Prandocin w Dziale Handlowym na stanowisku Kupiec. Dostałem ofertę pracy, ale zastanawiam się mocno bo opinie raczej ogólnie o firmie mało przychylne. Natomiast jak wygląda sprawa w Dziale Handlowym? Faktycznie 8 godzinny dzień pracy nie wystarcza?

XXL
@Hellz

sprawa wygląda tak że zarząd dąży do likwidacji zakładu, więc nie opłaca się tam zatrudniać na moment

@XXL

Specjalnie pogarszają warunki pracy żeby pracownicy sami się zwalniali.

Doktor specialista
@678

Dokładnie,nic dodac nic ując.

Hellz
@XXL

Likwidują zakład, który nie tak dawno rozbudowali? Dziwne to trochę. Wydaje się, że firma prosperuje całkiem nieźle.

@Hellz

Heja, słuchaj tam akurat potrzebują, może ruszysz akurat ruszysz coś handel, na magazynie redukcja kosztów, bo zmniejszone odbiory towaru przez sieci handlowe

wrre
@Hellz

Fantastyczna organizacja pracy w zakładzie sprawia, że nie tylko nie wystarcza, ale jest to mile widziane i uznawane za coś oczywistego.

mvp

tygodniówka dobra :)

Sasestka
@Hellz

Jak nie jesteś z gangu(usunięte przez administratora) to lepiej się tam nie pchać, czarna nikogo obcego nie wpuści. Chcą ci zaszkodzić to wystarczy pseudo kontrola jakości, która potrafi odesłać dostawę całkiem dobrego towaru. Nie kupisz od kogo chcesz tylko od protegowanych, choćby było 20% drożej. Jeden układ.

Tyuk

Rozdawali już pity? I czy osoba która już nie pracuje musi odebrać sama czy wysyłają poczta?

@Tyuk

Rozdawali, ci którzy nie odebrali mają wysłane pocztą

Taratata

Robią tak żeby ludzie sami się zwolnili i tak zrobią, dali 100 podwyżki aby najniższą krajową wziąć ,normalni ludzie znajdą sobie uczciwą pracę bo wosna lato idzie, a (usunięte przez administratora) zostana, oby kierownictwo zarządu musiało za 1 7 00 siebie i swoje dzieci utrzymać, ale karma powraca ......

ghgt

Troszkę dokładniej opiszcie sytuację. System 8h jest potwierdzony czy to tylko plotki ? Bo mowa o tym to już kilka lat temu była. Druga sprawa premia zostaje + podstawa czy sama podstawa ? Bo jak to pierwsze to tracicie tylko te nadgodziny ustawowe. Po trzecie nie straszcie, że odejdziecie, bo i tak tego nie zrobicie, Ci co mieli odejść to odeszli, reszta trzyma się tego amplusa rękami i nogami nie widząc chyba ile obecnie na rynku pracy jest perspektyw i możliwości rozwoju prócz sortowania zgnitych owoców/ warzyw i jazdy wózkiem za 2000 zł. Nie łudźcie się, że tu kiedykolwiek się coś zmieni na lepsze, bo nigdy tak nie będzie. Dostaliście 100 zł podwyżki i się cieszycie ? W przeciągu roku/półtorej średnio w sektorze prywatnym zarobki wzrosły o kilkaset złotych, ba nawet sektor publiczny w ostatnim czasie dostał spore podwyżki od Państwa a wy dalej pracujcie na nich, tłumacząc się, że system wam odpowiada :|

Magazynier

Szybka

Uprawnienia na wózki widłowe, Badania sanepid

Obserwator

Kto i czemu chce zmieniać jedyną rzecz jaka trzymała jeszcze wielu ludzi w tym zakładzie - zmiany 12 godzinne? Masę ludzi pracuje tu bo mimo marnej wypłaty mają w zasadzie co drugi dzień na pracę w swoich gospodarstwach rolnych. Przy zmianach 8 godzinnych (dniówka-popołudniówka-wolne) wypłaty na magazynie nawet po ostatniej podwyżce o 100 zł brutto będą tylko o około 50 zł większe od płacy minimalnej, to jest żart jakiś. Podsumowując mniejsze wypłaty i mniej czasu wolnego. Bierzecie udział w konkursie na najmniej przyjazny pracownikowi zakład pracy czy jak?

mpvmp
@Obserwator

no właśnie dlatego, bo mniejsze wypłaty. Zapomniałeś dodać, że przy ósemkach trzy razy na dobę przekazuje się zmianę, co trochę obniży wydajność w porównaniu z dwukrotnym przekazywaniem zmiany.

Doktor specialista
@Obserwator

Opisałes to tak jak to rzeczywiscie wyglada.Jesli zmiany wejda nadłuższa chwile pół pracowników odejdzie,młodzi to na pewno.Pozdrawiam wszystkich.

Ccc
@Doktor specialista

Może właśnie o to chodzi pensje w dół i sam się zwolnisz bo nie utrzymasz rodziny za 1600 btutto dolicz dojazd i na co ci zostanie?? Na chleb i wodę!!! Perły, gepardy za co,?

Dgy

Wreszcie, bez koszmarnych nocy

cichociemny

Firma "rodzinna". Wszystkie ważniejsze stanowiska obsadzone rodziną. Beton nie do przebicia przez nawet najzdolniejszego i najpracowitszego pracownika. Jednak warunki pracy są w porządku. Fakt, płace są niewygórowane ale raczej nikt z batem nad głową nie stoi. Ogólnie firma może być. Moje sugestie dla Amplus: Podnieście płace bo w końcu zostaniecie bez pracowników. Lubię atmosferę w Amplus za: Przyjemna atmosfera pracy, elastyczne godziny.

Iq

Żal na to patrzeć. Dają władze ludziom którzy nie mają pojęcia o zarządzaniu. Wchodzą zmiany, niestety na gorsze.Zegnaj amplus. Zapomnij o SEMPER IN ALTUM, Ukraina ci nie pomoże.

sasiad

Panie dyrektorze,jak to jest że nie wszyscy dostają jednakowy towar jeden stół Zawsze ma lekki towar Nigdy nie dostaje towaru ciezkiego my musimy yebac ciezki ! to ze maja wzgledy to nie oznacza ze to sprawiedliwe! my tez mozemy robic to co oni

obcy
@sasiad

z daleka widac jak 3 stoly je bio pomarancza a 3ci pod ochrona (usunięte przez administratora)

vvvvvv

Pisz do papieża

fred

JAK NIC ZMIANA B

ttt

Dzień dobry po świętach, może czas najwyższy zmienić jakość papieru toaletowego w WC firmy Amplus, jest tragiczna i nie raz na jeden użytek idzie naprawdę spora ilość, zainwestujcie w lepszy papier i dbajcie o komfort pracowników, a wygeneruje to zyski, ponieważ zużycie papieru spadnie

jagna
@ttt

wy przynajmniej macie papier w wc

pracownicy
@jagna

My mamy jedną ubikacje na produkcji na 100 osób z ukrainą jedna umywalke w której ciagle brakuje płynu do mycia rąk panowie dyrektorzy ,panie od kontroli szanowny panie bhp SMIAŁO zagladnijcie tam ukraina wyrzuca papier z resztkami kału.krwi do kosza na posadzke obrzydliwosc my przeciesz pracujemy przy zywnosci moze jak złapiecie jakiegos wirusa lub bakterie to zrozumiecie co to jest jeden kibel na tyle ludzi

sasiad
@ttt

o oniPanie dyrektorze,jak to jest że nie wszyscy dostają jednakowy towar jeden stół Zawsze ma lekki towar Nigdy nie dostaje towaru ciezkiego my musimy yebac ciezki towar ! to ze maja wzgledy to nie oznacza ze to sprawiedliwe! my tez mozemy robic to c

qwe

I tak jadą po sobie, jedni na drugich, nawet mi was nie żal.

Q
@qwe

Kogo to obchodzi!

nick

Beat boys powiedz co zrobić mam- blondi dla Ciebie

Baranie ona nie ma siostry

błażejj

Witam wszystkich . Jest ktoś z utrzymania ruchu ? Jak wyglądają zarobki ? Z góry dziękuję za odpowiedź @ błażejj

{ }

Doniczka , owinęła go sobie wokół palca !

Almiś
@{ }

Kto to ta doniczka?

Almiś

Szkoda gadać śmiech na sali jak czytam te komentarze pracy nie brakuje a ludzie nadal tam pracują za marne grosze ukraincom to się nie dziwie.

Pizamka

Ci możecie powiedzieć o dziale kupieckim? Czy to też dział sprzedaży?

@Pizamka

Największy prestiż w Amplusie

B DC

Ten wypierdek, daje nam ciągle ten sam towar

SK

On odbiera nagrody

Rittiki

Pan Prezes zarządu promuje się na (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora) ma pracowników z produkcji. Ciekawe dzięki komu to ma te nagrody itp.

eqg

Jakieś szczegóły, czy tak tylko sobie chciałeś (usunięte przez administratora)

Były pracownik 2

Jankowi również

Kier

Pan ze zmiany B wielki kierownik stodoła. Pokazuje zęmby a niejednego sprzwdał za drobne i lizanie tam gdzie lubi. Swoje stanowisko ma dzieki długiemu jezorowi niejeden juz chciałby go spodkac w cztery oczy by pogratulowac mu jego stanowiska wnocy chroni sie za szefem i wszystko mu zdaje ale nagroda czeka za to sprawowanie

@Kier

Dokładnie ten stodoła sie prosi o doła Włosy mu wyleciały łysy jak (usunięte przez administratora) a dalej liże za drobne i niedługo przybije sobie piątkę z doniczka Brawo Państwo dobrze wam idzie

Xxx
@Kier

Który to jest ten stodoła panowie napiszcie inicjałami:)

Chwdp
@Kier

(usunięte przez administratora)Weź się najpierw człowieku wruc do podstawówki naucz się pisać po Polsku i pisz tutaj bo opisujesz kogoś a nie znasz znaków Polskich to jest śmiech na sali(usunięte przez administratora)

jhbh
@Chwdp

wruc, Polskich, faktycznie same matoły.

Zbyszek
@Chwdp

Jakich? polskich. Przymiotniki piszemy mala litera Polska piszemy duza.litera bo to nazwa państwa Po polsku piszemy mala litera bo to nie jest nazwa kraju.Nie bede opisywal tutaj kto jest pisarzem czy analfabeta.no ale qurwa WRUC To rzeczywiscie jestes Ty analfabeta

zbyszek
@jhbh

dokładnie tylko pozazdrościć

Zostaw merytoryczną opinię o Amplus - Niegardów

• Jak się pracuje w Amplus?

Zobacz opinie na temat firmy Amplus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amplus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amplus?

Kandydaci do pracy w Amplus napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amplus
3.3/5 Na podstawie 982 ocen.
  • Krzemieniecka 70
    54-613 Niegardów