Opinie o Amplus w Niegardów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Amplus. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Amplus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amplus w Niegardów

Irek

Widzę ze premia jest a jakieś benefity dla pracowników? Bony na święta ? Szefostwo dba o pracowników pod tym względem?

Mydło

Chłopie!! pracujesz między ludźmi i żywnością uzywaj wody i mydla

Szatnia damska

Uwaga!! (usunięte przez administratora) !!! Na co wydałas te 50 złotych? Nie masz, na chleb powiedz dam Ci To upokarzjace otworzyć szafkę i wyjąć z portfela komuś pieniądze. Pozdrawiam Cię kim kolwiek jesteś nie rób tego więcej

Mama mi kazała

Sprzedom dom cza ino za majstra zapłacić

Magazynier

Szybka

Uprawnienia na wózki widłowe, Badania sanepid

Jakie są warunki zatrudnienia w Amplus?

ttt

Bardzo dobre, jak chcesz się nauczyć jeździć wózkami Podstawa + premia wychodzi więcej niż najniższa krajowa. Jak mieszkasz sam na życie ci wystarczy. Wózki nowoczesne z czujnikiem puknięć, nie trzeba korzystać z serwisów typu r... ;) Na produkcji, jak odróżniasz ziemniaka od kapusty będzie ok ;) W handlowym, jak umiesz kupić towar 5zł taniej niż konkurencja będziesz kimś. W transporcie, jak umiesz palić gumę i masz uprawnienia c+e, wystarczy absolutnie Pozdrawiam serdecznie, były parobek ;)

Franciszek
@ttt

A powiedz proszę, czy oprócz podstawowego wynagrodzenia oferują jakieś dodatki? Socjal, premie uznaniowe?

Xd
@Franciszek

Sto pięćdziesiąt złotych brutto z okazji świat Bożego Narodzenia i Wielkanocny oraz krokiety. Socjal masz jak se wyniesiesz w kieszeni buraka ????

Popek krol Albanii

Szkoda, że właściciele nie widzą bądź nie chcą widzieć jak dorobek ich życia powoli upada. To już nie te czasy kiedy na biurku leżała stetra podań o pracę. Teraz za 1600-1700zl prace znajdzie się wszędzie. Na magazynie została juz tylko garstka Polaków, nie ma kto ładować sklepów i pisać papierów. Towaru wyjeżdża conajmniej o połowę mniej niż 3-4 lata temu ale do zarządu, dz handlowego i ch** wie gdzie jeszcze takie zapotrzebowanie. Tylko po co? Zamiast wydawać pieniądze na bzdety i jakieś sponsoringi Wisły Kraków to mogliby się zainteresować tym co się dzieje na magazynie. Bo najlepsza reklama jest dobra opinie o firmie w okolicy w której się znajduje a nie gdziś w Krakowie, gdzie o Amplusie mało kto słyszał. A to ze ktoś dostanie jablko wzamian za bilet nie oznacza ze zaraz w Biedronce rzuci się do kupna pomidorów, kapusty, cebuli czy kalafiora! A jak już firma jest taka hojna to zamiast zapełniac kontenery to oddajcie ten towar za bezcen do MOPSu. Polecam czasem użyć muzgu, ręcze głową ze to nie boli i od tego się nie umiera!

Zero
@Popek krol Albanii

"Królu Albanii" masz racje gdyby posiadali taki organ to by nim ruszyli zrobili by wszystko aby ludzie którzy mają pojęcie co d, ieje się na magazynie i doświadczenie jakie uzyskali przez parę lat nie pozwolili by odejść takim ludzia Można studiować na MBA i mieć piękne motto Semper in Altum I nie doceniać ludzi pracujących bardzo ciezko na produkcji ciężko sobie przypomnieć kiedy były jakieś podwyżki ceny warzyw owoców poszły w górę firma obiecała podwyżki i na tym się skończyło nawet zarząd nie zejdzie aby porozmawiać z nami, nagrody, wystąpienia jak to dbają o pracowników jak dbacie ?? nawet z nami nie rozmawiacie i to jest firma Semper in Altum śmiechu warte

tort
@Popek krol Albanii

Właśnie widać, że ten "mózg" boli, bo tej pisowni przez "u" Nie pasuje to odejdź, mają pieniądze to sobie je wydają na co chcą w tym i na sponsoring Wisły. Nikt się nie będzie do was dostrajał, są inne firmy, możecie odejść albo najlepiej założyć Swoją i płacić pracownikom po kilka tysięcy na miesiąc. Wy i tak ludzie pełni ambicji i umiejętności będziecie pracować za 1600 zł w tej chorej firmie.

@tort

Masz tylko rację w jednym Chora firma!

Swd
@Popek krol Albanii

Polek król Albanii pouczający ekspertów od marketingu i zarządzania :)

Forum goWork nie służy do obrażania innych, a jedynie do wyrażania opinii na temat warunków pracy. Jeśli w firmie zdarzają się sytuacje zastraszania, czy lekceważenia pracowników należałoby o tym poinformować wyższą kadrę zarządzająca? Czy próbowałeś podjąć takie działanie?

Lolo

Amplus jako jedyna firma w tej galaktyce pozbył się pracowników narodowości Polskiej. W zamian sprowadził sobie Towarzystwo z Ukrainy. Nikt o tym nie mówi, ale ktoś policzyl kilka dni temu wydajności. Pracowało 7 Ukraińców, zrobili 6 palet, w innym miejscu ten sam towar robili ci niepotrzebnie nikomu Polacy. Zrobili w 5 osób 15 palet. W tym samym czasie. Ludzie to są kpiny. No ale to jest restrukturyzacja firmy. Wnioski??? Kilka pokoleń buduje, jeden potrafi to rozpierd.... ic w krótkim czasie. Niech się sami w tych działach powykanczaja. W jednej firmie każdy jest konkurencja dla każdego. BARANY......

O Tak
@Lolo

Wątpię to bo raporty pokazują ze ludzie z Ukrainy robią więcej i szybciej towaru niż Polacy widać to po słupkach wydajności

Good
@O Tak

Kiedy się ma przelicznik waluty razy 5 to się opłaca robić szybko i byle jak a nasze wypłaty raczej nie przelicza się na nic Wnioski zostawiam Tobie madralo!!!!!!

wrre
@Good

wniosek - trzeba mieć źle w głowie, by się tu wysilać. Twoje gadanie o Polakach wypruwających sobie tu żyły za 1700 to sam nie wiem jak skomentować.

Good
@wrre

A kto powiedział że za 1700 ktoś z Polaków wyprowa sobie żyły!!! czytaj ze zrozumieniem, dobrze że nie wiesz jak skomentować bo i co tu komentować

Soviet
@Good

Te, to w końcu oni robią mało, czy dużo ale byle jak, bo już się pogubiłem :)

Teee
@Soviet

Te, oni robią na dniach dużo, szybko i byle jak a napopoludniach olewaja robotę to też ludzie nie roboty

Iza
@Good

Dobrze, że poruszyliście wątek związany z wynagrodzeniem za wykonaną pracę w Amplus. Skoro nie 1700 to ile konkretnie? Na jakie wynagrodzenie można tu liczyć za sumiennie wykonywaną pracę?

@Iza

Iza za sumienną pracę w firmie Amplus wyciagniesz 20 000 tys....... na rok ale jest warunek musisz być kobietą bo tu prawie one w wiekszosci tu pracują musisz mieć dużo siły bo bardzo ciężka praca jak na kobiety no i oczywiście wiek od 40 - 55 lat bo tylko takie tu haruja na produkcji aby firma kwitla i się rozwijała

ttt

Nie ma wpisów, bo już nie ma kto pisać, większość z nas jest lub będzie w nowych firmach ;)

Xxx

Za 10 000 zł sam byłbym idiota,aby zrobić idiotow z innych i dałbym do zrozumienia że 1600 na umowę na produkcji to naprawdę ogromne pieniądze. Jak Wam nie wstyd brać tak duże pieniądze tak drogie biuro tyle mamy!!!

Korektor

Dane firmy AMPLUS w nagłówku chyba nie są właściwe?

@Korektor

Nie są bo ciągle pracujemy w innym miejscu a w rzeczywistości gdzie indziej czy te umowy są ważne każdy prawnik podwazy

Ludzi pozwalniali trochę się zwolniło inni się zwolnia a na produkcji jeszcze więcej towaru i szybko szybciej za te same pieniądze jak mur, zyni za1700

GoPro

Zgadzam się z wami ale już nie biadole i narzekam... jak źle mi gdzieś to szukam nowej pracy. mnie zrekrutowała firma i jestem zadowolony. chcecie znaleść pracę to mogę polecić jedną firmę - oni pewnie pomogą pzdr

SK
@GoPro

Jaką firmę polecasz? Tu są marne zarobki 1600 - 1800 praca bardzo ciężka PS. Czy ktoś coś wie jaka firma powstaje niedaleko amplusa czy przyjmują jakieś podania o pracę

gopro
@SK

dzowncie pod numer(usunięte przez administratora) maja chyba jeszcze oferty w okolicy więc moze pomoga

Czesław
@SK

Przypominam, że na tym forum wymieniamy informacje o firmie Amplus, a nie szukamy innego zatrudnienia. Rozumiem, że nie jesteś zadowolony z podstawy wynagrodzenia. Napisz, czy można je podwyższyć poprzez premie lub inne benefity? Dodatki często są na tyle satysfakcjonujące, że rekompensują niezbyt wysoką pensję.

Y

Nikt nie dorówna tobie królowo prowidentu

Y

Napisz coś ciekawego morze o swoim awansie jak załatwiłas lubisz pisać przecież o kimś innym

Panie (usunięte przez administratora), proszę zwrócić uwagę na osoby w granatowych ubrankach brak dla nich pracy zrobiły z biura kawiarnie rozmowy o wszystkim i o niczym ploty, ploty, ploty byle czas leciał i pieniądze na konto kierownik brak jakich kolwiek reakcji wszystkie w granatach chcą tu spędzać czas lekko miło i przyjemnie

qwerty

Żałosny, nędzny konfidencie, trzeba się było uczyć, nie narzekało by się na swój marny los. Poza tym nawet nie masz pojęcia, na czym ich praca polega.

@qwerty

Praca ich polega na okupowaniu biura piciu hektolitrami kawy iploty ploty a wykształcenie raczej marne co masz do roboty wprowadzenie danych do kompa a resztę dnia krecisz się nafotelu i ukrywasx przed kamerą jesteś żałosna wszyscy to widzą co boisz się zereszte e powinnas poświęcić na ciężką pracę jak inni przecież za towlasnie ci płaci firma Amplus a nie za kawiarniane pogaduchy i byle czas zleciał każdy to potwierdzi

mm

Ty za to zasuwasz 12 godzin bez wytchnienia i na trzeźwo, jak każdy pracownik :)

edd
@qwerty

Nie cwaniakuj nędzny (usunięte przez administratora) bo g. wiesz o życiu .W życiu nie zrobiłeś nic pożytecznego bo nie masz o nim pojęcia ani co gorsza nie masz szacunku dla ludzi pracujących też na ciebie bo los bywa przewrotny i może być tak ,że też będziesz musial pracować na innych a wtedy poczujesz jak to jest być niedocenianym robolem.Tego ci życzę synku.

Na noc telewizor koniecznie bo oczy zepsuja od oglądania filmów w komórkach

XXL

piniondze??? to są kuźwa jakieś kpiny! Na żebrach by więcej uzbierał niż tutaj zarobił! porażka!

qwe

som piniondze !!!!!!!!!!!!

ble
@qwe

tzn ?

Magazyn

Teraz Czeska wywalili to będzie ok. Skończy się kolesiesiostwo tylko normalna praca i docenienie ludzi. Niech kierowcy logistyka drżą teraz ich będzie zwalniał

Skoczek
@Magazyn

Tylko Kogo hahahahaha ??? Jak tam taka rotacja ludzi ze nie zdązy nikogo zwolnić bo juz go nie ma :P

prezo
@Magazyn

Pora już pozbyć się tych wszystkich zewnętrznych pseudo firm transportowych , to tylko rodzi podejrzenia o korupcję , a firma nic z tego nie ma.

Fado

Jakiego Czeska ????

Dobry
@Magazyn

Coś mi się wydaję że jeszcze za Cześkiem zatęsknicie. Teraz dopiero zaczną się wielkie zmiany.

Szanowny Panie prezesie! 1700 na miesiąc za pracę fizyczną to dla Pana dużo czy mało? Jak utrzymać rodzinę za te kwotę na miesiac? Firmy w okolicy płacą dużo więcej. Kpiny sobie robicie z ludzi? Miały być podwyżki Czas się pożegnać

K-2

Pytanie czy właściciele wiedzą ile ich pracownicy zarabiają Odpowiedź poniżej poziomu egzystencji czlowieka

ttt

ja się zwalniam, tu nie ma przyszłości, zarząd za przeproszeniem "sra" na magazyn

ee

@Pracownik To czemu nie odejdziesz do firmy w okolicy tylko się użalasz na forum ?

@ee

Bo mi wolno Bo lubię tą firme Bo moje sugestie się przydadza Bo sam czytasz to

Zostaw merytoryczną opinię o Amplus - Niegardów

• Jak się pracuje w Amplus?

Zobacz opinie na temat firmy Amplus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amplus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amplus?

Kandydaci do pracy w Amplus napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amplus
3.3/5 Na podstawie 982 ocen.
  • Krzemieniecka 70
    54-613 Niegardów