Opinie o Amplus w Niegardów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Amplus. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Amplus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amplus w Niegardów

Robert

Pracodawca nie może natomiast samodzielnie przeprowadzić badania, jeżeli pracownik nie wyraża na to zgody. Nie można zmusić pracownika, aby poddał się badaniu alkomatem. Takie działanie mogłoby stanowić naruszenie dóbr osobistych pracownika. W takim przypadku pracodawca ma jednak prawo wystąpienia z żądaniem o przeprowadzenie badania przez uprawniony organ. Tak właśnie należy rozumieć znowelizowane przepisy. Celem nowelizacji było bowiem zapobieżenie takim sytuacjom, w których brak zgody pracownika na przeprowadzenie badania uniemożliwiał pracodawcy dokonanie kontroli jego trzeźwości (jak miało to miejsce w poprzednim stanie prawnym). Obecnie, jeżeli którakolwiek ze stron stosunku pracy sprzeciwia się przeprowadzeniu badania (najczęściej będzie to pracownik), druga strona może żądać przeprowadzenia takiego badania przez uprawniony organ. Jeżeli natomiast istnieje zgoda obu stron na przeprowadzenie badanie, badanie może zostać dokonane samodzielnie przez pracodawcę, bez konieczności wzywania uprawnionego organu. Na marginesie powyższego wypada ponadto wspomnieć, że nietrzeźwość pracownika może być wykazana przez pracodawcę także innymi środkami dowodowymi, aniżeli badanie alkomatem (np. zeznaniami świadków). Pracodawca może zatem poprzestać na zeznaniach świadków co do zachowania pracownika, a brak przeprowadzonego badania nie niweczy możliwości nałożenia na pracownika sankcji.

D
@Robert

Widzialam jak danka z elko w dalszym ciagu chodza na papierosa i jakos kierownik nic nie robi

Robert

Istotne jest, że kontrola trzeźwości pracownika powinna być uzasadniona okolicznościami. Nie może być przeprowadzana na zasadzie losowej (np. w formie wyrywkowej kontroli co drugiego czy co trzeciego pracownika). Takie działanie mogłoby być kwestionowane przez pracowników i mogłoby stanowić podstawę do wysuwania pod adresem pracodawcy zarzutów szykanowania czy naruszania dóbr osobistych. Pracodawca może żądać przeprowadzenia badania, jeżeli zachodzi uzasadnione podejrzenie, że pracownik stawił się do pracy w stanie po użyciu alkoholu lub spożywał alkohol w czasie pracy. Podejrzenie pracodawcy powinno przy tym odnosić się wyraźnie do konkretnego pracownika, co do którego pracodawca występuje z żądaniem przeprowadzenia kontroli. Będzie tak w szczególności wówczas, gdy pracownik zachowuje się w sposób świadczący o spożyciu alkoholu (wskazuje na to sposób wysławiania się pracownika, chwiejny krok, zapach alkoholu, itp.) lub gdy świadkowie potwierdzają, że widzieli, jak pracownik spożywał alkohol (np. przed rozpoczęciem pracy). Tylko natomiast w szczególnie uzasadnionych przypadkach może być przeprowadzone badanie o charakterze prewencyjnym, wyrywkowym czy okresowym. Dotyczy to w szczególności sytuacji, w których prewencja przeciwalkoholowa ma szczególnie uzasadniony charakter, np. rodzajem pracy (w szczególności w firmach transportowych czy szpitalach).

witam wszędzie na rynku pracy stawka godz. 11zl na rękę , ale nie w amplusie cóż widocznie ludziom to pasuje i siedzą cicho . w koło sami pod pierdalacze i przydupasy , co niektórzy sobie radzą coś się sprzeda i jakoś to jest. a inni (usunięte przez administratora) i siedzą cicho . dziwi mnie że nikt niczego nie wykumał .

borson

Walcie sie w dupe z tym amplusem samwe wiesniaki i kozaki

Magazynier

Szybka

Uprawnienia na wózki widłowe, Badania sanepid

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Bob

Sprzedawajcie się dalej nawzajem

@

Dalej pala papierochy i nikt nie zwraca uwagi

nie przyjdż na dodatki raz drugi to ci podziękują za współprace . banda de...............i

qwerty

W Zimbabwe nie wołają na dodatki , czyli mamy gorzej

Prezes

Dobrze zarabiacie i wam zle,do pracy rodacy,rozwijac Polska gospodarke.:)

@Prezes

Tak można było 40 lat temu, teraz każdy ma gospodarkę czy innych krwiopijców w d...e,najpierw ja i mój dobrobyt reszta przy okazji.

Nikt tak jak każdy tam zero
@Prezes

Dobrymi zarobkami nazywasz wypłaty w Amplus przyjdź na produkcje i ocen jak "lekka" to praca i czy te ochlapy w postaci wypłaty można nazwać dobrymi zarobkami jesteś śmieszny jesteśmy jak murzyni bez obrazy dla nich. Ale murzyn zrobił swoje może iść do domu

tttt
@Nikt tak jak każdy tam zero

No płacą tak jak jak H&M płaci w Etiopii...

Miejscowy

Jestescie idiotami może wystawicie swoje wacki i zaczniecie sprawdzać kto ma dłuższego. Wiadome jest że firma rządzi tylko jedna osoba. A wszyscy w biurze to marionetki ktory graja przedstawienie jak im się każe. A jak sie komuś cos nie podoba to odchodzi z teatrzyku. Nie ma znaczenia czy jesteś kierowcą magazynierem kupcem czy prezesem. Musicie w końcu to zrozumieć przestać pisac jeden na drugiego i zabrać siee do swojej pracy albo ja zmienić. A co do zadowolenia będzie tyle samo zwolenników firmy jak i przeciwników. Mi dużo rzeczy się nie poda i pewnie przyjdzie taki dzień że będzie ich tak dużo że zmienie teatr

Hilary

A tak nażekają na zarobki...

Lokalny mały przedsiębiorca

Ale niech kierowcy Amplusa jeżdzą , bo nie będzie taniego paliwa na rynku ;)

Junior

Najwiekszymi nierobami w amplusie to sa kierowcy dac im podstawe i zeby najlepiej nic nie robili.Sciemniaja jak sie tylko da na centrach nawet z auta im wyjsc sie nie chce jak trzeba cos jakosciowca pomoc a mowia ze chodza i pomagaja spia pod rampami zeby za wczesnie nie zjechac do firmy i w ten sposob pauza im nie wychodzi.. Maja podstawe to robia co chca..

audytor

Zapraszam do kontaktu z audytorem wewnętrznym. Proszę o pozostawienie kontaktu w postaci e-mail lub tel. do siebie na recepcji.

Daf

A do tego panowie z Robinsona ładują się wyjeżdżają za bramę i idą spać. To samo jak przywoza ładunki na firmę. Oni mogą się spóźnić 5 godzin bo spali po drodze. My za coś takiego to byśmy wylecieli. Barwa dla naszego Pana spedytora. Pan Wilk i Łach jak są na dyzurach i mu auto podstawie pod rampe. I towar przewoza samochodem firmowym z Niegardowa dla siebie i niego. Po swoje auto gonić. Ręką rękę myje. Szkoda że Solarz niby taki oddany firmie a nic nie wiedziałem. Pewnie Panowie mają spółkę. Ciekawe które kierowcę teraz do niej przeniosą.

gofer

mam pytanie kto w niegardowie na opakowaniach teraz pracuje chodzi o wózkowych? wie ktoś

bubu

Najladniejsze dziewczynki to nasze pekinki

fhe

A na zmianie D na produkcji same zakochance sa

www

Zmiana B i C to akurat zmiany bez układów więc nie zasłaniają się nikim i tak się boją że jakiś czas temu Pan K. CZ i J.M dali podwyżki, bo kilku chłopaków postanowiło im podziękować za współpracę.

brachu
@www

dobrze wiemy że to był manewr taktyczny , gdyby mieli na tyle wózkowych to podziękowali by im za współprace bo akurat wózkowi którzy mieli odejść to podstawa obrotówki na zm. B wiec nie czaruj kto by tam robił ha ha

brachu

Nic tylko zmiana A i D a zmiana C i B raj na ziemi szczęście w niebie, nic mylnego oni nic nie powiedzą, boja się własnego cienia istny terror

Zostaw merytoryczną opinię o Amplus - Niegardów

• Jak się pracuje w Amplus?

Zobacz opinie na temat firmy Amplus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amplus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amplus?

Kandydaci do pracy w Amplus napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amplus
3.3/5 Na podstawie 982 ocen.
  • Krzemieniecka 70
    54-613 Niegardów