Opinie o Amplus w Niegardów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Amplus. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Amplus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amplus w Niegardów

Powinna być zmiana umowy o pracę,praca w warunkach silnego nawiewu mrożnego nie jest zawarta w umowie o pracę ludzie streczem owijają sobie nogi bo bo kostnieją stopy od posadzki czy jakaś osoba jest wyznaczona do tego aby była woda dla pracownikow ciagle nie ma ani zimnej ani gorącej i nikogo to nie obchodzi kierownicy ibrygadziści wygrzewają tyłki w biurze przy gorącej kawie 200 ludzi na hali ważne aby słupki się zgadzały stań sobie pod lodowatym nawiewem 12 lub mnie godzin kilku xbxuxcxy z rekami w kieszeni sie przejdzie wyznaczając normy pokaż jak je zrobić kiedy jest ci zimno bo stoisz czemu pan od bhp nie wstawi sie za ludzmi przy braku wody plus zimno plus ciezka praca fizyczna mogą wystąpic zaburzenia pracy serca,arytmia ,omdlenia wyrażne skoki ciśnienia krwi jedna ubikacja na produkcji gorzej niż chlew nieczystosci trzeba spłukać wiadrem z woda pańcia kicia pieknie mówi na szkoleniu obowiązki ds, firmy ok. ale do xchxoxlxxexry gdzie nasze prawa wypłaty mocno poniżej 3 tys paniusiu poprowadz wycieczki do ubikacji opowiedz jak jest na prawde WSTYD DLA TAKIEJ FIRMY zakład nie przyjazny dla ludzi a tak chwalicie sie na forach czym !!! ze ludzie za półdarmo pracują rozwijacie sie a gdzie podwyżki dla ludzi , , nie wstyd wam jeśi zachorujemy ile nam dacie wtedy oprzecie się na przepisach, w umowach nie mamy mrożnych nawiewów na głowy

@pracownik

Straszne te warunki. Możesz jeszcze dodać coś o tych umowach? Jest szansa na umowę o pracę chociaż? Jakie są stawki? Głos podstawa czy dają jakieś premie?

Zuzanna

Pisaliście, że zarobki w 2022 r to ok 2500 zł. Mieliście teraz jakieś podwyżki? Wsparła was firma z powodu inflacji? Aktualnie na ile można liczyć?

Kierowca Podwójna

Witam Serdecznie. Czy mógłby ktoś przybliżyć jakie są zarobki dla kierowcy ? Jaka dniówka na podwójnej obsadzie :)? Pozdrawiam

Izabela

Kierownik Magazynu Surowca ile tu może zarobić? Firma na swojej stronie ma taką ofertę, ale o zarobkach pusto. Podobno oferują jakieś szkolenia, często się jakieś zdarzają? Będę wdzięczna za info

Magazynier

Szybka

Uprawnienia na wózki widłowe, Badania sanepid

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Bojownik

Dzień Dobry, jak zarobki w amplus? Wystarczają na przyzwoite życie?

Czesław
@Bojownik

Też bym się chciał dowiedzieć. Ktoś wcześniej wspominał że 3800 brutto ale mam nadzieje że teraz jest więcej. Będziesz na rozmowie? Jakbyś się czegoś dowiedział to napisz bo ja też chce aplikować.

tolo
@Bojownik

opłacisz rachunki i zostaje na chleb i mleko ciężka praca na reke 2050 plus premia najniższe zarobki w okolicy a wymagania ho,ho

Izabela
@tolo

A jakie są wymagania odnośnie otrzymania premii?

tuz
@Izabela

nie jesteś w stanie wypracować dobrej premii bo cwaniaki ciągle podnoszą poprzeczkę i jedynie możesz padnąć na twarz ,taką mają politykę z jednej strony dadzą a z drugiej zabiorą

Krystyna
@tuz

Ale to indywidualnie ludziom tak podnoszą? Bo jak wiadomo każdy jednak inne możliwości i wynik będzie miał

hala
@Bojownik

podwyżki dla pracowników produkcji ! nic bardziej mylnego, dali podwyżkę + zabrali premie= to samo w podskokach po głowach pracowników produkcji SEMPER IN ALTUM wiodący producent owoców i warzyw w Polsce i na świecie , jakże muszą być dumni rodzice z takich dzieci, a pierś profesorów MBA aż pęka z "dumy i zachwytu" z absolwentów: oklaski i ukłony do samej ziemi to był dobry manewr taktyczny zrobiliscie idiotów z pracownikow amplus czemu nie zabierzecie z połowe wynagrodzenia dyrektorom,to może nie będą doradzać tak idiotycznych pomysłow żeby zabrać najmniej zarabiającym ps.pozdrowienia dla zarządu miejcie odwagę i odrobinę honoru aby wyjasnić to ludziom

@Bojownik

umowa o pracę obecnie 2050 + premia wystarczy na życie z dnia na dzień jesli nie masz dodatkowego dochodu to na nic ci nie starczy

WRIL

Szanowni państwo ! firma amplus właśnie osiągnęła (usunięte przez administratora),odnośnie traktowania pracowników produkcji zarabierają z miesiąca na miesiąc coraz więcej mieliśmy premię uznaniową którą otrzymywał każdy pracownik co miesiąc zabrano nie podając powodu, potem wymyślili jakąś nierealną wydajność ktorej nikt nie jest w stanie osiagnąć powód : biedronka potrzebuje ładny towar wiec nie można robić szybko bo to się mija z celem wiec to kolejny powód aby zabrać kolejną premię ciężka fiżyczna praca. ludzie którzy ani jednego dnia nie przepracowali na produkcji decydują ile człowiek jest wstanie zrobić przyjdz pokarz jak to zrobić i wtedy zabieraj wszystko podrożało 300% jak (usunięte przez administratora)mamy utrzymac dzieci rodziny !! same nakazy i zakazy wydaje sie ze żadnych praw nie posiadamy rzuciliście ludzi na kolana chcecie żeby za darmo robili kupujecie wielomilionowe a maszyny a ludzi upodlacie jeden sedes na produkcji na 200 ludzi oczywiście do biura nie bo to dła "śmietanki"biurowej na to was nie stac popatrzcie na poracowników ukrainy 10-12 godz codzienniue zmecxzenie osłabnięcia na litość boską to ludzie Dlaczego na produkcji nigdy nie pojawiła sie inspekcja pracy pan od bhp zatrzasną siuę w biurze i udaje że nić nie widzi od czasu do czasu dla hecy upodli ludzi alkomatem za poprzednich prezesów było inaczej teraz to oni wstydzą się za was jeśli nie to powinni co jeszcze nam zabierzecie

Vargas

Siemka. Za jakiś czas otwierany jest zakład produkcyjny sałatki w Wąbrzeźnie. Na jakie zarobki można liczyć?

były parobek
@Vargas

Część najniższej krajowej na podstawie plus premia uznaniowa. Wyjdzie kilka groszy więcej niż najniższa krajowa. Tak więc się nie narobisz i nie zarobisz. Tak to wygląda w praktyce

Gabriela
@były parobek

Widzę, że mowa o premiach. Jaki jest system naliczania tych premii uznaniowej? Jest jakiś system, czy to konkretna osoba uznaje, kto zasługuje na premię? I czy ta podstawa jest na stałe, czy po jakimś czasie stażu w firmie ona rośnie?

Hej, idzie zarobić przyzwoite pieniążki? Z tego co czytam przychód firmy amplus w 2021 roku to ponad miliard polskich złotych na www amplusa. Czyli pracownik produkcji powinien brać już 4-5 tyś netto za etat.

pracoqwnik produkcji

Na litość boską, nie potrzeba aż tak mrozić na produkcji, chcecie nas zdrowia pozbawić,albo więcej przerw dawajcie albo ciepłe posiłki albo stańcie całe 8 lub 9 w magazynie produkcji i wtedy pogadamy ! polary z poliestru zimne,, bez kaptura, spodnie bez kieszeni to tak ja drzwi bez klamki ktoś kto wymyślił takie spodnie robocze chyba przebywał w takim pokoju bez klamek,brawo kompetencyjnych pracowników takie coś może się zdarzyć tylko w amplus;))

@pracoqwnik produkcji

to może warto zgłosić to gdzieś wyżej?

Ela

Jaka płacą dniówkę na podwojna obsade?

minior

czy audyt obejmie także ubikacje i wynagrodzenia pracowników ktoś coś ?

henk

amplus,biedronka najbogatsze firmy w okolicy zarobki głodowe i zamiast rosnąć w góre to co miesiąc coraz niższe a pracy coraz więcej niech zarząd zejdzie i pokarze jak sie robi szybko dokładnie i za marną wypłatę

Gabriela
@henk

Ale co obcinają te zarobki, czy mniejsze są za sprawą inflacji?

henk
@Gabriela

za sprawą inflacji powinny rosnąć anie spadać w dół !

XXL

Rodziny pracowników dziękują zarządowi firmy za kolejną pracującą Niedzielę Wielkanocną. Zarówno ten dzień jak i pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia zapewnia firmie strategiczny zysk decydujący o jej być albo nie być. Wesołych Świąt! ????

Czesław
@XXL

O to słabo że trzeba pracować w świąteczny dzień. Chociaż wtedy jest wyższa stawka czy płacą normalnie?

XXL
@Czesław

Tutaj nie ma czegoś takiego jak wyższa stawka

@XXL

To jaka jest motywacja żeby robić w weekendy albo święta? Bez sensu

przyjdż ,stań sobie godzinę pod wiatrakami i niech ci wieje lodowatym powietrzem na głowe co za bxxxaran to wymyslił przecież tam pracują ludzie gdzie bhp- owiec inspekcja pracy gdzie gorące posiłki rozgrzewające marznie się do szpiku kosci nawet myśleć i pracować nie można przy takim mrozie z sufitu hala jest nie przystosowana do pracy dla ludzi do ubikacji na produkcji nie da sie wejśc trzeba sobie nosić wiadro aby ewentualne fekalja spłukać . Zamiast sobie spacery urządzać po hali zagladnijcie tu i owdzie czy aby zakład spełnia warunki sanitarne na hali produkcyjnej jedna ubikacja z jednym nie czynnym klozetem PS prawda jest taka przy drelichach jako ubranich które zapewwnia firma nie da sie pracować w rozdmuchanym lodowatym powietrzu

ktoś

jak wiatr zawieje

@ktoś

Ale ogólnie oceniłbyś całość na plus, czy jednak przeważają negatywne aspekty? Wymienisz jakieś plusy i minusy? :)

Jak wygląda praca w kontroli jakości?

zwalniacie ludzi cały czas z biur a chwalicie sie na FB ze proponujecie stabilne zatrudnienie... ha ha h a

Do pracowników

Powiedźcie ile można zarobić lądując tiry? Konkretnie na rękę? Obiecują 3800 brutto a ile jest w rzeczywistości?

dlaczego podajecie błędne informacje na temat STABILNEGO zatrudnienia??? przeciez w biurach cały czas zwalniacie????!!!!!!!!!!!!

Cb

W amplus nowe stanowisko pracy Kapuś, donosiciel na pracownikow ciekawe czy etet, czy umowa zlecenie czy od donosu ciekawe bo chłopak oficjalnie pracuje jako donosiciel

Zostaw merytoryczną opinię o Amplus - Niegardów

• Jak się pracuje w Amplus?

Zobacz opinie na temat firmy Amplus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amplus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amplus?

Kandydaci do pracy w Amplus napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amplus
3.3/5 Na podstawie 982 ocen.
  • Krzemieniecka 70
    54-613 Niegardów