Opinie o Amplus w Niegardów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Amplus. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Amplus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amplus w Niegardów

Buraczana ,,firma"

nikt ważny

Moja opinia jest taka,że za tak marne pieniądze to i tak dużo pracujemy. Druga opinia proszę nie wylewać tu swoich wypocin bo czytać sie nie da (JĘZYK POLSKI SIĘ KŁANIA). Następna opinia do Jacka pisałeś że wózkowy z prawdziwego zdarzenia bierze od 2000 do 2500 to dlaczego moja wypłata 1748 za miesiąc pracy (widać nie jestem wózkowym tylko kim???????) Jeszcze jedno pytanie dlaczego jedni mają 2000 podstawy a inni 1550 albo 1500 ale Jacek czy możesz to wytłumaczyć?

Jacek
@nikt ważny

Dlaczego hmmm,nie trudno się domyśleć prawda.Wszystko zależy od sposobu oceniania pracowników na tz, ,,obrotówce,,.Wiekszośc posiada wnagrodzenie brutto 1750zł a nieliczni 2000zł,tylko z jednego powodu,bo posiadają znajomości w szeregach wyżej.Jeśli ciebie kolego interesuje wyższa kwota,to musisz sie bardzo starać,lub ewentualnie zmienić prace.Pozdrawiam

Biuro
@Jacek

Jak mam się ( bardzo starać ) co oznaczaja te słowa bo ja umiem czytać miedzy wierszami .Z Twojej wypowiedzi można się domyślić ze nie wszyscy są równi bo są lepsi i gorsi a podwyżkę dostaje się za włażenia( do kupy d ) Januszowi i Kamilowi przy ich co dziennemu spacerkowi po hali?Nie ważne wysyłki tylko wiedza i informacja żeby dwaj panowie dowiedzieli sie jak najwięcej .jeżeli nadmiar informacji nie dotarł to zebrania sprawozdawczego są wzywani na konsultacje do osobistego gabinetu i tam resztę odpowiedzą

Zmiana d
@Biuro

Masz rację najbardziej do (usunięte przez administratora) włazi karpacki. Omijać z daleka zmianę d i karpackiego

@Zmiana d

Karpacki to lysy glupi chuj i debil. Jak stanie i oprze sie o winkiel to przestoi tak cale 12 godzin do rana. Podpierdala o palenie i wszyscysa posrani z tej zmiany d. Ale mu sie kiedys przyklei kop w ryj jak jeszcze raz podpierdoli. Kawal ch...ja i reszte dziada lysego

Edek

Do roboty wio hehehe pytom wos striptizer dalej tam u wos robi? Hehe czy go juz wypierodolili hehe

sortowacz

Zmiany zmiany i jeszcze raz zmiany jak tego nie będzie to wielki zakład na glinianych nogach niestety ale się rozleci to eldorado dla niektórych musi się skończyć

Magazynier

Szybka

Uprawnienia na wózki widłowe, Badania sanepid

logo firmy Serwisant rowerowy

Widzę ze nic się nie zmieniło dalej jadą po nim jak po burej suce no ale dwaj panowie na to zasłużyli wiec niech jadą może doczekam się wielkich przemian w tej firmie ale nowy zarząd nic nie robi

Andzej

Stryptizer dali mo rans z ta blondyna ze zmiany D? Heheheh

szaman

13 złotych, faktycznie, królem życia jesteś =)

Alfons
@szaman

Nie bede jebol jak ty za 7,50 hehe

Ogier
@szaman

Teraz palo 17 na godzine wienc mozesz buty pucowac lub klozet bo w amplusie macie 7,50 hehe

Qwerty

Źałosna firma , zarobki jeszcze gorsze , podpiepszajacy się Polaczki , typowy obraz wiochy , wyprowadzicie się ze wsi a wieś w Was zostanie , Wy się klucicie ,w bijacie sobie noże w plecy a góra się z Was śmieje , bo właśnie o to im chodzi , sami sobie gotujecie taki los

Anka zmiana d
@Qwerty

Bo to sa chamy ze wsi nie rozumiesz? Liza (usunięte przez administratora) albo jej daja zeby miec lepiej i nie zostac zwolnianym myslisz ze tam nie kture nie daja (usunięte przez administratora) zeby miec spokuj? To jeszcze bys sie zdziwil zdziwila i chodza podpierdalaja jeden na drugiego i sie wymondzaja ze oni sa najlepsi w przezucaniu burokuw hehehe barany

Jeti
@Qwerty

Dokladnie tak zgadzam sie z toba w 100%

gruby

Ktora zmiana jest najlepsza bo chce sie przyjac

Maciek
@gruby

Zmiana D

@gruby

Zmiana A (były pracownik)

Danka
@Maciek

Zmiana D to same nieroby i buroki hehe

Tobiasz

Swienenta ida a wy bendziecie (usunięte przez administratora) za 7,50 i to przez 12 godzin hehe za 1300zl heheh poeodzenia chamy

Tobiasz
@Tobiasz

Widzisz chamie ! nie ma już stawki 7,5 nie jesteś na bieżąco !widać że jesteś nie rozgarnięty ortograficznie

Borson
@Tobiasz

Tobiasz wiejski głupcze i tak robisz za 1300 to akurat mosz na to zeby kupic se faki i jabcoka pod sklepem hehehe

Jacek

Praca wózkowego na Prandocinie Iły to kwota w przedziale 2000/2500zł z pramią. Mowa tu o wózkowego z prawdziwego zdrzenia. Nocki są męczące i trzeba uważać,ale napewno się nie orobisz,tak więc zapraszamy cię ,,lol,,;)

yogi
@Jacek

witam chętnie bym przyszedł ale się nie da jest problem z Czechowskim nie chce się zgodzić

Wózkowy z prawdziwego zdarzenia
@Jacek

Jacek nie pier nicz 2000 to chyba z nadgodzinami a bez to nawet 1800 i czy się nie orobisz to pojęcie wzgledne. Czasami nie a czasami rypiemy na obrotowce bo nic nie naszykowala zmiana na dniowce pozatym przekladanie na palety obniżenie podwyższanie i tak w kółko i ma umowie 1500zl plus premia przeważnie jest ona jak sobie nic nie wymysł jakiś kierownik żeby zabrać kilka procent ale najważniejsze są śmieci i paski do kontenera taka Jacek jest prawda podwyżkę dostają zaufani i chyba wszystko udało mi się tak w pełnym skrócie napisać

@Wózkowy z prawdziwego zdarzenia

oj tam, może napisał brutto i zamieszanie robicie ; )

@Jacek

Jacek napisz prawdę że zarabia się ok. 10 zł. w tym premia a praca jest bardzo ciężka nie zgodna z przepisami bhp,kobiety dżwigają towar od 18- 20 kg czasami całe 12 godzin a bh-powiec widzi tylko jak palimy a tych kilogramów to juz nie widzi może by tak zamawiać towar gdzie w kartonach będzie np. cytryny i grejfruta 10 kilogramów, praca normalnie jak na budowie kto nie ma siły i słaby kregosłup to napewno praca nie dla niego

Wozkowy z prawdziwego zdarzenia

Dobrze napisane Jacek szhone co ty na to jak się ustosunkujesz? Ten wozkowy z prawdziwego zdarzenia tez ma 10zeta? I tak jak ja obniża albo przekłada na paletę do tego jeszcze ląduje potem wypisuje papiery i tak przez cala noc a jak się niestety pomyli co jest możliwe to wtedy zabrać mu ptemie i wpisać w incydentach?

Wozkowy z prawdziwego zdarzenia
@Jacek

Jacek napisze coś odnośnie dzisiejszej wypłaty ten wozkowy z prawdziwego zdarzenia to wypłata ile? 2000 do 2500 to qurwa dlaczego ja dostałem 1780 widać nie umiem jeździć wózkiem wydaje mi się ze zmiana A się rozpadnie bo za takie pieniadze to chciabym zapytać Mlynskiego albo Czechowskiego czy na pewno by pracowali? Te podstawa 2000 ciekawe czy ja dostaniemy?Jacek skomentuj mojego posta.będą te podwyżki i ile? Bo 1750 podstawy i tak się zwalniają

gofer
@Jacek

2-2,5 tys gdzie tyle płacą ???? gówno prawda dzwoniłem i jest 1,550 podstawy ktoś tu ma bujną wyobraznie

@gofer

1550 masz plus premie, jednak ludzie z biur ci tego pewnie nie będą umieli wytłumaczyć ile to wychodzi, a wychodzi różnie

@tttt

Dlaczego piszą ze 1550 skoro ja mam na umowie 1500 tak zwana delikatna niestosownosc.Ciekawe czy doczekam sie ze nowy zarząd zwolni wreszcie mlynskiego lub czechowskiego albo Emila a my dostaniemy podwyżki bo narazie dostają osoby po rodzinie albo /mój człowiek

1500 to na produkcji na umowie, 1550 wózkowi, taka różnica, ooo

lolo
@tttt

Piszecie tu o stawce za tydzień? Chyba nikt normalny nie pracuje za to miesiąc.

QQQ
@lolo

ha ,ha nie na tydzień ........ to na miesiąc ma nam starczyć , firma Amplus daje nam pensję na egzystowanie w społeczeństwie .Panowie prezesi wreszcie podnieście te wypłaty bo to już wstyd gdy się egzystuje na najwyższym poziomie egzystencji ..

kolega
@Jacek

Jacek co ty (usunięte przez administratora) we (usunięte przez administratora) tyle zarobisz za wrzesień wyszło 2100zł. bo nadgodziny były , a tak to po 1800zł wychodzi ciekawe czy ty byś za to pracował ????????? wątpię pozdrawiam

@Jacek

Proszę cię nie kompromituj się jeszcze nigdy takiej wypłaty nie wziąłem chyba w październiku jak jest 30 nadgodzin to 2180 a tak to zawsze ponizej 1800 albo 1750 takie są realia. Podstawa 1550 plus premia regulowania to możesz sobie policzyć

Bogusia

Czy ta wiesniara ze smuniowic dali robi w tym amplusie? Zmiana D

kolega

no to Niegardów się popisał mają gównianego picassa , to że jest tam zero kultóry to wiadome nie od dziś no ciekawe co jeszcze wymyślą .

DON OSICIEL

a Kozłowski dalej tankuje paliwo do swoich aut zamiast do agregatów amplusa?

Jacek napisał ze wozkowy bierze wypłatę 2000 do 2500 tylko ze są lepsi i gorsi przydupasy i lejbusie bo normalny pracownik wozkowy to wypłata 1760 to jest katastrofa a tzw wyższa sera to może napisze jak wygląda wypłata przydupasow pochwalcie sie

sortowacz

Musiałem napisać coś od siebie.Amplus dal ogłoszenie do pracy magazynier operator wózkow i co nici hmmm.Sluchajce wladarze firmy wystarczy podnieść wynagrodzenie i drzwi aiw nie będą zamykaly tyle będzie chętnych ale jak się pisze stawka 2000 brutto w zwyż a tu 1500 plus.śmieszną premie wiec ssory winetu obudzcie się qurcza bo doświadczeni i niedoceniani pracownicy odejdę a wy obudzcie się z rękami w nocniku tylko ze wtedy będzie zapuzno

bogaty
@sortowacz

Lepiej napchać jeszcze więcej tych nierobów do biura i im dać zarobić.

Iga baranie łby (góra)

kolorowy budyneczek

Drodzy pracownicy Podwyżki są udzielane grupą, których przedstawiciele o to zabiegają, aby pracownicy produkcji otrzymali podwyżki ,to ich przedstawiciele czyli kierownicy zmian, powinni przekroczyć próg gabinetu prezesa Wy sami raczej nic tu nie możecie .

Janek
@kolorowy budyneczek

Masz 100% racji w tym co piszesz,bo tak naprawde jest.

Sortowacz

No polonista się znalazł skocz do podstawówki jeszcze raz bo pisać cię nie nauczyli może teraz wchłoniesz wiedzę jak gabichbo czytać się Twoich wypocin nie da

Grzesiek zmiana b
@Sortowacz

O tujaj sie odemnie gburze idz tam przewaloj buroki na tasmie albo cebule

Grzesiek zmiana b

Tys jest baron cale zycycie zes przewalol buroki. W amplusie a nawet zes zimnioka od cebuli nie umiol odruznic i wieczna moz udupcone kierce

Wacek
@Grzesiek zmiana b

Naucz się Polskiego.

Mechanik

Jak tam wiesnioki w niegardowie jebieta dali za 1300? Jezdzi krzysiek ze zmiany b dali zadupcony wuzkiem? :D

Pan P
@Mechanik

Jezdzi.Jak zawsze pijany. On to musi mieć jakieś znajomości.Szczeże mi to zwisa,ale może kogoś przez to skrzywdzić.

Pan P
@Pan P

Nie za 1300zł,tylko za 1350zł jhak już coś;)

Zostaw merytoryczną opinię o Amplus - Niegardów

• Jak się pracuje w Amplus?

Zobacz opinie na temat firmy Amplus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amplus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Amplus?

Kandydaci do pracy w Amplus napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Amplus
3.3/5 Na podstawie 982 ocen.
  • Krzemieniecka 70
    54-613 Niegardów