Polymus sp. z.o.o

Opinie o Polymus sp. z.o.o

anonim 2013-10-08 11:30
polymus - jesli chodzi o hostessy lub promotorów/promotorki - bez zastrzeżeń, kontakt , wyplaty na czas , mila atmosfera wszystko jak narazie było O.K
miła 2014-08-18 14:22
wypłata się spóźnia ludzie nie kompetentni. Brak organizacji. wszystko trzeba robić za nich. dodatkowo za swoje błędy obarczają pracowników grożąc nie przesłaniem pieniążków.
anonim 2014-08-21 22:39
Projekt dla T-Mobile bardzo na plus, kasa zazwyczaj na czas, premie do wyrobienia przy odpowiednim zaangażowaniu, dodatkowe konkursy dla bardziej zaangażowanych. Przy uczciwym podejściu i rzetelnej pracy jest ok. Wielkim minusem jest za to sprzedaż ubezpieczeń, na którą jest coraz większe ciśnienie.
maciek 2016-05-06 09:33
ale z tych ofert to na pewno najbardziej rozwwojowa praca jest na stanowisku jako Przedstawiciel Handlowy ds. Sieci Lokalnych i Hurtu, bo masz tutaj też szkolenia zapewnione no i mozesz liczyć na awans.
ona 2016-11-04 13:14
maciek
Możesz mi powiedzieć na czym polega praca przedstawiciela handlowego w Polymus
Edyta 2017-07-19 14:27
@ona widzę, że niestety nikt do tej pory nie udzielił Ci odpowiedzi. Czy zdecydowałaś się na aplikację do firmy? Jeśli tak, to chętnie dowiemy się więcej o procesie rekrutacyjnym do Polymus.
Ktoś z pracowników mógłby również podzielić się informacjami odnośnie tego jak obecnie wygląda praca w firmie? Takie informacje będą cenne dla osób, które właśnie zastanawiają się nad aplikacją.
Zostaw swoją opinię o Polymus sp. z.o.o - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polymus sp. z.o.o