Polymus sp. z.o.o

Opinie o Polymus sp. z.o.o

anonim 2013-10-08 11:30:49
polymus - jesli chodzi o hostessy lub promotorów/promotorki - bez zastrzeżeń, kontakt , wyplaty na czas , mila atmosfera wszystko jak narazie było O.K
miła 2014-08-18 14:22:29
wypłata się spóźnia ludzie nie kompetentni. Brak organizacji. wszystko trzeba robić za nich. dodatkowo za swoje błędy obarczają pracowników grożąc nie przesłaniem pieniążków.
anonim 2014-08-21 22:39:07
Projekt dla T-Mobile bardzo na plus, kasa zazwyczaj na czas, premie do wyrobienia przy odpowiednim zaangażowaniu, dodatkowe konkursy dla bardziej zaangażowanych. Przy uczciwym podejściu i rzetelnej pracy jest ok. Wielkim minusem jest za to sprzedaż ubezpieczeń, na którą jest coraz większe ciśnienie.
maciek 2016-05-06 09:33:33
ale z tych ofert to na pewno najbardziej rozwwojowa praca jest na stanowisku jako Przedstawiciel Handlowy ds. Sieci Lokalnych i Hurtu, bo masz tutaj też szkolenia zapewnione no i mozesz liczyć na awans.
ona 2016-11-04 13:14:22
maciek
Możesz mi powiedzieć na czym polega praca przedstawiciela handlowego w Polymus
Zostaw swoją opinię o Polymus sp. z.o.o - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polymus sp. z.o.o