kindermagnet polska sp zoo

Wrocław

Opinie o kindermagnet polska sp zoo

ania19 2010-01-04 15:30:33
Tragedia, a zarobki to jakis smech na sali! co ci ludzie sobie mysla, proponujac takie tragiczne warunki?
byly pracownik 2011-09-16 10:51:44
pomijajac rzesze pracownikow pracujacych w firmie na czarno badz na umowe zlecenie- bo tak jest taniej, to tzw. prezes firmy to kawał [usunięte przez moderatora].., ktory bardzo zle traktuje swoich pracownikow, pomiata ludzmi, nie wyplaca pensji, a jesli juz mu sie zdarzy, to z duzym opoznieniem. Ponadto notoryczne sa zwolnienia, w tym zwolnienia dyscyplinarne, jesli nie daj Boże udało się komuś wynegocjować umowę o pracę. Odradzam pracę w kinderplanetach oraz w jakikoliwek zwiazana z firma kindermagnet. Nie warto sie pozniej klocic z tym czlowiekiem o psie pieniedze (stawka max. 6 zl/godz.)
igor 2016-04-28 11:59:02
jasne, że tak :) @Top, w końcu czas zacząć walczyć o swoje prawa i to, co się człowiekowi należy. A tym jest właśnie umowa.
SDKM 2016-11-15 12:10:24
Bardzo mi przykro ale to co nadmienione wyżej to prawda. Na dodatek to w jakim stopniu firma oszukuje klienta to skandal. Urządzenia i zabawki na placach wcale nie są specjalnie sprzątane. Kulki w basenach na jednym z placów wymienione raz na 3 lata! Pensja to żal, pomiatanie i wysługiwanie się pracownikiem, prezes idiota, dusigrosz i oszust.
Zostaw swoją opinię o kindermagnet polska sp zoo - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kindermagnet polska sp zoo