kindermagnet polska sp zoo

Wrocław

Opinie o kindermagnet polska sp zoo

ania19 2010-01-04 15:30
Tragedia, a zarobki to jakis smech na sali! co ci ludzie sobie mysla, proponujac takie tragiczne warunki?
byly pracownik 2011-09-16 10:51
pomijajac rzesze pracownikow pracujacych w firmie na czarno badz na umowe zlecenie- bo tak jest taniej, to tzw. prezes firmy to kawał [usunięte przez moderatora].., ktory bardzo zle traktuje swoich pracownikow, pomiata ludzmi, nie wyplaca pensji, a jesli juz mu sie zdarzy, to z duzym opoznieniem. Ponadto notoryczne sa zwolnienia, w tym zwolnienia dyscyplinarne, jesli nie daj Boże udało się komuś wynegocjować umowę o pracę. Odradzam pracę w kinderplanetach oraz w jakikoliwek zwiazana z firma kindermagnet. Nie warto sie pozniej klocic z tym czlowiekiem o psie pieniedze (stawka max. 6 zl/godz.)
igor 2016-04-28 11:59
jasne, że tak :) @Top, w końcu czas zacząć walczyć o swoje prawa i to, co się człowiekowi należy. A tym jest właśnie umowa.
SDKM 2016-11-15 12:10
Bardzo mi przykro ale to co nadmienione wyżej to prawda. Na dodatek to w jakim stopniu firma oszukuje klienta to skandal. Urządzenia i zabawki na placach wcale nie są specjalnie sprzątane. Kulki w basenach na jednym z placów wymienione raz na 3 lata! Pensja to żal, pomiatanie i wysługiwanie się pracownikiem, prezes idiota, dusigrosz i oszust.
dezorient 2017-04-28 14:42
poznań, factory outlet..tragedia i porazka w jednym, dziewczyna, która tam siedzi,gruba, gładko zaczesana w kitkę blondynka, rzeczywiście tylko siedzi, z nosem w telefonie, obserwowałam ją przez całe pół godziny podczas zabawy mojego dziecka, ani razu nie zwróciła uwagi na pozostałe dzieci, czterolatki, których już nie muszą tam pilnować rodzice, a szkoda bo opieki nie maja żadnej..przyszła zmienniczka, która od razu zakazała mojemu 1,5rocznemu dziecku rzucania piłeczek bo nikt nie będzie tego sprzątać..nie wytrzymałam i skomentowałam ich "zaangażowanie" w pracy..usłyszałam,że pozostałe dzieci maja 4 lata i nie trzeba ich pilnować..to przepraszam, za co te dziewczyny maja tam płacone?SZOK I JEDNO WIELKIE [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tym powinien zając sie jakiś urząd, który wydaje pozwolenia na otwieranie takich miejscc..nie wszyscy sie nadają..a do wypadku dziecka, nawet powyżej 4lat, może dojśc w każdej sekundzie..ZATRUDNIAJCIE LUDZI NADAJĄCYCH SIE NA STANOWISKA BO ODDAWANA SA IM POD OPIEKE NASZE DZIECIACZKI!!
Zostaw swoją opinię o kindermagnet polska sp zoo - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kindermagnet polska sp zoo