Opinie o Kindermagnet Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kindermagnet Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kindermagnet Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kindermagnet Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Bylypracownik Nowy wpis

Jak to jest możliwe że nadal nie ma tych wypłat, że nikt za to jeszcze nie odpowiedział

Karol Nowy wpis

Jest coś w umowie z nimi na co powinno zwrócić się większa uwagę ?

H Nowy wpis
@Karol

Serio po wejściu na ten portal jeszcze zastanawiasz się nad podpisaniem umowy?

Czy ktoś ma jakieś informacje odnośnie zaległych wypłat lub czy coś się wyjaśniło w ostatnim czasie tym temacie ?

Rodo

Nie ma i pewnie nie będzie a jeśli chodzi o pit to są one źle wykonane przez firmy

Witam, czy ktoś dostał wypłatę za październik?

W Warszawie dalej nikt nic nie dostał.....

Pracownik Pasaz

Wrocław dalej bez wypłat, może trzeba to nagłośnić gdzie się da, że tak nas traktują?

Ola

Może nagłośnimy jakoś, ze firma (usunięte przez administratora) pracowników? Na wszystkich stronach dla mam, na stronach praca itp na fanpage na fb kinder? Może to coś da a jak nie, to ostrzeże ludzi, żeby nie nakręcali tego czarnego interesu.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Kindermagnet Polska Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Anatol

Niepokojące informacje dowiaduję się z forum. Interesuje mnie praca w firmie ale teraz trudno powiedzieć co robić.

Pracownik Kinderplanety Pasaż
@Anatol

Firma aktualnie jest zamknięta, a jak się otworzy, na pewno będą szukać nowych jeleni, którym później nie zapłacą wynagrodzeń. Wypłat brak dalej, sprawa zgłoszona do PIP ale co z tego.

@Anatol

nie polecam nawet zaczynać tutaj pracy :) wypłaty za październik dalej nie ma a mamy polowe stycznia :) jedno wielkie (usunięte przez administratora) Nikt nie odpisuje w sprawie pieniędzy, sprawa zostanie zgloszona wyżej.

Olga

Przestaliście zaglądać na forum, może jednak ktoś podzieli się wiedzą o pracy w firmie i jak teraz radzicie sobie?

Nicola
@Olga

Uciekaj stad jak naszybciej, wypłat dalej nie ma i nikt nie wie kiedy będą i czy wg będą wypłaty za wrzesień

...

Po prostu ręce opadają... jest 24 kwietnia, a wypłat za luty nadal brak, pracownicy ciagle są zbywani, telefon w biurze nie jest odbierany, a my nie mamy za co żyć. Menadżerka nie jest w stanie udzielić żadnych konkretnych informacji, porażka po prostu

Z wyplatami zawsze był problem. Rozumiem teraz problemy, ale to jak kierownictwo podeszło do sprawy przeszło moje oczekiwania. Z tym podejściem nawet nie nadają się, aby kozy hodować. Menager ma wyłączony telefon. Kierownik odnosi się do ludzi jakby Bogiem tam był. Nie polecam pracy w tej firmie. Pieniędzy za naszą pracę nie wiem kiedy zobaczymy.

Gutek

Podpowiedzcie czy obecna sytuacja z pandemią może wstrzymać rekrutację w firmie?

D
@Gutek

W tym momencie firma ma problem z wypłatami za luty, więc wątpię, że jakakolwiek rekrutacja będzie się w tym momencie odbywać.

Wypłaty za miesiąc luty (w którym firma normalnie pracowała oraz dostawała codziennie wpłaty utargu) nadal brak - 7 dzień po terminie. Rozumiem problemy finansowe w obecnej sytuacji, ale w LUTYM firma ich nie miała, zatem to nie wina ani problem pracowników, że zarząd nie potrafi racjonalnie dysponować pieniędzmi. Oczywistym jest, że siedziba w skytowerze nie opłaci się sama, jednak warto by było chociaż raz pomyśleć o ludziach, którzy na tych płacach pracują.

Krzysztof

Interesuje mnie praca w firmie. Może powiecie dlaczego są te opóźnienia, może to wyjątkowa sytuacja?

Izydor

Jeśli ktoś nie ma kompetencji to nie powinien oceniać działań służących firmie, polecam pracę.

R
@Izydor

Kompetencje? Lepiej niech firma zacznie wypłacać ludziom pieniądze na czas i nie zaniedbuje zgłaszanych usterek i braków ????

XY

Zgadzam się z poprzednimi opiniami. Wypłaty dla pracowników to jakiś żart, nigdy nie są na czas. I zdarza się to każdego miesiąca. Wymaga się od pracownika pełno zaangażowania, tylko niestety w drugą stronę to już nie działa. Główny problem to finanse, z którego tworzą się inne mniejsze problemy. Nie polecam tego pracodawcy.

R

To co zostało wyżej wymienione to niestety prawda... Główny problem to wypłaty, które raz się dostaje 16 dnia miesiąca, a innym razem 25 czy 30..zdarzyło się nawet, że wypłatę za wrzesień dostałam dopiero w listopadzie. Wieczne oszczędzanie na wszystkim, a później pretensje do pracowników. Odradzam pracę w tym miejscu.

Co od czasu dodania ostatniej opinii uległo zmianie w kindermagnet polska sp zoo?

Kolejny pracownik

Niestety nic się nie zmieniło. W 90 % wypłatę dostaję po terminie. Aktualnie też nie dostałam jeszcze wypłaty ...

Firma dramat, czekać 6 dni na wypłatę której nadal nie ma? To śmiech na sali, bardzo odradzam pracę w tej firmie, wiecznie na kamerach, wiecznie coś źle :/ może zacznijcie od siebie zmiany a nie od pracowników. Wieczne oszczędności a później zdziwienie i wieczne niezadowolenie ze strony pracodawcy. Cięcie godzin (jak można posprzątać SAMEMU cały plac z rana łącznie z zamiataniem, mopowaniem i myciem konstrukcji). Telefony od Pana na kamerze przynajmniej trzy w ciągu dnia, o każdy szczegół (Przykład? Brak dzieci na placu, posprzątane a Pan dzwoni że gdzieś jest brudno, podchodzisz a to cień tak akurat pada xD) Przerwa? Jaka przerwa? Cytując "Nie za to Pani płacę 13 zł (nie wiem skąd taka kosmiczna kwota bo dostaję 11 zł) żeby Pani wychodziła z placu!"- Serio? Trzy osoby na placu a człowiek chce wyjść na chwilę po jedzenie albo (co jeszcze lepsze!) wyjść po fakturę którą należy odebrać. Wracając do ilości godzin. Prowadzenie jednocześnie baru i urodzin i do tego telefon od wyżej wymienionego Pana z kolejnym opieprzem że "Pani czeka przy barze"- Serio? Dobrze że mi mówisz nie mam oczu, tylko szkoda że w tym samym czasie muszę pomalować buźki dzieciom z urodzin (czasami koło 20 buziek). Na zakończenie życzę szczęścia w znalezieniu pracowników.

M

Firma tragiczna! Nie dba o klienta ani o pracownika. Wyplaty spozniaja sie, kontoluja pracownikow na kazdym kroku. Nawet do jedzenia kanpki sie umieja przyczepic. Nie polecam z calego serca. Brud smrod i armagedon

dezorient

poznań, factory outlet..tragedia i porazka w jednym, dziewczyna, która tam siedzi,gruba, gładko zaczesana w kitkę blondynka, rzeczywiście tylko siedzi, z nosem w telefonie, obserwowałam ją przez całe pół godziny podczas zabawy mojego dziecka, ani razu nie zwróciła uwagi na pozostałe dzieci, czterolatki, których już nie muszą tam pilnować rodzice, a szkoda bo opieki nie maja żadnej..przyszła zmienniczka, która od razu zakazała mojemu 1,5rocznemu dziecku rzucania piłeczek bo nikt nie będzie tego sprzątać..nie wytrzymałam i skomentowałam ich "zaangażowanie" w pracy..usłyszałam,że pozostałe dzieci maja 4 lata i nie trzeba ich pilnować..to przepraszam, za co te dziewczyny maja tam płacone?SZOK I JEDNO WIELKIE (usunięte przez administratora) tym powinien zając sie jakiś urząd, który wydaje pozwolenia na otwieranie takich miejscc..nie wszyscy sie nadają..a do wypadku dziecka, nawet powyżej 4lat, może dojśc w każdej sekundzie..ZATRUDNIAJCIE LUDZI NADAJĄCYCH SIE NA STANOWISKA BO ODDAWANA SA IM POD OPIEKE NASZE DZIECIACZKI!!

SDKM

Bardzo mi przykro ale to co nadmienione wyżej to prawda. Na dodatek to w jakim stopniu firma oszukuje klienta to skandal. Urządzenia i zabawki na placach wcale nie są specjalnie sprzątane. Kulki w basenach na jednym z placów wymienione raz na 3 lata! Pensja to żal, pomiatanie i wysługiwanie się pracownikiem, prezes idiota, dusigrosz i oszust.

igor

jasne, że tak :) @Top, w końcu czas zacząć walczyć o swoje prawa i to, co się człowiekowi należy. A tym jest właśnie umowa.

Zostaw merytoryczną opinię o Kindermagnet Polska Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Kindermagnet Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kindermagnet Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kindermagnet Polska Sp. z o.o.?

Kindermagnet Polska Sp. z o.o.