Opinie o Kancelaria Sejmu w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Kancelaria Sejmu. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kancelaria Sejmu o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Sejmu w Warszawa

Pracuję już kilka lat, na początek zacznę że nie prawdą jest że trzeba mieć koneksje żeby się dostać czy awansować. Warunki pracy oczywiście zależne od biura i przełożonego ale większość pracowników nie narzeka, pracownicy są zazwyczaj cenieni i doceniani w miarę możliwości. Bolączką są jak zwykle w budżetówce wynagrodzenia, aczkolwiek porównując do innych urzędów czy ministerstw jest i tak bardzo dobry poziom. Ogólnie jak najbardziej polecam. Co do ofert pracy, ppdobno dobrze działa formularz ogólny do rekrutacji dostępny na stronie.

@pracownik

A jak awans to na jakie stanowiska, od razu jakieś wysokie? Jak wtedy bardzo wrasta pensja jak zmienia się stanowisko? Czy takie znajomości typu ' kolega kolegi' też się liczą?

Maurycy Nowy wpis

Trwa właśnie nabór na specjalistę do spraw upowszechniania wiedzy o Sejmie. Mam pytanie do kogoś, kto może pracuje w Biurze Komunikacji Społecznej - czy to samodzielne stanowisko, czy ewentualny pracownik stanowić będzie cześć większego zespołu? Zakres obowiązków jak na jedną osobę wydaje się dość szeroki.

Aaa Nowy wpis

WITAM,MOZNA COS się podpytać odnośnie pracy jako kierowca???? ....jak wygląda zakres pracy tj Godziny,weekendy ect ....I wstępne zarobki jak i późniejsze....oraz atmosfera pracy

Kierowca Nowy wpis
@Aaa

Tez jestem zainteresowany taka informacją

Na stronie kancelarii pojawiła się oferta pracy dla sekretarza komisji sejmowej. Ktoś wie, czy nadal aktualna? Niby wyświetla się jako jedna z najświeższych, ale w treści jest mowa o składaniu zgłoszeń do końca 2023 roku.

Hej, chcę aplikować na stanowisko specjalisty ds. organizacyjnych, ale trochę mam obawy, że rekrutacja okaże się za trudna. Jak długi ten proces jest i czy zawsze dają np. testy sprawdzające kwalifikacje? Tu np. jest wymóg znajomości przepisów pzp, więc ciekawi mnie w jaki sposób to weryfikują. Na stronie nie mają w ogóle sekcji "oferujemy". Jak długo czeka się na umowę na czas nieokreślony? Pensje i dodatki płacowe są na dobrym poziomie?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Kancelaria Sejmu? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Ekspert do spraw legislacji w Biurze Analiz Sejmowych? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

@Andrzej

Ale kłamstwo,jestem tam długoletnim pracownikiem i tylko jak ma się plecy,to można awansować, nepotyzm i wszystko co chcę napisać na ten temat.Tam rządzi głęboka (usunięte przez administratora)

@Andrzej

nie kłam człowieku,też tu pracuje i widzę co się dzieje,awansują tylko Ci którzy mają plecy

Natalia
@pracownik

Pracując tu dłuższy czas masz już umowę na stałe? U kogo w ogóle te plecy trzeba mieć, bo kilka osób o tym pisze, ale nie ma żadnych konkretów? Bez znajomości na żaden etat nie da rady się dostać czy zdarzają się jednak jakieś wyjątki?

Ktoś
@Andrzej

Czy możesz opisać jakie dodatki są do pensji? Czy jest stażowe, 13 pensja, jakieś premie? 5500 brutto jest realne? @Pracodawca

@pracownik

Jest tu ktoś, kto pracował jako Kierowca w Biurze Administracyjnym?? Jak napisali, że pracuje się tu na zmiany, to czy te zmiany to są takie typowo biurowe, czy też w weekendy, albo nocami, jak sa kontynuowane obrady? Czas pracy jest jakoś powiązany z tym, o której godzinie pracują posłowie itd.?

Czy firma Kancelaria Sejmu oddzwania po zakończonej rekrutacji nawet w razie negatywnej odpowiedzi?

tak

Bożena
@pracownik

Czyli można się dowiedzieć co ewentualnie poszło nie tak podczas rekrutacji? Czy tylko dzwonią i mówią że wybrali kogoś innego? A w ogóle to ile etapów rekrutacji tutaj jest? Jedna rozmowa czy więcej?

Sebi

Miejsce dobre dla osób z tzw. "polecenia". Układy i układziki to codzienność. Tajemnicą Poliszynela od wielu lat jest fakt, że jedna pani wicedyrektor trzęsie tam wszystkim i obsadziła rodzinę i znajomych. Rządy się zmieniają a ona trwa niczym Stalin...

Konrad
@Sebi

Tragiczne miejsce pracy. Nie pracowałem w gorszym przez ponad 20 lat. Tylko koneksje. Panie dyrektorki zarabiające krocie obsadzone po znajomości: przychodzą na 10 wychodzą o 15. Wypija kawy z innymi dyrektorami, podpiszą kilka pism i wychodzą. Toksyczne środowisko. Panie pracujące po 30 lat które muszą dopracować do emerytury. Są też panie "pracujące" na emeryturze, które nie przychodzą do biura i nie robią nic. Dramat.

Natalia
@Konrad

Ej poważnie? Ja serio zaczynam tracić wiarę w to państwo. A co konkretnie należało do Twoich zadań tam?

a

Wiceprezes Sądu Okręgowego w Warszawie interesuje się pracownikami i prawnikami Kancelarii Sejmu

Bożena
@a

W jaki sposób interesuje? Nie bardzo rozumiem Twoją wypowiedź.

Na stronie kancelarii zobaczymy plan bieżących prac Sejmu. Również podane są aktualności zwiazane z ważnymi wydarzeniami. Niestety nie ma informacji o rekrutacjach. Powiedzcie, czy ciężko jest się dostać do pracy w tym miejscu, i jakie warunki umowy są proponowane na rozmowie kwalifikacyjnej?

meh

Obiecywali podwyżki i znowu nic z tego...

Iza

Jak widzę taką ciszę na forum to myślę, że dobrze się pracuje!!!

admin

Czy jesteś zadowolony z warunkówzatrudnienia w Kancelaria Sejmu? Dodaj opinię o tym pracodawcy, niech wszyscy dowiedzą się jak jest naprawdę.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Sejmu - Warszawa

• Jak się pracuje w Kancelaria Sejmu?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Sejmu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Sejmu?

Kancelaria Sejmu