profit doradcy finansowi - wszędzie

Bydgoszcz

Opinie o profit doradcy finansowi - wszędzie

exprofitowiec 2010-02-16 10:46:48
Jedna z najbardziej (usunięte przez administratora) firm jaka w życiu widziałem!
Wygląda to tak:
Przychodzisz na rozmowę, mówią ile ty to u nich nie będziesz zarabiał itd itp, że działają w systemie rekomendacji, czyli bierzesz 100 znajomych z tych 100 znajomych ktoś da ci dalszych swoich znajomych itd.
Głównie to działa jak akwizycja, rzetelnej wiedzy na temat finansów się nie dowiesz i na pierwszych rozmowach z klientami wyglądasz jak przygłup, bo nic nie wiesz na temat swojego produktu. Za szkolenia musisz płacić, podpisujesz pusty weksel ( wypełniają pole z suma sobie sami, a to już wcale takie fajne nie jest bo mogą ci wpisać wszystko), jest bardzo duża rotacja pracowników, co 2- 3 miesiące, non stop nowe twarze, Także uważajciem
Darek 2011-09-04 11:17:41
Zostałem zaproszony na rozmowę kwalif., ale sobie dam spokój pracowałem już w telemarketingu gdzie oszukiwano ludzi.
Z leszczami takimi jak oni nie chcę mieć do czynienia, czy w tym kraju nie da się znaleźć normalnej uczciwej pracy. Wszędzie gdzie byłem to albo akwizycja albo oszuści. Dzięki za info jak to dobrze ze mamy Google
zorientowany człowiek 2012-04-24 23:06:36
Za szkolenia się nie płaci. Jedynie za udział w Seminariach, ale tam wykładają profesjonaliści i dostajesz hotelowy posiłek (obiad, poczęstunek na przerwie kawowej) - nie ma nic za darmo. Wiedzę
o finansach zdobywasz. Jedynie fakt dużych zarobków W TEJ BRANŻY (nie w danej firmie, tylko w branży) jest przereklamowany - może i są dużo ale trafiają się rzadko. Atmosfera pracy jest bardzo miła.
Aniula 2012-08-03 11:50:39
A co powiesz na to , że po podpisaniu zmiany OFE z klientem do dziś nie mam pieniędzy z tego tytułu u ,,mój menadzer,, powiedział ze to zmiany ofe nie doszło bo niby zabrakło dokumentów jakiś ! miał niestety koles pecha bo osoba której zrobiłam przepisanie to bliska osoba z rodziny i powiadomenia z axy dostaje takze chyba doszło do zmiany funduszu. a premia z tego co sie orientowałam nie byla niska (ktos była przez 11 lat w ING i dla mnie zrzygnowal i poszedl do AXY, jak to mowil zebym cos zarobila) a trafiłam na oszusta co premie wzaiał dla siebie!!! (usunięte przez administratora) z profitu i tyle
miro 2016-04-24 13:08:27
Podobno, aby zostac doradca finansowym w profit wystarczy wykształcenie średnie, a z prowizji można 3-4 tysiące zarobić, prawda to?
Zostaw swoją opinię o profit doradcy finansowi - wszędzie - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie profit doradcy finansowi - wszędzie