Opinie o Firma Handlowa Export-Import Sebastian Onka w Dobrzyń nad Wisłą

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Firma Handlowa Export-Import Sebastian Onka. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Firma Handlowa Export-Import Sebastian Onka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Handlowa Export-Import Sebastian Onka w Dobrzyń nad Wisłą

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Jakie godziny pracy obowiązują w Firma Handlowa Export-Import Sebastian Onka?

Kacper Nowy wpis

Czy warto do tej firmy aplikować ?

Stasiu6 Nowy wpis

Witam Poszukuje byłych pracowników Gpoiw Natura sp. z o.o w Włocławku. Proszę o kontakt telefoniczny +48 886779408

Witold Nowy wpis

Nie macie dobrej opinii o pracy w firmie. Miałem aplikować ale???

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Firma Handlowa Export-Import Sebastian Onka? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Joanna

Firma Handlowa Export-Import Sebastian Onka istnieje na rynku od 1992 roku. Według informacji podanych na oficjalnej stronie internetowej na chwilę obecną brakuje informacji, co do ewentualnych wolnych miejsc pracy w tym miejscu. Czy ktoś z Was wie może, czy często w tej firmie dochodzi do rotacji wśród kadry pracowniczej?

tak dziala normalnie....mozna wysylac cv i sie zatrudniac....potrzebuja tam wolontariuszy ☺

@pracownik

Wiesz może, jakie dokładnie stanowiska pracy obecnie wymagają obsadzenia w firmie Firma Handlowa Export-Import Sebastian Onka? Chętnie dowiedziałabym się, jak wygląda wynagrodzenie, które można osiągnąć na początku zatrudnienia? Możesz napisać, jak to wygląda?

@Joanna

Wynagrodzenia brak...to wolontariat

Anita

Może ktoś podpowie czy firma prowadzi rekrutacje?

Basia

Jaka jest przyczyna tej ciszy? Tak dobrze macie w firmie?

Robol

Hmmm co sie zmienia ....wiele. Teraz ten temat powinien byc pod inna nazwa bo tej firmy nie ma

Joanna

Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? W wakacje pojawiły się informacje w prasie internetowej, że właściciel firmy prosił władze lokalne o zwolnienie z opłat podatkowych. Właściciel firmy wskazywał w tym czasie, na plany restrukturyzacyjne firmy. Czy coś w tym temacie już wiadomo? W jakim kierunku zmieniać się będzie firma?

Joanna

Jak obecnie wyglądają warunki zatrudnienia w firmie? Chętnie dowiemy się więcej od jej aktualnych pracowników.

Robol

Takie cuda tylko we Włocławku

marcelo

niestety ale robicie za miske ryzu 300zł jak z opieki widocznie wam starcza i z uśmiechem na twarzy pobieracie wypłatę :)

marcelo

skoro pasuje wam ten zakład niewolniczy sami zgadzacie się na takie traktowanie i ponizanie i pracowanie za grosze dziwicie się potem .... jak można pracować za 600 zł czy 200 ludzie to czyste niewolnictwo gdzie najnizsza krajowa ???? w dodatku w mrozie bez zadnej umowy chociaż daja tam ciepły posiłek czyste złodziejstwo ! niech robia mu ukraincy za takie pieniądze darmowa siła robocza niestety ale taka prawda .... bez umowy nie dostaniecie nawet kasy bo nie macie podstaw go dac do sadu wiec madrzy tam nie pracują .

Onka złodzieje

Niestety firma nie płaci swoim kontrahentom

Jeleń

Bardzo szczodra firma jeżeli chodzi o ilość zatrudnionych osób i firm - podwykonawców, szkoda tylko ,że właściciel jest oszustem i nie płaci ani pracownikom ani firmom wykonującym zlecenia . Szkoda,że urzędnicy którzy wypłacili firmie OLBRZYMIE dotacje nie mogą cofnąć czasu...

Woj

Mi też wisi kasę i już minął drugi rok i jeszcze w sądach się nie skończyło.

staszek

Jak ściągnąć dług od gościa? Wisi nam pieniądze. Ciagle się miga. Ma jakieś inne firmy, konta? Gdzieś musi ukrywać pieniądze. Pomóżcie proszę!

?????
@staszek

????? a jak sie ztoba skontaktowac bo na tym forum nie da sie nic napisac,zaraz usuna

madzia

Ta firma jest jedyna taka w okolicy,skupuje od okolicznych rolników owoce i warzywa,zalega za zeszly rok z płatnościami za truskawki itp. Ludzie pracują na polu często bez umów. Wiem bo pracowałam u niego dwa lata z rzędu w czasie sezonu zbioru rabarbaru i malin. Zalega za wyplaty,nieslowny. Nikt nic nie wie. A Pan właściciel tylko auta zmienia. Żeruje na ludziach. Umowy i ubezpieczenie to maja tylko ci co w biurze pracują lub na halach,na taśmach przy przebieraniu towaru lub moze kierowcy.

eeeetaaaam

Niestety prawda jest taka,że Pan Onka o ile daje pracę,to bardzo często wielu ludzi pracuje tam na czarno,nie dostają żadnych umów zwłaszcza ci którzy pracują na polu przy zbiorze rabarbaru,malin,pomidorów itp,tam przychodzi każdy i zapisują na listy,wypłacają tygodniówki-A TERAZ TO WOGÓLE NIKOMU PRAWIE NIE PŁACĄ-zalegają z pieniedzmi ludziom na skupach,nie wypłacone za zeszłoroczne truskawki ani porzeczki.Firma która wykorzystuje to ze jest jedyna w okolicy,nie ma nikogo innego kto by skupował owoce i warzywa,ani zatrudniał tak wiele osób. Z przykrością muszę stwierdzić,że nie polecałabym tego miejsca nikomu do pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Handlowa Export-Import Sebastian Onka - Dobrzyń nad Wisłą

Firma Handlowa Export-Import Sebastian Onka