Opinie o Synexus Polska Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Synexus Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Synexus Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Synexus Polska Sp. z o.o. w Wrocław

kika

a ja chciałabym się dowiedzieć czy warto tam robić badania kliniczne

Pacjentka
@Alibi

Ja mam bardzo dobre doświadczenia jeśli chodzi o badania. Synexus nigdy nie przekładał terminu badań, wysyłali nawet po mnie taxi-bezpłatnie, tak profesjonalnej opieki nie spotkałam w żadnej przychodni, państwowe przychodnie powinny brać z nich przykład. Takie są moje już kilkuletnie doświadczenia z Synexus em jako pacjentki. Polecam wszystkim

Ostatecznie jak rozwiązała się sytuacja względem tego zamkniętego oddziału o którym ktoś wspomniał? jeśli do niego doszło to co się podziało z pracownikami? kiedyś pokazała mi się dawniejsza oferta na rejestracje i chciałam sprawdzić na jakich stawkach godzinowych się teraz pracuje, bo zatrudnienia szukam

???

Chyba lepiej dzieje się w Synexusie, ponieważ nie ma żadnych opinii pracowników tylko zapytania kandydatów. Jeżeli chodzi o info zwrotne zawsze był z tym problem.

Nowy Nowy wpis
@???

A nie zamknęli oddziału??

W opiniach sprzed kilku lat padło stwierdzenie, że w firmie jest duża rotacja. Z drugiej strony, od dawna nie widać nowych ogłoszeń o pracę. Jak to rozumieć? Czy teraz jest bardziej stabilnie, czy może firma wybrała inny sposób rekrutacji (np. z polecenia)?

??? Nowy wpis

W międzyczasie firma Synexus łączyła się z innymi firmami - PPD, AES, ostatnio Thermo Fisher Scientific. Coś znajdziesz

Oluś Nowy wpis
@???

To całe łączenie, o którym piszecie to czym było umotywowane? Opiszecie efekty jakie to przyniosło? Interesuje mnie zwrotka z warunków dla pracowników. Da ktoś znać jakie teraz są standardy pracy? są osoby o dłuższym stażu?

Czy firma Synexus Polska Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Aplikowałeś do firmy Synexus Polska Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Dietetyk
kika

a ja chciałabym się dowiedzieć czy warto tam robić badania kliniczne

Alibi
@kika

Jeśli chcesz zostać królikiem doświadczalnym to nie ma problemu. Umówią Cię na jakiś termin, potem 3 razy go zmienią, bo nie ma lekarza, albo tak o bo grafik się zmienia cały czas.

Pacjentka
@Alibi

Czy w Synexus Polska Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Sama rozmowa przebiega w bardzo miłej atmosferze, ale mimo obietnic, nie ma informacji zwrotnej o wyniku rekrutacji.

@Kandydat

Witam, na kogo prowadzili teraz nabory? I czy można mimo wszystko prosić o przybliżenie przebiegu rozmowy? Ile czasu od niej do teraz minęło, może jeszcze się decydują?

@Łucja

Minął miesiąc od rozmowy, więc chyba mogę już stwierdzić, że rekrutacja się zakończyła

KK

Witam. Pracowałam w tej firmie w jednym z dużych miast w Polsce przez kilka lat. Prawda jest taka, że rotacja pracowników jest duża. Stawki nie są konkurencyjne na żadnym ze stanowisk. Młode osoby przychodzą, szkolą się, a następnie odchodzą do lepiej płatnych firm. To jest korporacja, nie chodzi o jakość, tylko o ilość. A przecież praca z pacjentem jest pracą "na żywym organizmie". Nie warto się "poświęcać" dla tej firmy, gwarantuję. Rada dla młodych pracowników, popracuj i rozwijaj się dalej. W Synexusie rozwoju nie ma. Pozdrawiam.

@KK

To prawda niestety, firmie wręcz zależy na tym, zeby po kilku latach personel się wymienił na nowy,który nie pamięta "starych dobrych czasów" i nie będzie przez pewien czas się upominał o lepsze traktowanie

Ala
@KK

Prawda

Xpld

Nie polecam pracy w tej firmie zwykły wyzysk pracownicy boja się o utratę pracy przeogromny stres chodzi żeby firma zarobiła a człowiek się się liczy w taki sposób ambitni managerowie dobijają sobie punkty w korporacji

Olka
@Xpld

Potwierdzam!!!

jak
@Xpld

to wygląda na działalność wielce podejrzaną

@jak

Mówisz? Ale w sumie nie za bardzo wiadomo o co chodzi. No chyba, że się domyślasz?

Juzek45

Dwa razy zgłaszałem się do programu badawczego firma miała oddzwonić bo podobno się kwalifikuję i nic moim zdaniem firma zbiera chętnych by pokazać że coś robią a oni zbierają tylko chętnych i nic z tym nie robią. Brawo oszuści!!!

@Juzek45

dawno temu to bylo, moze nadal rekrutuja i program sie nie zaczal ?

Synexus

Witajcie, Synexus jest obecnie największą na świecie organizacją prowadzącą badania kliniczne w Dedykowanych Ośrodkach Medycznych. Dynamicznie się rozwijamy i zatrudniamy nowych pracowników. We Wrocławiu znajduje się największy na świecie Ośrodek Synexusa oraz Biuro Regionalne. W Polsce jesteśmy obecni również w Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Poznaniu i Warszawie. Jeszcze w tym roku planujemy otwarcie kolejnych ośrodków w Polsce. Zachęcamy do aplikowania i brania udziału w rozmowach kwalifikacyjnych, które są najlepszym sposobem na poznanie nas. Aktualne oferty pracy dostępne są pod linkiem: https://pracodawcy.pracuj.pl/synexus-polska-sp-z-o-o,2888/oferty-pracy Pytania dotyczące rekrutacji możecie kierować na adres e-mail: rekrutacja@synexus.pl Pozdrawiamy Zespół Synexus

Jawog
@Synexus

Przeczytajcie co napiszę i sami oceńcie: W połowie ubiegłego roku skuszony anonsem gazetowym Synexusa o darmowych, bezbłędnych, szybkich, bezkolejkowych i tp. badaniach wątroby, stawów kolan i czegoś tam jeszcze udałem się tam, do tego "wielkiego ośrodka we Wrocławiu" i umówiłem się na badania wątroby, bo organ to dla faceta ważny bardzo jest. Potem przyszedłem na badania super-hiper maszyną Fibroscan. Wg tej maszyny oraz pani operatorki wątroba stłuszczona w najwyższym stopniu, a stopień zwłóknienia IV-ty, marskość. Szał! Toż jestem już prawie trup! Zalecono natychmiastową wizytę u lekarza, a że akurat w Syneksusie są wybitni specjaliści więc umówiono mnie na miejscu...za 2 tygodnie. Teraz wiem dlaczego - abym skruszał. Młoda uprzejma pani lekarka podczas wizyty bardzo ogólnie mówiła o stanie mojej wątroby podkreślając możliwość darmowego specjalistycznego jej leczenia w Syneksusie pod warunkiem, że zgodzę się na udział w 2-letnim programie badawczym nad wdrożeniem leków dot. wątroby. Wręczyła mi kilkudziesięciostronicowy dokument do analizy i ewentualnego podpisu wg którego godziłbym się na wyjazdy badawcze, biopsje wątroby, pobieranie krwi i czegoś tam jeszcze..... tylko podpisać! Umówiliśmy się na za 2 tygodnie. Oddzwoniłem, że nie chcę ani leczenia ani bycia królikiem doświadczalnym. Bo jak to? Przez 2 lata będę jeszcze żył? Nie umrę na marskość? Cud jakiś czy (usunięte przez administratora) Poprosiłem mojego lekarza POZ o zajęcie się moją wątrobą przedstawiając mu wydruk z Fibroscanu. Wyniki badań laboratoryjnych wykazały, że moja wątroba pracuje normalnie a wszystkie wyniki są w zakresie normy. Poza tym ja czuję się dobrze za wyjątkiem chwil gdy myślę o Syneksusie. Poczytałem trochę o tej brytyjskiej o ile dobrze pamiętam firmie. Zostali w przeszłości wywaleni z kilku państw (tych wyżej cywilizowanych) więc przenieśli się tam gdzie świadomość ludu niższa, służba zdrowia zdycha, a państwo jest niesprawne. Polska pasuje jak ulał. I naciagają, łowią tych bidnych Polaków na "królikowanie". Te wszystkie biopsje, pobierania krwi i tp odemnie miały służyć realizacji zlecenia dla jakiejś kalifornijskiej firmy farmaceutycznej. Wyczytałem to w papierach, które miałem podpisać jako królik. Biedny jest biedny, bo jest głupi, a głupi bo jest biedny: ale przecież jest Synexus i nasza III RP - już oni się tobą Polaczku zajmą.

Moryc
@Jawog

Mam identyczne doświadczenia i wyniki jeśli chodzi o badania Fibroscanem. Tyle tylko, że natychmiast po odczytaniu wstrząsającej diagnozy zrobiłem sobie, płatne już badania /pakiet wątrobowy + USG jamy brzusznej/ w Dolmedzie, nie bezpłatne a za 270 zł. Okazało się, że wszystko jest w normie poza stłuszczeniem wątroby I/II stopnia, co leczy się dietą.

Kate
@Synexus

Moja mama uczestniczyła w badaniach klinicznych. Zmarła w 10 dniu po podaniu dawki"czegoś". Kontakt z rodziną lekarza prowadzącego oraz firmy Synexus była conajmniej niestosowna.

@Kate

Dlaczego niestosowna? W jaki sposób to wyglądało po tym wszystkim?

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Synexus Polska Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

ZA

nadgodziny są dodatkowo płatne, ale istnieje także możliwość ich odbioru

Czy pracodawca Synexus Polska Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Krystyna

Czy motywuję...? A (usunięte przez administratora) coś Wam mówi!!! Takie stosuje się czynniki motywujące, zwalnia się jedna osoba za drugą.

Niestety te czasy już się skończyły, nastała era nieudolnych szefów i metody zastraszania oraz szantażu

@Krystyna

Dokładnie tak to wygląda - " nie podoba się to się zwolnij".....

@Kasia

Dokładnie tak - brak liderów i dobrych managerów .

Bogdan
@Monika

Znam skądś te teksty :) Klasyka januszexów. A kasa chociaż dobra tu jest, żeby trochę zrównoważyć słabą atmosferę?

@Bogdan

Gdzie dobra, tam dobra

les

nareszcie udało mi się znaleźć płatną praktykę w dziale IT. Podoba mi się firma która tak podchodzi do pracownika. Stawka 10-12 złotych brutto za godzinę całkowicie mi odpowiada. Tylko żeby się do nich dostać trzeba pokonać konkurencję. Cztery osoby złożyły już aplikacje

Miki
@les

10-12 brutto to ok?w szpitalu państwowym opiekunka ma wiecej wiem bo pracuje,za te pieniądze to ja podziękuje

@Miki

Nie doczytałeś, to jest stawka z 2016. Teraz jest więcej ale nie powala

@NN

Tak, teraz jest więcej, 18zl/h....

Czy w Synexus Polska Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Juz nie

NN

Nie polecam pracy w firmie Synexus. Obowiązki przerastają psychiczne i fizyczne możliwości - niezależnie w jakim dziale pracujesz.

Agata
@NN

O którym mieście piszesz? Chodzi o siedzibę we Wrocławiu?Zainteresowała mnie oferta Synexus na pielęgniarkę w Warszawie, ale Twoja opinia mnie zaniepokoiła.

@Agata

Z tego co wiem, niestety w każdym jest tak samo

Na Onecie znalazlem anons : Bezplatne badania i konsultacje dla chorych na POCHP. W zwiazku z tym, ze po 4 miesiacach leczenia mnie na zapalenie pluc (m.inn. 4 kolejne antybiotyki, takze przez szpital) otrzymalem opinie lekarza ( POZ) o podejrzeniu POCHP i skierowanie do Pulmologa (wizyta w kwietniu 20r.) - zadzwonilem do Synexus Warszawa. Po 24 min czekaniu "na telefonie" dowiedzialem sie, ze dla mnie ten program "Bezplatne bad..." nie jest. Mam 79 lat i trudno w tym roku oddycha mi sie. Jestem tez od 70 lat Warszawiakiem. Ale jednak dla spolecznej i niepublicznej Sluzby Zdrowia moge czekac 5 mies. na porade lekarska, albo placic za nia prywatnie. W koncu, moge tez leczyc sie sam, albo tez i umrzec. Zaiste - rozwiazan mam wiele - po co tylko SYNEXUS bebni klamliwie na kazdej swojej i cudzych tez - stronach, ze dla mieszkancow W-wy prowadzi bezplatne konsultacje i badania? Obym nigdy Was nie potrzebowal! Adam Iwinski

Jak długo czekaliście na odzew z Synexus Polska Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Odp

Hej! To zależy na jakie stanowisko aplikujesz, jeśli chodzi o koordynatora danych to ddzwaniają ze sporym opóźnieniem moim zdaniem, bo dopiero po dwóch tygodniach (w ostatnim dopuszczalnym dniu jeśli zakładamy, że pracodawca ma te umowne 2 tyg. na odzew). Zależy jak im się spodoba CV. Chcieliby najbardziej zatrudniać ludzi tylko z doświadczeniem, tak mi powiedziano podczas rozmowy.

Farfocl

Cześć! Od czasu do czasu widzę ogłoszenia na stanowisko koordynatora danych w Synexusie (w różnych miastach). Jakiego wynagrodzenia można się na tym stanowisku spodziewać (widełki - w ogłoszeniu ZAWSZE jest dopisek, że oferują atrakcyjne wynagrodzenie) i jak wygląda typowy dzień pracy? Czy jest to praca nużąca, nie wnosząca żadnej wiedzy czy można się tam czegoś nauczyć? Jaką część dnia poświęca się na wpisywanie danych do systemu? Z góry dzięki za opinie!

Nawet najlepszy pracodawca nie jest w stanie zadowolić wszystkich. Dla mnie ważne jest to, że starają się .

Kinga
@Andrzej

Jasne, że nie jest w stanie zadowolić wszystkich, dlatego lepsi pracownicy szukają innych miejsc pracy. Niestety na staraniach się kończy, a kasy nie przybywa.

Zostaw merytoryczną opinię o Synexus Polska Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Synexus Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Synexus Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Synexus Polska Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 20 ocen.

Synexus Polska Sp. z o.o.