Cinema City Krewetka

Gdańsk

Opinie o Cinema City Krewetka

anonim 2009-02-22 01:02:21
Słowa kojarzące się z Cinema City Krewetka (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):solidna, wyczerpująca, kiepsko płatna
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako mierny .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są wyśmienite, wynagradzają inne niedogodności .
Od jakiej stawki można negocjować pensję? 4,5 brutto za godzinę
Najbardziej podobało mi się w Cinema City Krewetka: Kontakt z ludźmi
Najbardziej nie podobało mi się w Cinema City Krewetka: Wynagrodzenie
dawny pracownik 2015-07-15 12:14:50
Jeśli chodzi o prace w Cinema City Krewetka to jakiś koszmar .
Mimo iż podwyższyli stawkę o 1zl. To jest to wyzysk. Traktują pracowników jak niewolników, stosunek kadry (m.in menadżerowie) do pracowników jest koszmarny. Pracowałam w tym kinie i nigdy bym tam nie wróciła. Mimo rzetelnej pracy pracowników nigdy nikt nie dostał jakiejkolwiek pochwały,a wręcz przeciwnie . Ciągle były jakieś pretensje.
Nie polecam tej pracy!!!! Lepiej poszukajcie innej.
Pozdrawiam.
M 2016-10-11 01:55:26
Oczywiście stawka śmieszna jak w każdym innym kinie ale jak pracy brak to i tam będzie się pracować. Załoga cała co chwile się zmienia bo oczekiwania menadżerów i supervisorow rosną a stawka ciągle niecałe 8zl netto na rękę. Ja będąc studentem zaocznym pracowałam 170h w miesiącu. Czasami więcej. Dając dyspozycję na cały tydzień z jednym dniem wolnym musiałam się prosić o to wolne bo nie było komu pracować. Jako pierwsza praca dorywcza dla studenta na swoje potrzeby. W żadnym innym wypadku.
Marek 2016-12-08 16:58:30
Pracę wspominam dobrze i gdy nie przeprowadzka do innego miasta, to zostałbym dalej w tym miejscu. Płaca była w porządku i zawsze na czas. Atmosfera świetna i mimo tego, że praca z klientami nigdy do łatwych nie należy, to była moja jedyna praca w życiu, do której chciałem przychodzić.
Zostaw swoją opinię o Cinema City Krewetka - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cinema City Krewetka