Opinie o Arcus S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Arcus S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Arcus S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arcus S.A. w Warszawa

Poszukiwacz Nowy wpis

Jak pracuje się w dziale handlowym? Czy targety są realne do zrealizowania? Czy można użytkować samochód również prywatnie?

szulinsky Nowy wpis

Specjalista ds. sprzedaży, jakie zarobki na początek ?

Umi Nowy wpis

Czy może się ktoś wypowiedzieć jak się obecnie pracuje w Arcus?

XOXO Nowy wpis
@Umi

atmosfera ok, ludzie spoko, wynagrodzenie też nie najgorsze. Moim zdaniem nie ma na co narzekać:)

Co jaki czas w Arcus S.A. można ubiegać się o podwyżkę?

xxx

Raz na 10 lat :)

Gabriela
@xxx

Czyli dopiero za 5 lat kolejna skoro firma od 2007 zarejestrowana podobno? Tu chodzi o te indywidualne tak? A co z rocznymi, jak one wychodzą i w tym roku odnośnie inflacji jakie były / będą?

Odpowiedź
@xxx

Dementuję. W organizacji w ubiegłym roku była podwyżka inflacyjna, w tym roku tez jest przewidziana. Pozostałe sytuacje, w których podwyżka jest możliwa, opisuje regulamin wynagradzania.

Marzena
@Odpowiedź

A awans wiąże się z podwyżką? Dużo w ogóle jest takich wewnętrznych awansów? Szukam firmy, gdzie pracownik może się rozwijać i jest za to doceniany

MajkA
@Marzena

A czym się zajmujesz? W Arcusie od kilku miesięcy jest nowa Dyrektor HR i nieźle ogarnia temat zarzadzania HR-em.

Karl
@Marzena

Tak, wiąże się. Ostatnio sporo.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Arcus S.A.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista IT

Gabriela

Chodzi Ci o "otępienie czołowo-skroniowe"? Bo tak mi google powiedziało a próbuje rozszyfrować o co chodzi. :(

Jakie narzędzia pracy zapewnia Arcus S.A.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Jeśli zatrudniasz się w dziale handlowym lub jako serwisant to masz do dyspozycji laptop, telefon i samochód (z limitami).

Bogna

Najogólniej można powiedzieć, że firma to dobry pracodawca choć pewnie nie idealny. Warto jednak tu pracować, można nauczyć się czegoś nowego.

@Bogna

Wszędzie się można nauczyć czegoś nowego. Nawet w kamieniołomie.

Dzień dobry, czy na stanowisku specjalista ds handlowych firma gwarantuje samochód służbowy?

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Arcus S.A.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Karol

Czy to jest ważny temat? Już lepiej było zapytać czy można jeść kanapki przy biurku czy jednak w kuchni

Kris

Praca jak praca. Nie jest źle. Robisz swoje i atmosfera i pieniądze ok. Można zaczepić się na dłużej.

Heniek

@Roberto Możesz dodać więcej informacji? Interesuje mnie praca w firmie.

Roberto

Dla mnie spoko...

Witold

Może trzeba popatrzeć na siebie czy przypadkiem nie przesadzamy z narzekaniem? Sami sobie robimy ciężką atmosferę.

@Witold

Sami sobie??? Tak jak sami sobie ciężką atmosferę zrobili sobie akcjonariusze, którzy zaufali firmie??? Poczytaj co pisza o nas tu: https://www.bankier.pl/forum/pokaz-tresc?thread_id=5871091&strona=1 kilka cytatów: " Arcus jest trwale nierentowny, długoterminowo systematycznie "przejada" pieniądze z IPO i ma spór sądowy z Energą operator. P. S. Myślę, że zdejmą Arcusa z GPW (chyba, że nie mają kasy!) bowiem nie ma sensu go tam trzymać i robić sobie obciachu!" "gdyby nie IPO to Ci (usunięte przez administratora) już dawno by nie istnieli... A tak żyją sobie 11 lat za kradzione, od drobnych inwestorów... Instytucjonalni olali IPO, bo znali stan faktyczny, wiedzieli że negatywne dane zostały zatajone w Prospekcie. Drobni prawdę poznali tuż przed debiutem... Taki "twór", z beznadziejnymi, choć negatywnie cwanymi "pseudo biznesmenami" u sterów... Z GPW już dawno powinni wylecieć z wielkim hukiem... Mnie okradli na ponad 80 tysięcy..." Czujesz sie fajnie jak tak pisza o Twoim pracodwacy? Jak wiesz jaka opinie ma o Twojej firmie rynek? W jakim poważaniu sa prowadzący ją ludzie? Przesadzamy z narzekaniem? sami sobie robimy ciężka atomsferę???

Janusz

Wiesz może, jak obecnie wygląda stabilność zatrudnienia w firmie Arcus? Przyjmując się do pracy w tym miejscu, można liczyć na stabilną i pewną pracę? Zdarzają się sytuację, że pracodawca z dnia na dzień rozwiązuje umowę z zatrudnionym pracownikiem? Proszę, abyś przedstawił informację na ten temat.

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w Arcus S.A.? Podzielcie się swoim zdaniem!

Zygmunt

Nie polecam , firma ma kilku beznadziejnych kolesiowatych handlowców ,którzy podpisują nietrafione kontrakty, potem trudno odzyskać kasę od klintow. Firma ma dużo niewyplacalnych klintow którzy generują ciągle straty. Pozatym dział kadr wypłaca prowizję z opóźnieniem 2 miesięcznym .Atmosfera w pracy sztywna .

Aga

Interesuje mnie praca w firmie. Nie wierzę , żeby tu było tak źle!!!

Szukają handlowców w Poznaniu i Opolu. Na jakie realne zarobki można liczyć?

gonzo

pracowałem jakiś czas temu w tej firmie i jedno co naprawdę dało się odczuć to atmosfera oczywiście w negatywnym tego słowa znaczeniu. Była grupa starych przemądrzałych wyjadaczy a każdy nowy był traktowany z góry. Może coś się zmieniło przez kilka ostatnich lat ale jeśli jest tak jak kiedyś to szczerze nie polecam

kaja

hej! widze, ze jest teraz do nich oferta pracy jako Pracownik Techniczno - Handlowy, tylko, ze nie podali dokładnej stawki z tgo co wiem, ale można tak naparwde dostać dobrą umowe.

z79

Praca ogólnie nie jest zła, jeśli chodzi o dział handlowy mają bardzo dobrego dyrektora, który dba o swoich pracowników o ile, wyniki sprzedażowe są dobre. W innych działach, też nie można narzekać, zawsze sie znajdzie jedna osoba co lubi innym psuć humor, ale to jak w każdej firmie. Jest jeden dział, w którym nie liczy się to czy dobrze pracujesz czy nie.. Wystarczy, że jest się zatrudnionym bez poparcia ( czy. pleców),a jak nagle przełożony przestanie cie "lubic" pozbywa się pracownika. Poza tm jednym działem, atmosfera jest bardzo przyjemna, pracuje się z fajnymi ludzmi i pieniadze nie są złe

tomek

@Mistrzyk, masz racje. Ja to nie mógłbym pracowac w takim miejscu, gdzie atmosfera pracy byłaby lekko mówiąc fatalna. Poza tym zastnawiam się czy by nie skłądac tutaj CV, bo jak patzre na opinie pod tym kątem to nie widze powodów do niepokoju. Mam nadzieje, ze taka sytacja sie utrzyma i ze ja jej nie zaburze.

Zostaw merytoryczną opinię o Arcus S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Arcus S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Arcus S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Arcus S.A.