SALTEX EUROPA SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o SALTEX EUROPA SP. Z O.O.

taki jeden 2014-10-31 12:59
Ciekaw jestem Panie Darku jak się zwie ta firma która pracuje ze Saltexem od początku bez problemow.
Pani Jolu - pracowałem dla Saltexu - najgorszy czas w całej mojej karierze zawodowej... Długo mógłbym pisać o tym pisać(usunięte przez administratora)
Prezes Saltex Europa 2015-12-07 15:26
Szanowni Państwo,
powyższe wpisy szkalują dobre imię firmy Saltex Europa.
Mam powody przypuszczać, że są dokonywane przez jedną parę rąk - wykonawcę, którego wyrzuciłem z budowy za fuszerkę. Co do rzetelności firmy to dysponuję długą listą samorządów, podwykonawców, którzy chcą z Saltex'em pracować w dalszym ciągu.
Problem ze mną mają szmondaki, to jest kiepskiej jakości wykonawcy, którzy obiecują jakość pracy, terminową realizację, a po otrzymaniu zaliczki mnie szachują. Takich wywalam na zbitą twarz.
Jeżeli ktoś został rzeczywiście okradziony, poszkodowany - to niech się podpisze z nazwiska.
Obrażanie z zakrytą twarzą świadczy o tchórzostwie i nieuczciwej konkurencji. Wychodzę z założenia, że im więcej o mnie piszą tym bardziej ze mną przegrywają...
Naturalnie, powyższych wpisów nie pozostawię bez echa. Dojdę adresów, z którego te nieprawdziwe treści były umieszczane.
Ja nie mam problemów z tym , aby pisać o mnie i firmie prawdę. Dlaczego więc jeżeli przedstawiane informacje są prawdą to autor / autorzy nie podpiszą się z imienia?
Kto jest więc ich autorem ? Najpewniej szmondak czyli człowiek bezwartościowy i do tego tchórz. Zapraszam do współpracy - Prezes Saltex Europa (tel. kontaktowy na stronach www firmy).
Prezes Saltex Europa sp. z o.o. 2016-10-19 23:43
A więc zapraszam Pana do podjęcia "ryzyka" i sprawdzenia gdzie jest prawda... Dobrych (podkreślę - DOBRYCH) pracowników ciągle poszukujemy. Musi Pan być przygotowany na pracę w delegacjach. Zatrudniamy tylko na umowę o pracę, nie płacimy nic pod stołem, ale za to wynagrodzenia, podatki i ZUS-y - na czas. Napiszę więcej, na każdym z prowadzonych przez nas projektów współpracujemy z podwykonawcami, którzy są z nami na kolejnej już budowie...
Prezes Saltex Europa sp. z o.o. 2016-10-19 23:48
Szanowny konkurencie, JESTEŚ KŁAMCĄ. I im więcej bzdur na mój oraz zarządzanej przeze mnie firmy piszesz, tym bardziej mnie utwierdzasz w przekonaniu, że pomimo braku kompetencji dobrze wykonuję swoje obowiązki. Twój wpis jest miodem na moje serce. Dziękuję :-)
Przemysław Pierzchała 2016-12-14 17:07
Witam
Ponieważ jestem w podobnej sytuacji, a Saltex nie zaplacił mi za wykonane prace o wartości 800 000 zł proszę o kontakt i informacje o ewentualnych toczących się postępowaniach sądowych przeciwko Saltex o zapłatę należności.
Mój adres ppierzchala@mwm.pl

Życzę szczęścia w dochodzeniu do należności

Przemysław Pierzchała
Prezes Zarządu MWM Sp. z o.o. Spk Gliwice
Zostaw swoją opinię o SALTEX EUROPA SP. Z O.O. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SALTEX EUROPA SP. Z O.O.