SALTEX EUROPA SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o SALTEX EUROPA SP. Z O.O.

taki jeden 2014-10-31 12:59:28
Ciekaw jestem Panie Darku jak się zwie ta firma która pracuje ze Saltexem od początku bez problemow.
Pani Jolu - pracowałem dla Saltexu - najgorszy czas w całej mojej karierze zawodowej... Długo mógłbym pisać o tym pisać(usunięte przez administratora)
okradziony 2015-07-28 13:11:08
Witam....Firma Saltex Europa...jak ktoś usłyszy o niej niech ucieka bo puszczą w skarpetkach...Roboty wykonywane przez tą firmę polegają na wyciskaniu z podwykonawcow wszelki zysk...Płatności nigdy nie będą realizowane na czas choć Pan Prezes Grzegorz obiecywał to będą to gruszki na wierzbie. UWAGA !!!Pan Grzegorz umie czarować.Roboty dodatkowe bez podpisanej notatki nie wykonujcie chyba że chcecie za darmo...Powiem krotko a duzo wiem, że najlepiej unikać tej Firmy...Pozdrawiam
Wójt Gminy 2015-09-01 23:30:26
Banda kombinatorów i naciągaczy. Jak najdalej od inwestycji.
oszukany 2015-09-02 07:21:12
Panie Wójcie to są cwaniaki z teczkami maja kilkadziesiąt spraw w sądzie grabią ludzi w całym kraju Prezesik poukładany z Platfotmą każdy pozew jest wchlaniany jak nie chciana ciąża szerzy się to hamstwo jak dżuma w Barlinku jest tego najlepszym przykładam jak Saltex wyciągnął dwa razy kasę od gminy niby firma konkurencyjna a teraz jego druga żona przestrzegam przed tymi oszustami moja sprawa też jest w sadzie pozdrawiam okradzionych i zawiedzionych
wykonawca 2015-10-31 11:41:53
Firma, która po wygraniu przetargu mami że robota duża i co robi podwykonawca (daje normalne ceny) a później zaczyna się ze czegoś zawsze brakuje w projekcie czego Oni nie założyli. Inny przykład opóźnia inne robot nie związane z Umową aby później podwykonawcę przymusić do robót dodatkowych (oczywiście za darmo). Wszystko to ma na celu aby Ich oferta podczas przetargu była najtańsza bo i tak wykonawca za nich to zrobi (zostanie przymuszony). Nie wspomnę o opóznieniach płatności wystawionych faktur. Radzę omijać z daleka tą firmę bo jest nierzetelna pod każdym względem... A jak juz chcesz robić to warto pojść z ich umową do dobrego prawnika... wówczas Sam powie nie wchodz to bo śmierdzi...Pozdrawiam
Prezes Saltex Europa 2015-12-07 15:26:40
Szanowni Państwo,
powyższe wpisy szkalują dobre imię firmy Saltex Europa.
Mam powody przypuszczać, że są dokonywane przez jedną parę rąk - wykonawcę, którego wyrzuciłem z budowy za fuszerkę. Co do rzetelności firmy to dysponuję długą listą samorządów, podwykonawców, którzy chcą z Saltex'em pracować w dalszym ciągu.
Problem ze mną mają szmondaki, to jest kiepskiej jakości wykonawcy, którzy obiecują jakość pracy, terminową realizację, a po otrzymaniu zaliczki mnie szachują. Takich wywalam na zbitą twarz.
Jeżeli ktoś został rzeczywiście okradziony, poszkodowany - to niech się podpisze z nazwiska.
Obrażanie z zakrytą twarzą świadczy o tchórzostwie i nieuczciwej konkurencji. Wychodzę z założenia, że im więcej o mnie piszą tym bardziej ze mną przegrywają...
Naturalnie, powyższych wpisów nie pozostawię bez echa. Dojdę adresów, z którego te nieprawdziwe treści były umieszczane.
Ja nie mam problemów z tym , aby pisać o mnie i firmie prawdę. Dlaczego więc jeżeli przedstawiane informacje są prawdą to autor / autorzy nie podpiszą się z imienia?
Kto jest więc ich autorem ? Najpewniej szmondak czyli człowiek bezwartościowy i do tego tchórz. Zapraszam do współpracy - Prezes Saltex Europa (tel. kontaktowy na stronach www firmy).
Yt 2016-09-28 15:19:12
Potwierdzam - bandycka firma - prowadzona przez kolesia - który handlował kasetami wideo.
Zero kompetencji, zero wiedzy budowlanej, zero własnych pracowników, realizacja robót podwykonawcami - serdecznie odradzam jakąkolwiek współpracę.
Jan Rost
Prezes Saltex Europa sp. z o.o. 2016-10-19 23:43:20
A więc zapraszam Pana do podjęcia "ryzyka" i sprawdzenia gdzie jest prawda... Dobrych (podkreślę - DOBRYCH) pracowników ciągle poszukujemy. Musi Pan być przygotowany na pracę w delegacjach. Zatrudniamy tylko na umowę o pracę, nie płacimy nic pod stołem, ale za to wynagrodzenia, podatki i ZUS-y - na czas. Napiszę więcej, na każdym z prowadzonych przez nas projektów współpracujemy z podwykonawcami, którzy są z nami na kolejnej już budowie...
Prezes Saltex Europa sp. z o.o. 2016-10-19 23:48:04
Szanowny konkurencie, JESTEŚ KŁAMCĄ. I im więcej bzdur na mój oraz zarządzanej przeze mnie firmy piszesz, tym bardziej mnie utwierdzasz w przekonaniu, że pomimo braku kompetencji dobrze wykonuję swoje obowiązki. Twój wpis jest miodem na moje serce. Dziękuję :-)
Jan Nowak 2016-10-28 15:59:58
Firma Saltex Europa z Wrocławia to kompletni dyletanci. Uwaga na tę firmę, anponieważ są to oszuści. Firma ta nie płaci za zobowiązania. Prezes zarządu Pan Grzegorz Z. nie ma pojęcia o robotach budowlanych niech lepiej wraca do Procter&Gamble, w której wcześniej pracował. Firma Saltex została ukarana przez UOIK za zmowy cenowe w przetargach. Uwaga również na inne firmy powiązane z Saltexem.
krzysztof Wilimberg 2016-10-28 20:07:01
Patrzę na te wpisy na temat Saltexu i zgadnij dlaczego nie jestem zdziwiony że wszyscy szkalują Twoją Firmę ? zastanawiam się głęboko ile małych Firm oszukałeś ???? pamiętam Twój wyraz twarzy w Sądzie udawałeś zatroskanego faceta a tak naprawdę jesteś typową świnią która wysysa krew z biednych ludzi przez Ciebie inne dzieci nie miały co jeść, że też Ci przez gardło przechodzą takie słowa jaki to jesteś idealny przez Ciebie ludzie potracili majątek jestem wierzący i modlę się o to żebyś zapragnął w życiu chleba a na koniec niech cię piekło pochłonie

Krzysztof Wilimberg
Zostaw swoją opinię o SALTEX EUROPA SP. Z O.O. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SALTEX EUROPA SP. Z O.O.