Opinie o Fabryka Mebli Tapicerowanych Tombea (Zakończona działalność ) w Swarzędz

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Fabryka Mebli Tapicerowanych Tombea (Zakończona działalność ). Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Fabryka Mebli Tapicerowanych Tombea (Zakończona działalność ) o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Mebli Tapicerowanych Tombea (Zakończona działalność ) w Swarzędz

LALO z WRZEŚNI Nowy wpis

Czy w tombea istnieje słowo organizacja pracy ??? Kto panuje nad produkcja???

Henryk Nowy wpis

Czy jest tak dobrze w firmie, że tak rzadko piszecie?

PRACA DLA TAPICERA Nowy wpis

Witam. Zapraszamy Tapicerów do pracy w fabryce mebli tapicerowanych koło Wałcza. Wysokie zarobki -płaca według wydajności i jakości wykonania .Pomagamy i opłacamy dojazd lub noclegi. 698 629 602 :-)

olo Nowy wpis

Ile można zarobic u was ? Ile zmian ? Normy ? Widzę że potrzebują więc chciałabym złożyć cv ale czy warto ?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Fabryka Mebli Tapicerowanych Tombea (Zakończona działalność )? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Swarzędz
logo firmy Brukarz
Swarzędz
Zakład Drogowy Sp. z o.o.
Bartłomiej Gap Personnel

Zatrudnie na stale tapicerów/monterów stelarzy/szwaczki tapicerskie w UK . Stała umowa o pracę Ang. nie wymagany Zapewniamy transport i zakwaterowanie . Jeżeli jesteś zainteresowany zadzwoń 510 800 444.

ojczyzna ma to moj dom

Wstyd za tonąca tombee... wstyd za ruskow i ukraincow ktorzy tam pracuja.

postyu

cięzko sie z tobą nie zgodzic co do tgeo, że pracownik jak jest zadowoony ze swojej pracy i j,a ;lubi to jest dużo bardziej efektywny. I jakby nie patrzec jest to korzyść dla pracodawcy. A właściwie obopólna

byly mlody

generalnie jak ja sie przyjalem kierownik byl wszedzie, wystarczylo jedno slowo a on interesowal sie wszystkim i byl wszedzie. Po jakims czasie prezes wyjezdzal z tekstami ze szczeniak a tyle zarabia... Powinien sie szef cieszyc z dobrego dokladnego i pracowitego chlopaka... Zadowolony pracownik to efektywny i dobry pracownik. Z biegiem czasu kierownik nie mnie oceniac dlaczego, ale przestal sie czymkolwiek interesowac, i wtedy ocenilem ze nalezy zmienic prace. Ogolnie praca i placa (jak dla mnie ) Byly zawsze na czas i tak jak powinno, zlego slowa powiedziec nie moge. Ze swojej stycznosci moge polecic TomBea (przynajmniej z czasow jak ja tam pracowalem) Tesknie troszke za nia ale w gruncie rzeczy mam dokladnie takie same warunki w nowej pracy jak mialem w tombea a mimo wszystko zdobylem wieksze doswiadczenie. Pozdrawiam Co do jakosci mebli, POLECAM bo robia je swarzedzcy fachowcy ktorzy maja Tapicerke we krwi.

Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Najwięcej najczęściej biadolą ci co najmniej robią. Praca jest. Jeśli ktoś pracuje zamiast jęczeć po kątach jak jest strasznie i zamiast dawać się nakręcać innym, będzie wystarczająco zadowolony.

Zniesmaczona

Wszystkim, którzy poszukują pracy i rozważają dołączenie do brygady Tombea. STANOWCZO odradzam. Pracownik jest tu nikim, w całym szefostwie może dwie osoby są normalne, z którymi można cokolwiek uzgodnić. A tak poza tym, to jeden wielki burdel. Fakt, kasa jest na czas, czasem nawet dużo przed, ale za takie pieniądze nie da się żyć. Ludzie harują, robią po godzinach i nic z tego nie mają. Jeśli jest już jakaś premia, to dostaję się ją do ręki pod biurkiem, i to też grosze w porównaniu z tym ile nieraz jest roboty. Tombea nawet nie zna się na kodeksie pracy, albo udaje. Gdy robota się kończy, wymuszają na pracownikach urlopy, mimo że jest to niezgodne z prawem pracownika. Ciężko się doprosić o jakikolwiek postój na ten czas. Kierownicze stanowiska obejmują osoby zupełnie niekompetentne, które nie mają pojęcia jak wygląda praca na poszczególnych stanowiskach. Od niemal roku nie posiadamy nawet ciuchów roboczych, co jest wymogiem przy stanowiskach jakie zajmujemy. BHP jak nic. Nie stać ich na podstawowe zapewnienie komfortu pracownika. Jednym słowem, LUDZIE szukajcie innej pracy, chyba że chcecie skończyć za kratkami w jakimś zakładzie psychiatrycznym lub innym wariatkowie. :)

oke

generalnie to nie jeden pracownik z nizszym wyksztalceniem jest lepszym i madrzejszym pracownikiem od tych ktorzy sa po studiach. To jest udowodnione :) pozdrawiam

ide do domu

misior obudz sie, wiecznie malo malo masz, ile nie bedzie to zawsze za malo. Pracownicy zostawiaja czastke siebie w tej firmie, robia to co lubia, robia to dla siebie i dla prezesa. A w zamian u basi na kreske musza brac bo zalosne pieniadze zarabiaja w tak preznej i renomowanej fabryce mebli...

okokok

pozory myla, chcialem zlozyc cv do tombea na tapicera, ale po przeczytaniu opini szukam dalej. Dziekuje. (srednia placa tapicera jest chyba wszystkim znana skoro tombea istnieje od lat - pozdrawiam )

gość

Na kogoś musi zgonić winę . Przecież nie pójdzie do prezesa i nie powie mu : '' Tak to ja zjebałem , zwolnij mnie '' Taka kolej rzeczy że ktoś musi być Bogiem w tej firmie a my jego pionkami . Także cokolwiek tutaj napiszemy to i tak nic nie zmieni . Weźmy choćby fakt że bycie pod wpływem alkoholu jest powszechnie tolerowane przez kierowników . Jak dla mnie to trochę dziwne . Nikt nic z tym nie zrobi bo jest już tak od lat i każdy boi się odezwać . Także Jakby ktoś chciał podjąć pracę w tej firmie to odradzam .

maslok

A ci co piszą pozytywny to tylko z "gory" firmy.układy miedzy dupolizami a rozdajacymi prace- fakt niezaprzeczalny.nie podaje nazwisk bo i tak tam nic się nie zmieni!!.ceglarski frajer- wszystkie swoje bledy- a jest ich sporo zwała przed szefem na innych którzy ponoszą konsekwencje jego błędów i niedopatrzen.nieprzychylne opinie się z tad USUWA,a potem wpisuje ze jest super,jest super więc o co ci chodzi

Czy w Tobea dalej trzeba tyrać minimum 10 godzin dziennie? Nadal nie płacą jak należy nadgodzin? Nadal część wypłaty wypłacana jest w kopercie? Proszę o odpowiedź, bo zastanawiam się czy tam nie wrócić. Ale z tego co Pamiętam to tam straszny kołchoz był. Może coś się zmieniło w polityce tej firmy? Czy nadal pracownika mają za nic?

lysy

Może mi ktoś powiedzieć ile można zarobić w tombea?pytam o tapicerow...nikt konkretnie nie napisał jak wyglądają tu zarobki...no i system pracy 8 czy 10 godz.napiszcie jak wygląda finansowo dniowa dobrego tapicera... Dzieki

lysy

darek

szukaja caly czas bo fachowcy odchodza. Poszlo kilku naprawde dobrych pracownikow, mlodych jak i starych, na ich miejsce przyszli zieloni ktorzy nic nie potrafia. Polityka firmy tombea. To jest przyszlosc :) A tamci dlaczego odeszli ? (uklady - ktos kto jest lizodupem ma wiecej zaplacone np na godz, niz ktos kto przychodzi do pracy, wyrabia ponad normy, robi szybko i dobrze to co powinien ) Wiec o co tu kaman ? Dobry pracownik zarobi tyle samo co jakas ciota z ukladami ...

zdzichu z karpacza

Oglaszam wielki powrot na łono forum Zdzicha z Karpacza! bede systematycznie komentowal na "gorąco" wszelakie wydarzenia!

Fabryka Mebli Tapicerowanych Tombea (Zakończona działalność )