Opinie o Novita S.A. w Zielona Góra

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Novita S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Novita S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby tekstylne - Produkcja włóknin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Novita S.A. w Zielona Góra

aqua

nie wystarczy znaków by wypisać negatywy pracy w tej firmie, po krótce... pensja za 4 brygady dno, kierownictwo zmianowe porażka, ludzie- operatorzy siedzący na krzesłach nosy w telefon, jedna nowa linia gdzie coś zarabiają a reszta dostaje zlewki, brak fachowców- poodchodzili, zostali lewusy i lizusy, no i ci którzy po 40 latach byle do emerytury ledwo maja 2500 na ręke za 2 zmiany, firma po covidzie sie najadła milionami a dla ludzi nic... typowy dinozaur post PRL gdzie nie jest to korpo ale juz nie to co było kiedyś, co do produkcji- musi jechać, ludzi nie ma ale to nic dacie radę, człowiek to sztuka, szkodliwe nie płacą, stazowe zabrali, pensje bez komentarza, stare linie w dupe kopane, ogólnie brak kadry i ludzie z lapanki, atmosfera nieciekawa... na pierwszą robotę ok zeby potem znalezć coś na poziomie jakimkolwiek...

Beti

Jeśli już wspominasz o rotacjach to czy obecnie największa może mieć miejsce na UR? Pytam w oparciu o te oferty na stronie, trzy z pięciu są na ten dział. Nawet mistrza z tego co widzę szukają. A osoba z niższego stanowiska nie ma szansy na nie przejść? Ciekawią mnie aktualne różnice w stawkach

Jacek

Nigdy więcej !! Zero szacunku do człowieka,, ludzie odchodzą hurtowo, nie można zarobić normalnych pieniędzy ,wymagania z 4 liter. Kierownicy zrobieni na sztukę tylko dla stołka którego mocno się trzymają. Prezes chyba nie zdaje sobie sprawy co dzieje się na dole.

@Jacek

O jakich wymaganiach jest mowa? Nawiązujesz przy tym jedynie do stanowiska produkcyjnego czy również cięższej pracy można spodziewać się teraz także w biurze? kiedy ostatnio były prowadzone do niego jakieś nabory?

Ciekawa

Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda atmosfera, warunki i płace w firmie ?

Euzebiusz

Aktualnie na starcie ledwo cztery, po 3 miesiącach ledwo 200 złotych więcej. Na nowy rok dużo wypowiedzeń w gotowości.

Tola Nowy wpis

Ze względu na co warto zostać w firmie na dłużej? pojawiło się właśnie takie stwierdzenie ale bez szerszego uzasadnienia. Po dłuższym stażu zaczynają przypadać jakieś konkretne podwyżki? albo inne przywileje / nagrody?

karmel Nowy wpis

Ideałów nie ma, ale w firmie pracuje się zupełnie przyzwoicie. Przez różne trudności zawsze udaje się przejść. Myślę że coraz więcej jest w zespole osób, którym zależy na dobrej współpracy i komunikacji. A jak każdy będzie robił swoje zadania porządnie, to będzie mniej nieporozumień i frustracji. Warto tu zostać na dłużej.

Serio ciężko do biura się dostać? jak cos pisali wcześniej… ja to generalnie o automatyku myślałem, teraz jak patrzę na stronę to są powystawiane oferty, ale wiem tez ze jakiś czas temu przez inny portal szukali. to wtedy jakieś większe zapotrzebowanie po prostu było skoro nie wznawiali? Od kolejnego roku będziecie mieć jakieś konkretne zmiany? Wtedy może będę aplikować

Czy firma Novita S.A. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Leszno
Ciekawa

Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda atmosfera, warunki i płace w firmie ?

@Ciekawa

Co za przypadek, ja także. :D pytanko tylko, w który dział celujesz? Biuro? Ja ofert do niego na stronie nie widziałam właśnie jak wcześniej patrzyłam, myślałam ze jak post się pojawił to może tam coś także. To skąd masz ofertę?

Ciekawa

Ostatnio widziałam kilka ofert pracy do produkcji itd, chciałabym się właśnie dowiedzieć jak wygląda atmosfera ?

@Ciekawa

No i co, dowiedziały się Panie czegoś na temat pracy? : ) ja przyznam, że na produkcje niczego teraz nie widziałem, chyba ze udało się już dołączyć do zespołu? Ja bym na mechanika przyszedł, piszą ze 6 tys można wyciągnąć, tylko przy jakim nakładzie pracy? generalnie to może mi ktoś polecić? I jaka jest atmosfera miedzy działami właśnie? Dużo Pań na tej produkcji pracuje?

Wacek
@Ciekawa

Świetna atmosfera panuje tu każdego dnia.

Okej, a czy jest szansa na wskazanie realiów? Ta kwota która została podana nie była nigdy osiągalna dla nikogo jeszcze w tym roku? a wiadomo jakie stawki szykują się już na kolejny?

Euzebiusz

Jacek

@Jacek

aqua

@aqua

Aqua, dziękujemy Ci za merytoryczny komentarz i wskazanie czynników, które przeszkadzają Ci w pracy w Novita S.A. Zdajemy sobie sprawę z wyzwań, które przed nami stoją i na bieżąco staramy się wprowadzać zmiany i udogodnienia zapewniające komfort naszemu zespołowi. Stale powiększamy naszą kadrę o specjalistów i pracowników produkcyjnych, by móc dalej funkcjonować na satysfakcjonującym poziomie. Chętnie porozmawiamy o tym, co jeszcze możemy poprawić.

Renata
@Novita S.A.

Czyli zatrudniając nowych pracowników to na co patrzycie? Na doświadczenie, wykształcenie?

@Renata

Oczywiście to zależy od stanowiska, na jakie aplikuje dana osoba. Aspekty, na które zwracamy uwagę w rekrutacji zawarte są w naszych ofertach pracy. Wykształcenie i doświadczenie są istotne, ale liczy się także zaangażowanie i chęć do pracy.

@Novita S.A.

Co ty za głupoty piszesz!!!! Ludzie uciekają , notorycznie zwolnienia pracowników którzy troszkę poznali proces produkcji,żaden z przełożonych pracownika fizycznego nie jest za pracownikiem. Dostaniesz nazwisko do pracy i pracuj. To norma w tej firmie. Dbają o swoje cztery litery aby stołka nie stracić,w żadnej innej firmie ten numer by nie przeszedł!!! Firma dno!!!!

Beti

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Novita S.A.?

Firma Novita S.A. poszukiwała ostatnio pracowników na stanowisko Specjalista ds. zarządzania. Czy dalej można tam aplikować?

Company

Oczywiście, rekrutacja jest jeszcze w toku. Zapraszamy do aplikowania https://teraz.novita.pl/oferty-pracy/specjalista-ds-zarzadzania-lancuchem-dostaw/

Irena
@Company

Witam, czy dla samochodu też się znajdzie parking czy jedynie dla rowerów jest, tak jak w opisie? :) Można też jeszcze się dopytać o te wspomniane premie? Za jakie konkretnie osiągnięcia / wyniki przysługują one na tym stanowisku? Są jakieś orientacyjne widełki, których można potencjalnie się spodziewać?

Company
@Irena

Pani Ireno, Zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego pod numerem 68 45 61 201. Kierownik działu udzieli Pani szczegółowych informacji. Pozdrawiamy :)

@Irena

Droga Pani Irenko, pracowałem w tej firmie ponad 40 lat. Długo mógłbym tu wypisywać, ale krótko i na temat: dobre stanowiska i wysokie stawki są już rozdane. Do firmy wciąga kolega kolegę, a nawet kierownik zięcia udając, że się nie znają. Dobra rada: nie opuszczać żadnej integracji i przykleić się do kogoś wpływowego. Pozdrawiam szczęśliwy emeryt.

Iwona
@Anonim

Dzień dobry, czy może Pan opisać ścieżkę kariery z perspektywy tych wspomnianych 40 lat? jest to tyle czasu, że ciekawa jestem zmian w firmie na przestrzeni tego okresu a także warunków, które były oferowane pracownikom o takim stażu

Student Krzysiek UZ

Dzień dobry, byłem ostatnio na targach pracy zorganizowanych przez Uniwersytet ZG. Po krótkiej merytorycznej rozmowie z miłymi Paniami na temat dni otwartych Novity, jej historii, oraz nowoczesnego parku maszynowego jaki podobno posiada firma jestem bardzo ciekawy czy rzeczywiście jest tak dobrze. Z komentarzy zamieszconych na gowork odnoszę inne wrażenie. Mam nadzieje ze juz niedlugo sie o tym przekonam????. Do zobaczenia.( swoją drogą ciekawe jak bedą zorganizowane dni otwarte????…)

Patrycja

Miejsce nieprzyjazne ludziom w ogóle. Jak ktoś przyjeżdża do pracy rowerem o który dba, to może mieć problem. Wiata co prawda jest, ale jak nie zależy Ci na kondycji napędu, czy samego roweru w ogóle, to w zasadzie można zacząć myśleć o zmianie środka lokomocji. Rok czasu wprowadzałam tam rower do biura, po ROKU! zauważył to jeden z betonowych zarządzających i następnego dnia okleił cały parter zakazem wprowadzania rowerów. Kuriozum level ekspert. Ogólnie budynek i mentalność osób nim zarządzających to głębooooka (usunięte przez administratora) Nie polecam wynajęcia biura w tym przybytku. Zakazy, nakazy. Człowiek wraca do pamięcią do lat podstawówki, kiedy za każde małe przewinienie gania za tobą cieć z miotłą.

Ewka
@Patrycja

To jest profil pracodawcy, a nie właściciela budynku. W ogóle niepomocna opinia.

Czy nowo zatrudnione osoby w Novita S.A. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

on

Na okres próbny

Kamil
@on

I potem firma daje umowę na rok?

Czy w firmie Novita S.A. są regularne szkolenia pracownicze?

Novita S.A.

Tak, szkolenia dobieramy do aktualnych potrzeb pracowników.

Emeryt

Bardzo miło wspominam lata przepracowane w Novicie. Oczywiście czasami zdarzały się gorsze chwile, jednak tych miłych było zdecydowanie wiecej☺. Cieszę się że firma wciaż istnieje i podobno nadal się rozwija. Pozdrawiam Emeryt

Czy urlop w Novita S.A. jest płatny 100%?

HR

Urlop wypoczynkowy płatny jest normalnie zgodnie z przepisami prawa pracy.

Wiecie może, czy w Novita S.A. szukają chętnych na staż?

Office

Zawsze warto spytać w firmie. Praktykantów przyjmujemy. Wszystko zależy od stanowiska.

Czy w obrębie jednego działu w Novita S.A. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Heniek

Nie, góra (biuro) jest od myślenia, a dół (produkcja) do zapieprzania na wszystko

Albert
@Heniek

Zawsze możesz aplikować na górę skoro tam taki miód nikt nikomu nie broni

Office
@Heniek

Zapraszamy na górę, skoro na dole źle. Ładnie to tak oceniać bez wiedzy?

Wład

Wszystkie stanowiska obsadzane przez rodzinę znajomych bez względu na kwalifikacje zawodowe ,jedno wielkie g. Ludzie zajmują się sprawami o których nie mają kompletnie żadnej wiedzy.

Władek

Jedyne co można jako fizol w tej firmie można się garba dorobić, piszą piękne ogłoszenia,nic wspólnego z prawdą,jedno wielkie zakłamanie.tutaj ptaki zawracają.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Heniek

3000-3200 brutto na początek, dużo podpisywania dokumentów, instrukcje, odpowiedzialność za sprzęt, widać że jest duża rotacja po wpisach w instruktażach stanowiskowych

Albert
@Heniek

Do tego dodaj wszystkie dodatki i premie to też się kilka stówek nazbiera

Zostaw merytoryczną opinię o Novita S.A. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Novita S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Novita S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Novita S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Novita S.A.?

Kandydaci do pracy w Novita S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Novita S.A.
1.9/5 Na podstawie 16 ocen.