Opinie o GEZE POLSKA SP. Z O.O. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy GEZE POLSKA SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie GEZE POLSKA SP. Z O.O. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GEZE POLSKA SP. Z O.O. w Toruń

Użytkownicy czekają na odpowiedź 42 dni.

Jak dużo osób pracuje w GEZE POLSKA SP. Z O.O.?

Zwolnij Nowy wpis

W skrócie, GEZE Polska na pierwszy rzut oka może przypominać korporacyjne eldorado: nowoczesne zarządzanie, konkurencyjne wynagrodzenia i codzienna troska o pracowników. Ale, nic dwa razy się nie zdarza. Jak w każdej rodzinie, mamy tutaj swoje "czarne owce". Jeśli myślisz o pracy z nami, szykuj się na spotkanie z pewną ekipą "guru" branży, którzy nie tylko są pewni, że są najmądrzejsi, ale że cały wszechświat powinien im składać hołdy za ich mądrość. To osoby, które siedzą w firmie od dekad i choć technologicznie mogłyby już być w muzeum, to wciąż pełnią ważne role. Dla nich każdy postęp to heretyckie novum, a nowi pracownicy? Cóż, dla nich to po prostu młode, zielone pisklęta, które latają bez głowy. Chcesz wprowadzić świeżość? Lepiej przygotuj się na lawinę sarkastycznych uwag i przewracania oczami. A kadra zarządzająca? Chyba boi się ich bardziej, niż oni siebie nawzajem. Zastanów się dwa razy, zanim zdecydujesz się wkroczyć w to małe "królestwo", gdzie niektórzy bronią swojego terytorium niczym smoki swojego złota.

Czy poziom wynagrodzeń w GEZE POLSKA SP. Z O.O. uległ zmianie od czasu dodania ostatnich opinii? Pojawiły się nowe ogłoszenia na Pracuj.pl 12 sierpnia.

Krzysztof Nowy wpis

tak. były podwyżki

Zuzanna

Pracuję w tej firmie dobrych parę lat i atmosfera jest naprawdę świetna. Wszyscy sobie pomagają, nigdy nie zostaniesz bez odpowiedzi. Oczywiście biuro jest w Warszawie, nie ma żadnego biura ani siedziby w Toruniu. Wynagrodzenie jest przyzwoite. Praca jest stabilna i daje możliwości rozwoju. Jest cała masa pracowników, których staż pracy jest powyżej 10 lat, zdarzają się przypadki osób pracujących ponad 20 lat w firmie. Nie zgodzę się z niektórymi poprzednimi opiniami - oczywiście wypowiadam się z poziomu pracy w siedzibie (nie w terenie).

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie GEZE POLSKA SP. Z O.O. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Specjalista ds. wsparcia sprzedaży.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej na Koordynator w GEZE POLSKA SP. Z O.O.? Podziel się swoją opinią związaną ze spotkaniem z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Jak długo czekaliście na odzew z GEZE POLSKA SP. Z O.O.? Oddzwaniają zawsze?

Mariusz

oczywiście że nie oddzwaniają :)

Props

Jakie zarobki w Biurze w Warszawie?

Kurek
@Props

Najniższa krajowa .! Dodatkowo kierownictwo nic nie robi tylko stoi nad tobą ..

Agata
@Kurek

No ale chyba nie dosłownie? A co trzeba konkretnie tutaj w biurze robić, że aż tak tego pilnują?

idzi

orka w (usunięte przez administratora) za ciągle taką samą kasę. dodatkowo trzeba robić więcej i więcej i więcej... (usunięte przez administratora) za wszystko

Beta

W dziale księgowości atmosfera fatalna, ploty na kogo się da. Absolutnie nie polecam. Piszę o Geze w Warszawie.

Rocco

Witam. Odnośnie pracy w tej firmie. Zarobki, to co chcesz otrzymasz po jakiś dwóch latach. Bezustanne nadgodziny, bo jest mało ludzi. Praca specyficzna, musisz się znać na wszystkim, od elektryki po stolarkę okienną. Oczywiście na rozmowie opowiadane są bajeczki o premiach itd. 3 tyś można zarobić, mając 220 godzin w miesiącu. Najgorsza jest zima, ciągle w przeciągach, gil do pasa. Oczywiście zwolnienia są niemile widziane. Reasumując, masz końskie zdrowie? Chcesz być rypany za byle co? Zostawać na przymusowe nadgodziny? Praca jest dla ciebie!

@Rocco

Mogę zapytać na jakim stanowisku lub w jakim dziale pracowałeś? Zastanawia mnie to, co napisałeś o tym, że musiałeś znać się na tak wielu produktach a jednocześnie praca zimą była w ciężkich warunkach - jak wyglądały Twoje codzienne obowiązki?

Brayli
@Edyta

To jest praca serwisanta w terenie. Musisz mieć pojęcie o budowie drzwi i okien, bo na nich montujesz napędy. Napędy są na 24V do tego czujniki, elektrozaczepy, radary, przekaźniki. To wszystko trzeba podpiąć i uruchomić. A jak zima i stoisz w otwartych drzwiach to wesoło nie jest. Ale rypać się nikomu nie pozwalam. Bo w Niemczech...

Ktoś

Witam, Jak wyglądają zarobki na stanowisku doradcy obiektowego/handlowca?

jomnik
@Ktoś

Zacznijmy od tego że firma jest z Warszawy - chyba ktoś pomylił firmy

Zuza
@Ktoś

Już od jakiegoś czasu ta firma szuka pracownika na stanowisko Doradcy Obiektowego. Z tego co słyszałam to nie ma tam dedykowanego rekrutera tylko na rozmowy prowadzone są przez jakiś dwóch Panów co zamiast profesjonalnie zadawać pytania to opowiadają kim to oni nie są i czego nie potrafią oraz że pracują tam od dawna.... Efekt - przeciąganie rekrutacji w nieskończoność. Tak jak ktoś już wcześniej pisał firma jest z Warszawy a nie z Torunia, należy poprawić. Czytając takze starsze opinie o mobbingu oraz najniższej krajowej, ja bym tam nie chciała pracować. O zarobkach co do tego stanowiska to się nie wypowiem gdyż nie dotarłam do tego etapu...

Goobes

Czy mógłby ktoś opowiedzieć jak wygląda praca w zespole? Czy praca jest odpowiednia dla nabrania doświadczenia?

Pedro

Może takie stawki dotyczą rozpoczynających karierę zawodową? Mocno przesadzona jest ta opinia.

gonzo
@Pedro

Mam dowody na takie zarobki Pozbywają się inteligentnych nie dających się oszukiwać i wykorzystywać.Jeśli jesteś MIERNY BIERNY to masz szanse popracować w przeciwnym wypadku Twój partner doniesie na Ciebie i gość co jest kierownikiem nazywający się szumnie menagerem wywali Cie z roboty bo jest dla niego zagrożeniem Reasumując musisz być głupszy od swojego przełożonego albo takiego udawać inaczej w tej firmie nie masz szans na dłuższą prace . Z każdym dniem coraz bardziej rzygałem pracą tam !!

@gonzo

To już dosyć poważne zarzuty wobec firmy GEZE POLSKA. Chyba jednak jesteś pod wpływem zbyt dużych emocji i dobrze byłoby, jakbyś chociaż trochę się uspokoił. Ty akurat nie masz dobrych wspomnień związanych z tym pracodawcą, co nie zmienia faktu, iż może inni chcieliby spróbować swoich sił w strukturach tego przedsiębiorstwa. Orientujesz się zatem, jakie stanowiska mają teraz wolne?

gonzo

Zarobki dno totalne jak obiecują wam więcej po 3 miesiącach to nie nie bedzie to więcej ani grosza pozdrawiam !!2500 zł na łape dla specjalisty proponują !!! ja (usunięte przez administratora) !!!

@gonzo

W pierwszej kolejności nalegam, abyś na forum zawsze wypowiadał się w sposób spokojny, a także pamiętał o kulturze słowa. Najlepiej będzie, jeśli zapoznasz się z regulaminem serwisu GoWork: https://www.gowork.pl/regulamin Poza tym, wspomniana przez Ciebie wysokość wynagrodzenia w GEZE POLSKA jest już na dosyć zadowalającym poziomie. A co z premiami? Są do zdobycia?

Edyta

@pracownik Z Twojej wypowiedzi nie wynika jednoznacznie czy jesteś zadowolony z pracy dla firmy GEZE POLSKA. Prosze rozwiń swoją wypowiedź, być może okaże się ona przydatna dla osób myślących o pracy w firmie GEZE POLSKA. Czy możesz napisać, że GEZE POLSKA jest jednym z lepszych pracodawców w Toruniu? Jak dostałeś się do tej firmy i czy jesteś zadowolony ze swoich zarobków?

piknie

xxx

Napiszcie coś o warunkach pracy w tej firmie, zarobkach itd?

Zostaw merytoryczną opinię o GEZE POLSKA SP. Z O.O. - Toruń

• Jak się pracuje w GEZE POLSKA SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy GEZE POLSKA SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GEZE POLSKA SP. Z O.O.?

GEZE POLSKA SP. Z O.O.
1.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Marywilska 24
    03-228 Toruń