Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Opinie o Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Mateusz

Konsultant ds. Obsługi Klienta czy ta oferta jest korzystna finansowo? na poczatki kariery mlodego czlowieka :) pytam bo znalazlem ogloszenie i moze ktos wie jakie zarobki atmosfera czy karta benefit moze jest? Planuje sie na silownie zapisac ;) i tak mi zalezy na tej karcie. Przepraszm z góry jeśli brzmie nie profesjonalnie ^^

Kosmetyczka

Co o mnie tak nie ładnie piszecie ? Premii nie będzie a wy pracujcie po 12h :)

krysteks

a Pani Katarzyna ?

Plotek

A jakie plotki puszcza ??????

Kry

KryWidać jak nisko firma upadła,że rozsiewa plotki tylko dlatego,żeby usprawiedliwić odejścia dobrych pracowników ...wstyd i " ŻENUA"

lajik

Są stanowiska pracy na Konsultatna ds Obsługi klienta w salonie Orange, ale nie wiem czy nie lepiej byłoby się zatrudnić bezpośrednio w tej firmie. I chyba właśnie tak zrobię, bo z tego co słyszałem to w sumie robota jest ta sama a zarobki jednak większe, nie jest to jakaś bardzo duża różnica ale jednak.

hejka

Co tam słychać szczury w faxtelu ?

Nota obciazeniowa

nie polecam

faxtel

mandzia ja tam pracuej na caly etat. Umnie na wsi (Zgierz) ciezko o prace a salon ma presiz w okolicy. Konsultanci pomagaja a rejonowa jest wzorowa.Da sie premie wyciagnac. Gorzej z notami ale co tam zycie to nie nota.

foreversabcia

JAK SIE CZUJESZ SABCIA ??

Benia

Zasada"Jaki Pan taki kram" Tylko brak wiedzy I umiejetnosci wychodzi na kazdym kroku. Ale Widocznie nie licy sie jakos tylko ilosc dlatego takie rotacje I ciagle rekrutacje posiedziec miesiac moze dwa I nastepnym prosze.

golas

praca w faxtelu byla moim marzeniem ale juz tam nie pracuje i nie bede pracowac

kasia_k

dobrze jestdobrze sie robi.kasiora na czas. kasa jak w londynie. nie narzekam.

Gawron
@kasia_k

W Londynie zasiłek dla bezrobotnych jest większy ,niż podstawa + ewentualna premia w Faxtelu.

była

Co się dzieje w Zgierzu????

MEGA_WYPAS

POLECAM SZCZEGOLNIE SALUN ZGIERZ

@MEGA_WYPAS

(usunięte przez administratora) To ja polecam salon w Toruniu :) ahaha dramat :)

faxtelka

Racja RKSi zmieniają się tam co kilka miesięcy Trzeba kogoś wygryźć żeby komuś dać lepszy stołeczek hmmm kosmetolog regionalnym...... tego jeszcze nie widziałam :)

pytanie do kasii

Czo tu się dzieje z tymi RKS-ami z faxtela? Gdy za każdym razem wchodzę na stronę faxtela wyświetlają się nowi RKS-owie. Taka szybka rotacja u nich ?

kasi.a

Ahhhh Aż tak mi się przytyło ;P

Amelia

Co sie tutaj dzieje.Myslalam o zlozeniu CV ale czytajac komentarze skutecznie mnie wystraszyliscie. A co na to ORANGE przeciez ta firma pracuje skutecznie pracuje nad ogolnym zniecheceniem do marki .Brawo

Marcin_P

a co zle było? zle było??

Zostaw merytoryczną opinię o Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa - Katowice

• Jak się pracuje w Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa?

Kandydaci do pracy w Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa