Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Opinie o Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Do Maciek

Ale masz Pan ból (usunięte przez administratora) i na 100 % jesteś pracownikiem faxtela :)

lorek
@Do Maciek

widzę, że jak zwykle same domysły. Skupmy się raczej na tym kogo firma zatrudnia. Głównie konsultantów obsługi klienta więc kasa raczej nie poraża w tym przypadku

dalejtosamo

Do solog. To wchodź częściej to byś wiedział o co chodzi. Normalnie było by tu z 30 stron opinii. Dobrze że w ocenę pracodawcy nie mogą ingerować.

solog

do dalejtosamo, a co takiego zostało usunięte, rzadko przeglądam wątek więc pytam. dDziwne bo długi firma nie potrzebowała ludzi do pracy, czyżby faxtel zoptymalizował swój skład?

dalejtosamo

Dalej usuwają komentarze - prawda boli ?

kuroszek

(usunięte przez administratora) mi kumpel mówił co innego, może od tego czasu jak już tam nie pracujesz wiele się zmieniło. poza tym szukają teraz konsultanta ds. obsługi klienta z całkiem niezłą stawką bo już od 11 zł

dions

@riking myślę, że dużym plusem zatrudnienia w tej firmie są szkolenia sprzedażowe i produktowe. Pomaga to w osiągnięciu dobrych wyników, a co za tym idzie premii.

Cotypiszesz
@dions

przecież żadnych szkoleń nie ma, więc nie ściemniaj. Przed 3 lata pracy z tą firmą byłem na 2 szkoleniach ( w tym szkolenie autoryzacyjne...)

rikig

@Ania, jeśli jest takie ogłoszenie to jak najbardziej, można przynieść swoje CV, na pewno jest to bardziej zachęcające niż samo przesłanie, zarobki na konsultanta w granicach 2000

lolavanx

W Czechowicach to samo. To musi być taki faxtelowy standard.

Przeniesiony jest powiadasz, a czy można tam przynieść CV na konsultanta np. i czy jest tam ktoś kto to przyjmie? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź, dzięki!

@karolina88 no właśnie no ja sam widzialem ze szukaja teraz w firmie FAXTEL CHMURSKI I CHRZANOWSKI SP. J. konsultanta do spraw obśłgi klienta w Słupsku

eewewew

@karolina88 no wydjae mi sie ze jednak chyba jeszcze istnieje, w przeciwnym razie chyba nie szukaliby pracownika- konsultanta do spraw obślugi klienta

karolina88
@eewewew

Teraz zamiast salonu Orange w centrum Jaworzna jest kantor. W Jaworznie jest jeszcze salon na Osiedlu Stałym w Carrefourze.

a
@karolina88

Salon jest przeniesiony do Galeny

karolina88

Salon w centrum Jaworzna już nie istnieje.

Abok

Gdyby ktoś był zainteresowany jednak pracą Faxtelu, to widziałem, że szukają teraz kierownika salonu Orange. Domyślam się, że to odpowiedzialna praca, ale chyba fajne doświadczenie.

sese

@romek znajomość pakietu ms office raczej nie jest szczególnym wymogiem, bo w dzisiejszych czasach dużo osób zna się na jego obsłudze bez kończenia specjalnych kursów.

xxxx

Dlaczego ja wcześniej tu nie zajrzałam!? Praca tam potrafi zrobić z Ciebie takiego malutkiego człowieczka...

gwiaztka

@awej czy bezpośrednio po maturze możesz objąć zatrudnienie jako kierownik salonu orange to bym się zastanowiła jeszcze

awej

@romek - super, że zatrudnienie można znaleźć u nich bezpośrednio po maturze a znajomość mc office też raczej zna potencjalny kandydat.

mila

no na tym stanowisku wiadomo e sie obsluguje klienta wiec na pewno mocno rozwiniete komunikacji musza byc

szczurek

romek to aplikuj. Powodzenia zycze w dosc renomowanej firmie faxtel ;)

romek

maja teraz oferte pracy jako Konsultant ds. Obsługi Klienta, w wymaganiach napisali , że trzeba mieć min. wykształcenie średnie (wymagana matura),doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta, dobra znajomość MS Office oraz bardzo dobra organizacja pracy, wiec wydaje mi się, że całkiem dobrze to wygląda.

Zostaw merytoryczną opinię o Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa - Katowice

• Jak się pracuje w Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa?

Kandydaci do pracy w Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa