Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Opinie o Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Julita

@Erasums przykro mi, że masz takie doświadczenia z firmą FAXTEL Chmurski i Chrzanowski, ale nie możesz nikogo z tego powodu obrażać. Forum posiada regulamin: https://www.gowork.pl/regulamin Powiedz w jaki sposób poczułeś się wykorzystywany w pracy? @Mateusz ale chyba i tak dobrze, że pracownicy dostają jakikolwiek prezent na święta w postaci gotówki, bo nie każda firma to praktykuje.

Mateusz
@Julita

@Julita z takim podejsciem to zawsze bedziecie fortune wydawac na ogloszenia o prace na olx. Pozdro ! :)

Mateusz

Pracowałem jako kierownik salonu, wypowiedzenie dałem po 2 dniach dniach pracy, tj tuż po szkoleniu wstępnym. Ogólnie nie polecam, bardzo nie fair podejscie do pracownika, system premiowy zrobiony tak zeby nic nie zarobic chociaz w sprzedazy czuje sie znakomicie. Zalatwienie czegos w centrali to mur nie do przeskoczenia, niskie zarobki, premie w bonach, na swieta pracownicy dostali....50 zł. Ogólnie bardzo słabo

Julita

@kat widzę, że jesteś zadowolony ze współpracy z firmą FAXTEL Chmurski i Chrzanowski. Czy mógłbyś podać cechy szczególne, które cenisz u tego pracodawcy? Jest okres przed studiami i dużo młodych ludzi może szukać pracy i mogą chcieć przeczytać opinie o tej firmie. Prowadzona jest ciągle jakaś rekrutacja?

@kat
@Julita

Z tego co wiem w mojej okolicy już nie ma rekrutacji... wszystkie zespoły są skompletowane od dłuższego czasu. Co cenię? Chyba najbardziej to, że większość osób, które są "nad Tobą" to też ludzie i traktują pracowników jak ludzi. Załatwisz wszystko wystarczy zapytać i poprosić o pomoc. Tak jak wcześniej pisałam nie ma atmosfery korporacji, wszyscy się znają, może nie osobiście ale telefonicznie czy też mailowo. To co istotne to fakt że jak jesteś dobry w tym co robisz to masz duże szanse na awans. Ja po roku pracy jako konsultant wygrałam konkurs na kierownika salonu i nie mogę narzekać. Wiadomo że obowiązków o wiele więcej a i odpowiedzialność ogromna, ale polecam. Dobre miejsce na rozpoczęcie przygody z pracą a równocześnie na pozostanie na dłużej:)

@kat

Praca jak najbardziej ok jeśli ktoś lubi pracę z ludźmi???? i umie sprzedawać. Zarobki jak w każdej firmie partnerskiej dużych sieci. Jak się zepniesz i zrobisz plan (który jest realny do zrobienia) to da się sporo wyciągnąć. Wszystko zależy tak naprawdę od tego na jakiego KSO i RKSa trafisz. Większość z nich jest w porządku jeśli robisz to co do Ciebie należy. Nie ma atmosfery korpo... pracuję jak narazie 2 lata i nie narzekam????

ssss

@ sztaba - a czemmu, skad te osrtre słowa? nie rozumiem tego powiem szczerze. Może jego znajomny tam pracował? Nie pomyślałes o tym? no chyba nie .,...

awi

na pewo hejtują i tyle, przecież to njest tak naprawdę zatrudnienie do Orange, głównie na konsultantów i kierowników, a nie wierzę że z taką silną i renomowaną gigantyczną marką jak Orange mogłyby być jakiekolwiek problemy, tym bardziej w kontekście prawnym

Sztaba
@awi

awi wiesz czy gdybasz? Jak pracowales to wiesz jak jest a jak sobie wymyslasz to zamknij jadaczke bo znaczy ze znasz sie jak swinia na gwiazdach.

romek

Mnie to się wydaje @krabik, że każdy dba o to, żeby przyjacielskie relacje były na każdym kroku. W końcu dbałość o pozytywne relacje przyczynia się odpowiednio do sukcesu firmy, ale czy wypłata jest terminowa? Bardzo mi zależy mi na wynagrodzeniu o czasie.

ga

ciekawią mnie oferty pracy w tej firmie na kierowników salonu orange - ciekawe mnie przede wszystkim system prowizji i rozliczeń, napiszcie co i jak

Myślę

Jak wam zależy na pracy u Operatora ,to czemu chcecie zatrudniać się we Franczyzie ? Mniejsze zarobki ,kolejna "gębą " po drodze do wykarmienia i dualizm władzy .Nie lepiej poszukać trochę dłużej i zatrudnić się bezpośrednio ?

jacek

słuchajcie, jest now aoferta pracy teraz jako Konsultant ds. Obsługi Klienta w salonie Orange, nie wiem czy widzieliście.. ale za to można dobrze zarobić z tego co wiem bo są nadgodziny spore z tego co wiem tak naprawde.

hehe

hehe widać widać cytuje:"dziekuje za szanse aby mnie zatrudnic bo nikt przez 3 lata odkad skonczylam podstawowke"kierowniczka naszego salonu poniewasz,dziedzina unas dosc mocno koleje"-brawo Ty no nie wierzę:)Ty chyba nawet tej szkoły nie ukończyłas- co za dno!!!!!!!!!!!!!

faxtel_zgierz

A ja sobie chwale tu place. Mam 2 z przodu co miesiac. Pomoc Bielska - przy okazji pozdrawiam! i dziekuje za szanse aby mnie zatrudnic bo nikt przez 3 lata odkad skonczylam podstawowke nie chcial mnie przyjac. Mysle ze nie dlugo zostane kierowniczka naszego salonu poniewasz ta dziedzina unas dosc mocno koleje. Pozdrawiam

fcfxt

pani B.G. to kobieta oderwana od rzeczywistości. Sciemnia ludziom ile to się w tym wspaniałym faxtelu nie zarobi - pogadajcie z pracownikami jak często 2 z przodu widzą. Sorry Beatka takie życie ..) z takimi predyspozycjami to powinnas bułki w awiteksie sprzedawać - pozdro

on

lola jak to nie tajemnica to w jakim regionie pracowałas:)?

on

byłas najtańsza!gratuluje

marika

hehe to naprawdę firma inna...dziviaj miałam rozmowę na kierownika i od razu wygrałam co dalej nie wiem ale to dziwne:)

dawno po faxtelu

ona podstawa to 2500 bruttto wiec dzialaj:-)

ona

hej mam pytanko ile zarabia kiero w centrum(duzym salonie) ich tak zwanym?bo mam o dnich porpozycję pracy...

234rt

pamietam ze konsultatnow szukali do Orange ciekawe jakie zarobki

Propozycja

Hej, drogi FAXTELU proponuje wszystkie komentarze usunąć :) - wtedy lepsza będzie opinia o firmie. NIe pozdrawiam

BIELSKO
@Propozycja

ha ha ha posłuchali się Ciebie :))

Zostaw merytoryczną opinię o Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa - Katowice

• Jak się pracuje w Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa?

Kandydaci do pracy w Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa