Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Opinie o Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Co jaki okres czasu w FAXTEL Chmurski i Chrzanowski można ubiegać się o podwyżkę?

Nigdy nie ma odpowiedniego czasu na rozmowę o podwyżce. Dostaniesz info co możesz sprzedać aby więcej zarobić. W oczach firmy zarabiasz mało bo mało sprzedajesz.

Szefowa

Podwyżkę dostaje się w momencie przedłużania okresu umowy o pracę lub kiedy napiszesz wniosek z uzasadnieniem. Samemu można udzielić sobie podwyżki realizując cele sprzedażowe, sam decydujesz ile zarabiasz.

@Szefowa

Podwyżka??? czy Faxtel wie co to jest??? Faxtel to wie jak notę obciążeniową wystawić jedynie. Samemu można udzieli sobie podwyżki no bardzo zachęcające np Jak nam zarząd doda kolejny warunek by nie zarobić.. Najlepiej jak juz ktoś dostanie czas nieokreślony to do końca życia nie dostanie podwyżki no śmiech na sali ... A jak się pisze wniosek o podwyżkę to pani prezes nie raczy odp na @ bo przecież taki szacunek panuje w naszej firmie tylko okradanie pracowników...

Anonimowy

Kiedy byś się nie upomniał to zawsze to będzie zły czas na podwyżkę, najlepiej się nie ubiegać o nic i siedzieć cicho. Jedyna podwyżka na jaką możesz liczyć to ta narzucona przez rząd czyli wzrost minimalnej. Nie pozdrawiam

@Tomek

Dziękujemy za wyrażenie swojej opinii. W każdej chwili jest możliwość złożenia wniosku o podwyżkę zgodnie z zachowaniem ścieżki służbowej. Podczas procesu rekrutacyjnego przedstawiane są warunki współpracy wraz za aktualnym systemem wynagrodzeń. Pracujemy obecnie nad wdrożenie dodatkowego Programu Motywacyjnego dla naszych pracowników. Jednocześnie zachęcamy do zgłaszania na bieżąco wszelkich uwag zarówno do Działu HR (pod adresem e-mail hrbp@faxtel.net.pl, tel 32 205 25 31), jak i bezpośrednich przełożonych.

Czy w FAXTEL Chmurski i Chrzanowski odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Serio

Nie ma takiego czegoś... jak jest to wstawia się swoich ludzi lub z notami aby ich utrzymać do spłaty

Kamil

Haha kiedyś może to funkcjonowało teraz im wyżej tym gorzej. Będziesz wszystkim za takie same pieniądze - twoje stanowisko będzie tylko na papierze

FAXTEL Chmurski i Chrzanowski

Dziękujemy za pytanie. Jak najbardziej rekrutacje wewnętrzne w firmie Faxtel są również jednym z elementów procesu rekrutacyjnego. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z działem HR pod adresem e-mail hrbp@faxtel.net.pl; tel. 32 205 25 31 bądź RKS-em przypisanym do danego Regionu - kontakt do RKS dostępny na naszej stronie http://www.fax2.pl/kontakt.

BlackViev

Polecam kasa gitara, reszta nie ma znaczenia dla nikogo. Byle się nie angażować

Żart
@BlackViev

Chyba żartujesz że kasa się zgadza ? albo sam/a jesteś na salonie z planami minimalnymi to wtedy jakieś ochłapy zapłacą

Hahaha
@BlackViev

Szkoda jak się angażujesz a nie dostaniesz kasy bo koleżanka obok nie zrobiła planu albo super kierowniczka źle policzyła. Sprzedajesz cały miesiąc a potem dostatniejsze takie ochłapy , że to nie jest warte niczego. Klientowi niedługo to trzeba będzie na kolana usiąść żeby dostać marną kasę za tajemniczego a często to jedyna kasa bo cele są tak wykręcone ze można zwariować

Prawda
@Hahaha

I tu się zgadzam. Nie długo przed salon będą wyganiać żeby na siłę klienta za rękę zaciągać. Możesz być najlepszy w salonie i wyrabiać plan na 120% ale tak jak mówisz kolega nie zrobi swojego planu,albo coś się nie policzy i Ty nic nie dostajesz,a firma szczęśliwa bo oni kasę otrzymają.

BlackView
@Hahaha

To sie nie angażuj, licz na siebie. Prowizja to dobra wola pracodawcy który z dobrego serca ją wypłaca. To co masz na podstawie to jest twoja wypłata. Cele ustala pracodawca jako nagroda, w głowach się ludziom przewraca jak firma jest uczciwa i wypłacalna. Wstyd by wam było pisać takie rzeczy ludzie.

@BlackViev

Dziękujemy za wyrażenie swojej opinii. Cieszymy się, że ma Pan/i pozytywną opinię na temat wynagrodzeń w firmie Faxtel. Pracujemy obecnie nad wdrożenie dodatkowego Programu Motywacyjnego dla naszych pracowników. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z działem HR pod adresem e-mail hrbp@faxtel.net.pl lub tel. 32 205 25 31.

Królowa

Na szczęście mam ten etap za sobą i znowu się uśmiecham. Żałuję, że tak późno złożyłam wypowiedzenie, największa i najlepsza karma jest taka, że salon bez mojej osoby NIE ISTNIEJE. Z najlepszego salonu jest ostatni w rankingu. Zatrudniono osoby", które w jeden miesiąc puszczą O.... z torbami. Za jakiś czas sprawdzę wizytówkę na google ( godziny otwarcia- zamknięte na stałe) . Pozdrowienia z Warmii.

Wynik wynik wynik

"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest poczucie, że wykonujemy niezwykle ważna pracę." Tym też chyba stawiam niezwykle trafną diagnozę większości przełożonych w tej firmie. O ile pieniądze są do wypracowania i tu nie czepiałabym się niewiadomo czego, atmosfera salonowa (wśród ph i kso) też bardzo przyjemna to brak szacunku z góry jest dla mnie nie do przyjęcia. Wynik wynik wynik. Źle się czujesz? To popraw wynik. Masz pogrzeb kogoś w rodzinie? To się zajmij wynikiem. Sprzedałeś dużo? No to brawo jesteś super. Masz gorszy dzień? To elo nic nas nie obchodzisz. Na prawdę nie wymagam pomocy ani wsparcia - od tego mam innych ludzi niż rksow, ale uważam że szacunek należy się każdemu człowiekowi. Może zamiast kolejnych telek i maili odrobina refleksji nad samym sobą. Ogólnie pracę polecam o ile pieniądze stawiasz nad nerwami.

Czy w FAXTEL Chmurski i Chrzanowski zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Anonimowy pracownik

Tak zmieniły sie ale na gorsze o wiele.. nie polecam

@Anonimowy pracownik

Szkoda gadać brać (usunięte przez administratora) i uciekać nic dobrego tu nie czeka

Dziewczyny jaki styl panuje w FAXTEL Chmurski i Chrzanowski?

I.S

Każdy szanuje każdego , jak w sprzedaży walczymy o wynik i to jest podstawą pracy . W tej firmie człowiek jest najważniejszym elementem

Anonimowy
@I.S

Iza, o jakim szacunku Ty mówisz? W tej firmie nie ma czegoś takiego jak szacunek. W tej firmie jest sie tylko tabelką w excelu nie człowiekiem.

Asia
@Anonimowy

Dokładnie. Tu w ogóle jesteś nikim. Tabelka w exelu to za dużo powiedziane.

Łukasz
@Asia

A ile można tak naprawdę zarobić w Faxtelu? Czy pensje są Twoim zdaniem na satysfakcjonującym poziomie? Co jaki czas można się starać tu o podwyżkę wynagrodzenia? I czy są jakieś premie? :D Daj znać co o tym wiesz! :D

@Łukasz

Szkoda słów. System wynagradzania jest tak skonstruowany żeby pracownik najlepiej nie zarobił nic. A sprzedał jak najwiecej się da. Oczywiście poprosić o podwyżkę możesz zawsze jednak mija się to z celem bo nigdy nie ma dobrego momentu. Jeśli chodzi o zadowolenie z kasy to dla każdego to inna kwota.

Anonimowy pracownik
@Anonimowy

@I.S Iza, Czy ty wiesz co to szacunek??? Nie kolor czy cyfra w exelu, szantaż też nie jest szacunkiem... to że okradacie ludzi to też szacunek??? O jakim ty mówisz szacunku?? że jeśli nie będę robić co chcecie to mnie zwolnicie??? Że nie dostajemy ani złotówki za prmie bo 3 warunki do wypłaty "pseudo konkursu".. to że każda komunikacja zmiany płacy jest małą gwiazdką w tabelce a Ci co czytać nie umią to się nie dowiedza ... Śmiech kogo Ty oszukujesz

@I.S

Cała firma - ŻENADA! Pracownicy salonów są traktowani jak śmieci przez kierownictwo, wieczne kłamstwa i krętactwo, a uważają się za najlepszą firmę dającą super wynagrodzenie (minimalna krajowa) hah. Zaczynają się przymilać, gdy złoży się wypowiedzenie, a nie ma nikogo chętnego do pracy. Wystarczy też zobaczyć, na w miarę częste rekrutacje, ponieważ każdy szanujący się człowiek szybko odchodzi. Odszedłem sam, bo szkoda zdrowia psychicznego.

Jeszcze dodam, każą pracować samemu w salonie, bo nie chce im się zatrudniać, a więc jest się zmuszonym do pracy poniedziałek - sobota.

Helena

To znaczy na jaki temat kłamią Wam?

Jakie godziny pracy obowiązują w FAXTEL Chmurski i Chrzanowski?

Johny

To zależy gdzie pracujesz czy CH czy Salon od ulicy - pełny etat ogólnie chyba, że jesteś inaczej zatrudniona/zatrudniony.

Róża

Czy można prosić o kontakt do kogoś z HRów?

Czy w FAXTEL Chmurski i Chrzanowski są szkolenia zewnętrzne?

Brak szkoleń zewnętrznych. Chyba, że masz na myśli szkolenia od Orange Polska? To tak przez covid na platformie ;) w czasach bez covid sporadycznie się odbywały. Natomiast pierwsze szkolenie odbywa się w salonie...

Iza

Co wchodzi w skład pakietu medycznego?

Asia
@Iza

Firma nie ma pakietu medycznego w ramach umowy z pracownikiem. Możesz przystąpić do ubezpieczenia grupowego które jest dodatkowo płatne. Warianty dostępne u przełożonego.

Czy FAXTEL Chmurski i Chrzanowski oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Tak. Umowa o pracę na czas określony. Poprzedza ją umowa na okres próbny.

Czy firma FAXTEL Chmurski i Chrzanowski w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

I.S

finansuje ale jak się zwolnisz za szybko dadzą Ci note obciążeniowa :/ i to na dużą kasę..

Ewik

Dobre miejsce do pracy, można nieźle zarobić do tego potrzeba chęci i zaangażowania.

Co wchodzi w socjal FAXTEL Chmurski i Chrzanowski?

Były

Noty obciążeniowe i możliwość pracy w czasie urlopu żeby plany wyrobić.

Popieram

Dokładnie. Pamiętam jak odchodziłem z tej firmy zwanej jako FAXTEL. Wtedy doceniłem co to jest pracować poza faxtelem. Nagle pojawiło się życie prywatne, czas dla znajomych i większe zarobki.

@Popieram

Czyli rozumiem, że w FAXTEL nie miałeś czasu na życie prywatne i zarobki nie były najlepsze. Po ile godzin dziennie pracowałeś? Napisz też, na jakim stanowisku pracy byłeś, dzięki.

HejtTOnieOPINIA
@Helena

Ochh serio ?! Wy powinniście w tym goworku się podpisywać, a nie zakładać fikcyjne nicki na każdym profilu pracodawcy. Chcecie wiedzieć jak się pracuje w faxtelu ? To się zatrudnijcie. A ps: Nie każda opinia to hejt.

Helena

Jesteśmy na forum publicznym, więc wpisy powinny przestrzegać zasad kultury.Jak wyglądały Twoje obowiązki w FAXTEL ? Nie napisałeś zbyt wiele o samej pracy.

Haha

Boże, sam sposób wypowiedzi świadczy o tym, że na Kierownika to się nie nadajesz! Na zachodzie faxtel ma tylko jeden Salon, który od momentu odejścia jednego z nieuczywich pracowników ma się bardzo dobrze ????

Teresa
@Haha

@Haha Rozumiem, że pracujesz w FAXTEL. Firma daje możliwość szkoleń swoim pracownikom?

LTH

W roku 2007 jako moja druga praca na umowę podjąłem tam zatrudnienie, widzę że mimo upływu lat porządki tam się nie zmieniają. Chyba nie ma osoby, która pamięta tamte czasy pracujących tam dalej, szczerze, było to koszmarne przeżycie o którym można by pisać bardzo długo. Tak z Ciekawości przeglądam forum go work o moich byłych pracodawcach, przez te kilkanaście lat kilku już ich było tego wspominam NAJGORZEJ i niestety dostrzegam te same problemy dzisiaj. Wydaje mnie się że mimo wszystko to nie problem dotyczący jakiś regionalnych czy innych kierowników ale władz spółki. Nie liczyłbym kiedykolwiek zatem poprawy sytuacji pracowników i szczerze odradzałbym podjęcie jakiejkolwiek z nimi współpracy. Rynek pracy się na szczęście zmienia, coraz więcej jest zakładów pracy gotowych do przyjęcia nowych pracowników z tym ta jest ostatnia, na której należałoby zwracać uwagę. Gdyby spółka Orange była firmę etyczną, dawno by zakończyłaby współpracę z tą franczyzą .

Malgosia08

Czytam rowniez wasze opinie i mysle sobie jedno : Jesli nie nadejesz sie do pracy z ludzmi, to sie nie zatrudniaj. Ludzie nowi przychodza i mysla, ze Firma zaaci im za robienie dobrego wrazenia. Pracuje w tej Firmie 8 lat. Nigdy nie zmienilabym pracy. Jak robisz cele i jestes dobry, to nie dosc, ze dobrze zarabiasz, to jeszcze masz mozliwosc awansu. Fakt, sa oczekiwania, ale z czego Firma ma zapłacić jak konsultanci nie sprzedaja? Pensja na czas, bogaty system motywacyjny. W kazdej branzy sprzedazowej liczy sie wynik. Obecnie ludzie sa nauczeni, ze wszystko sie nalezy.. Zapracuj, a bedziesz miec. Zadna Firma nigdy nie zagwarantowalaby mi takich zarobkow w tak mlodym wieku. Jesli jestes nauczony, ze wszystko masz za darmo nie trac czasu Faxtela. A jeslu chcesz miec dajna prace, dobre pieniadze, to rob co do Ciebie nalezy. Pozdrawiam

Turu
@Malgosia08

Można pracować w sprzedaży z ludźmi i zarabiać naprawdę dobre pieniądze :) niekoniecznie w bonach sodexo ;) ale na pewno przez te 8 lat zarabiasz na tyle, że Cię Twoja premia satysfakcjonuje ;) Wszystko zależy od oczekiwań,robię dokładnie to samo w tej chwili a zarabiam o 100% więcej niż w faxtelu, kiedy realizacja wykonania była na ponad 100% ;) Siedź jeszcze 10 lat w swojej strefie komfortu :) i daj Sobie wmawiać że zarabiasz naprawdę dobre pieniądze :))

Tomasz
@Malgosia08

Cześć .Czytam i myślę ,że jak ktoś pisze ,że po 8 latach nigdy by pracy nie zmienił ,to po pierwsze boji się zmiany i pewnie dziękuję za każdy dzień pracy u Agenta (z mniejszą podstawą oraz Prowizją ) ,akceptuję byle jakość ,A wyniki są poniżej średniej bo inaczej już dawno operator ściągnął by takiego pracownika do siebie .

Meg2
@Tomasz

Po a- piszę się ,,boi" , po b gdyby wyniki były słabe to w zyciu zaden Agent nie trzymalby tyle lat w pracy. Jesli nie znasz kwoty podstawy oraz prowizji to niepotrzebnie sie wypowiadasz. Jesli ktos jest zadowolony, to od razu hejt?

Danusia
@Malgosia08

Hej .8 lat u jednego pracodawcy ,to już nie jest taki młody wiek ;) Rynek pracy się zmienił ,pewnie z zasiedzenia nie wiesz jak wygląda u innych ,jesteś zadowolona - Super ,ale nie mając alternatywy -pytanie czy jest to właściwa droga ? Gdzie rozwój ? Jak długo będziesz Jeszce atrakcyjna zawodowo dla pracodawcy ?

Zostaw merytoryczną opinię o Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa - Katowice

• Jak się pracuje w Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa?

Kandydaci do pracy w Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa