Opinie o Lechar Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Lechar Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Lechar Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lechar Sp. z o.o. w Warszawa

Lorek

Przede wszystkim jest to stabilna firma z dobrymi opiniami a do tego dobry pracodawca.

Nowy Nowy wpis
@Lorek

stabilna firma a jak zarobki i rotacja ludzi na stanowisku PH ????

Pracownik Nowy wpis
@Nowy

Jeśli chodzi o PH, to pracuje u nas czterech przedstawicieli. Dwóch z nich jest z nami od ponad 7 lat, dwóch jest nowych, w tym jeden z nich to rekrutacja wymuszona sytuacją zdrowotną. Jeśli PH nie odstaje od reszty, nie zaniedbuje regionów i wykonuje polecone zadania, to nie ma się czego obawiać. Firma zatrudnia raczej doświadczonych PH z branży.

Jak szefostwo w Lechar Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Pracownik Lechar Nowy wpis

Jestem pracownikiem Lechar (nie właścicielem :-) ) od wielu lat. W mojej opinii Lechar jest przede wszystkim firmą przyjazną dla pracownika pod kątem kultury pracy, i braku korporacyjnych naleciałości. Panuje porządek, a każdy wie co ma robić, i za co odpowiada. Każdy nowy pracownik pozostaje pod opieką i nie jest rzucony na głęboką wodę czy poganiany. Aklimatyzacja przebiega spokojnie i jest dostosowana do potrzeb nowej osoby. Nie ma problemu z wolnym czy urlopami, a zespół stanowią osoby o wysokiej kulturze osobistej i pozytywnym usposobieniu. Jeśli ktoś ceni powyższe wartości, to u nas na pewno je znajdzie.

Widzieliście, że Lechar Sp. z o.o. poszukuje nowych pracowników? Czy warto tam pracować?

Aplikowałeś do Lechar Sp. z o.o. na stanowisko Regionalny przedstawiciel handlowy? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?

Witam jestem zainteresowany pracą w tej firmie jako przedstawiciel handlowy czy ktoś może powiedzieć jak wyglądają tam zarobki i socjal ?

alex

Witam Czy może ktoś napisać jak pracuje się w firmie Lechar?

Hanna
@alex

A jakie konkretnie stanowisko w Lechar Cię interesuje? Czasami poszczególne działy firmy mają swoją specyfikę i ciężko jest odpowiedzieć tak, aby komentarz zawierał wszystkie konieczne informacje. Jeżeli sprecyzujesz, co byś chciała robić, być może znajdzie się osoba dysponująca odpowiednim doświadczeniem, by wyczerpująco przedstawić interesujący Cię temat.

Hanna

Lechar prowadzi aktualnie rekrutację. Firma poszukuje osoby do pracy na stanowisku Przedstawiciel Regionalny. Zgłoszenia można przesyłać do końca listopada br. Wszelkie szczegóły znajdziecie na stronie internetowej: https://www.lechar.com.pl/pl/articles/6_Praca%20w%20Lechar W tym wątku nie wypowiadał się jeszcze żaden z pracowników tego przedsiębiorstwa. Jeśli ktoś z nich tu zagląda, proszę by podpowiedział zainteresowanym osobom, czy warto złożyć cv.

admin

Dlaczego nikt jeszcze nie napisał opinii o firmie Lechar Sp. z o.o.? Jak wyglądają zarobki i czy opłaca się zatrudniać w firmie? Napisz swoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o Lechar Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lechar Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lechar Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lechar Sp. z o.o.?

Lechar Sp. z o.o.