Neonet S.A

Opinie o Neonet S.A

Ja Nowy wpis

odradzam robienie zakupów w tych sklepach brak możliwości zwrotu, to nie do pomyślenia jaka jest polityka tej firmy, obsługa też powinna mieć szkoleni z obsługi klienta niektórzy pracownic siedzą w tym sklepie chyba za karę

Emila Nowy wpis

Dzień dobry chciała bym pracować u panstwa

Anna Nowy wpis
@Emila

To chyba nie tak działa, myślałaś o wysłaniu albo zaniesieniu CV? :P A jaka praca cię interesuje? Jeśli myślisz o tym samym co ja i czegoś się dowiedziałaś to daj znać :) pozdrowionka

Izabela

Odradzam zakupy w tym sklepie. Wadliwe produkty bez możliwości zwrotu w głowie się nie mieści. Rok temu zakupiłam pralkę oczywiście w domu odmówiła posłuszeństwa, wróciłam do sklepu żeby ją oddać następnego dnia i okazało się że sklep zwrotów nie przyjmuje, czekałam 30 dni na naprawę nowej pralki śmiech na sali. Identyczna sytuacja z telewizorem telewizor nowy - zepsuta matryca, zwrot do sklepu nowego telewizora i ta sama gadka, 30dni na reklamację. Zapewne znowu dostanę ten sam telewizor tylko naprawiony co się głowie nie mieści bo gdybym chciała kupić używane sprzęty poszłabym do komisu a nie do sklepu. Pieniądze wydane sprzętu brak i teraz czekać nie wiadomo ile, już nie wspominając o tym że zostałam z małym dzieckiem bez telewizora zapewne na 30dni. Zero sprzętu zastępczego. A odpowiedź pracownika - "mogła Pani poprosić o sprawdzenie sprzętu przy zakupie", nie wpadłam na to że w sklepie mogę kupić NOWE ZEPSUTE urządzenie, sprzedawca nie poinformował nas o braku możliwości zwrotu - taki chwyt marketingowy jak coś kupujesz to prawie w tyłek nie wejdą ale jak chcesz coś zwrócić to już tak kolorowo nie jest. Obsługa przy zakupie 6* przy zwrocie - Pan obrażony bo to nie jego wina (to ja przy dostawach rzucam towarem, lub niszcze go w transporcie ). Podsumowując zakupy w tym sklepie to zmarnowany czas i pieniądze. Nie polecam :)

Jakiś ja
@Izabela

Właśnie akurat to że nie przyjmują zwrotów sprzętów oznacza że nie handlują sprzętem używanym. Uszkodzenia powstają w każdym sklepie.

T7u
@Izabela

(usunięte przez administratora) o czym tu piszesz?! To sie moglo zdarzyc w kazdym sklepie!

@Izabela

Miałam zbliżoną sytuację. Moja opinia jest taka, omijajcie tę firmę i sklepy.

Dorota Nowy wpis
@Ewa

Czyli nieco się różniła jak zbliżona sytuacja... możesz o niej opowiedzieć w takim razie? dużo to może dać, bo człowiek będzie miał jeszcze większe rozeznanie i światopogląd na temat tej firmy.

Nordi

Dlaczego przestaliście korzystać z tego forum, podpowiedzcie czy warto starać się o pracę?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Neonet S.A spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Barnaba

Praca w handlu nie jest dla każdego bo trzeba umieć tak obsługiwać klientów żeby mieć premie i to całą filozofia .

Krystyna

Na dużym portalu z ofertami pracy znalazłam kilka zamieszczonych przez Neonet. Firma poszukuje w tej chwili osób do pracy w Olsztynie na poniższych stanowiskach: doradca klienta Referent ds. Dokumentacji Magazynowej Pracownik Magazynowy - Operator Wózków Widłowych Czy ktoś z Was planuje spróbować swoich sił w aktualnej rekrutacji? Jeśli odbędziecie rozmowę kwalifikacyjną, opiszcie ją proszę na forum. Będzie to ważna informacja dla przyszłych aplikantów.

Krystyna

W ostatnim czasie widziałam ofertę pracy w firmie Neonet, oferta dotyczyła pracy jako sprzedawca. Czy ktoś z Was może wypowiedzieć się w temacie benefitów w tej firmie? Kwestie związane z przerwami także będą tu bardzo pomocne.

Krystyna

@Dno pod mułem Rozumiem, że doświadczyłeś osobiście tej sytuacji w firmie Neonet? Możesz napisać coś więcej na temat tego, w jakich okolicznościach ta premia została Ci "zabrana"? No i może napiszesz coś więcej na temat samej pracy, jaka atmosfera wewnątrz i jakie warunki zatrudnienia firma swoim pracownikom oferuje?

Dno pod mułem

Unikać jak ognia. Jak już jakimś cudem uda się zrobić cyfrę to taka psychicznie chora RKS znajdzie pomysł aby zabrać kawałek premii.

Czarek

Tak dawno nikt nie pisał. Czy jest tego powód?

mikoś

Mjaa teraz wiele ofert pracy do Neonetu, głownie poszukuja Doradzców Klienta i Sprzedawcy do Sklepów i to w całej Polsce wiec oferty pracy jak widziałam, są anwet pozytywne bo jest umowa i jakies benefity

mariusz_strzalkowski@vp.pl

Informacja dla pracujących w neonecie: jeśli chceci dorobić piszcie na adres mailowy zawarty w nicku.

Były

Święta racja, syf na półkach, towar zasyfiony tak, że strach brać do ręki żeby się nie upieprzyć. Porysowany, uszkodzony w wielu przypadkach. TV lepiej nie brać z półki, bo to już totalna katastrofa. Mógłbym długo wymieniać, a byłem tam tylko raz i ostatni oczywiście.

kik

wyrażę zdanie o Neonecie który mieści się w Cerfurze w Olsztynie. Pracownicy -miłe uśmiechy w rozmowie telefonicznej masakra. Zakupiony towar miał mi być przywieziony / za co zapłaciłem w godzinach 12-16 po godzinie 21 jeszcze nie dotarł. Wykonałem kilka telefonów z zapytaniem kiedy wreszcie przywiozą to za co zapłaciłem i zawsze ta sama odpowiedż za chwilę - totalne lekceważenie klienta .Powiem krótko nie kupię tam nigdy więcej i nikomu nie radzę. Jak dla mnie najgorszy sklep w Olsztynie

Antek

Trudno ich pomylic, jak wyświetla się ich logo i zakładka poznaj nas, wystarczy sprawdzić.

były

Szkoda nerwów na takiego pracodawcę. Na spotkaniu rekrutacyjnym nie poinformują, jak się sam nie zapytasz czy jest odpowiedzialność majątkowa. Sklep sklepowi świnie podkłada, byle by tylko nie płacić za braki na stanie. Wewnętrznie firma niepoukładana, brak szkoleń dla nowych pracowników, brak zainteresowania nowym pracownikiem ze strony kierownictwa. Samemu trzeba się dowiadywać jak przyjść do pracy następnego dnia. Kierownik traktuje Ciebie jak byś nie istniał/ła.. Premia którą tak zachwalają jest marna, do tego za wszystko co nie zrobiłeś obcinają ci premię. Nie polecam pracy w tej firmie, cały czas nie pracujesz na swój zarobek tylko na firmę, której połowę pensji musisz oddać bo inwentaryzacja wykazała braki stanu magazynu, bo nie wykonał sklep planu itp. itp. Czasami zastanawiałem się, czy aby to nie dyrekcja podkładała świnie na magazyn by pracownicy płacili za braki.

neo

czemu tak wszyscy się czepiają neonet przecież sklep jak sklep akurat ja jestem zadowolony z pracy w tej firmie

begor

Obecnie już umowa zlecenie i odpowiedzialność materialna też jest :-D, o premiach raczej zapomnij. Naciski, presje...i tak nie wyrobisz, a jak już to dadzą ci premię "ochłapa".

Ferdek wcale Niekiepski

Umowa zlecenie i odpowiedzialność materialna, miesiąc w miesiąc są braki więc trzeba płacić. Czasem dziwnie brakuje nawet kasy w kasie (bo nikt za nią jako jednostka nie odpowiada, wszyscy mają do niej dostęp, a jak przykładowo Asia czy Basia się walnie to Romek czy Tomek też płaci za to - parodia). Bywało też tak, że TV 47-50" 3D taki za -44,5 tys. zł nie pojawił się fizycznie na stanie sklepu, a w systemie istniał. I co? Kazali płacić za niego. Także życzę "powodzenia".

mateusz

Najgorszy sklepy to w Olsztynie,obsługa totalnie marna, nigdy już nie zajże do tych sklepów

Facet

(usunięte przez moderatora), testować to ty sobie możesz lakier na paznokciach. Telewizor, czy inny sprzęt elektroniczny, to nie majtki z second hand\'u! To jest właśnie POziom myślenia typowego POlaczka - bo typowy POlak myśli tyPOwo. (usunięte przez moderatora) czy ty chciałabyś kiedyś kupić sprzęt, który kiedyś ktoś testował dwa tygodnie w domu i go zwrócił, bo mu nie pasował np. do wystroju mieszkania??? Włącz myślenie, to nie boli!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Neonet S.A - Olsztyn

• Jak się pracuje w Neonet S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Neonet S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Neonet S.A