Jarex sklep spożywczo-przemysłowy

Ul

Opinie o Jarex sklep spożywczo-przemysłowy

Oszukana 2010-02-15 21:04
Nie polecam pracy w tym sklepie!!!!
Wykorzystują na maxa i oszukują co do formalności.

Co chwilę się tam ktoś zmienia.
:P 2010-02-16 23:34
UWAGA na tego pracodawce!!!

Popieram powyższą opinie.(usunięte przez administratora)
xxxx 2010-04-10 07:45
O tak radzę uważać na tych pracodawców:)))miałam okazję tam pracować ale nie długo bo nie pozwoliłam sobie na wykorzystywanie.
pracownica 2010-06-14 08:35
Ten sklep to jedno wielkie oszustwo!!! Zatrudniają na czarno,w dodatku wymagają żeby najlepiej sklep do góry nogami przewrócić i jeszcze oszukują klientów. Wykładają wędliny po terminie z opakowań i spzredają na wagę. Radzę uważać na tego pracodawcę.
I za grosz wstydu nie mają opowiadając o byłych ptracoenikach. Każda była nie dobra z ich punktu widzenia.
KISIELOWA 2010-08-14 21:36
O TAKK ZGADZAM SIĘ!!! Też tam pracowałam ,ale nie długo . Porażka !!!!Nie polecam.Sklep nie poprawnie obstawiony ,wszystko upchane jedno na drugie ,spada a potem karzą płacić za straty.Połowy rzeczy nie nabijają na kasę.Oszukują z zatrudnieniem.
Janusz 2016-04-22 16:29
Witam, szukam pracy jako sprzedawca i zainteresował mnie Jarex sklep spożywczo-przemysłowy, może ktoś mógłby przybliżyć mi warunki zatrudnienia. Czy w grę wchodzi umowa o pracę czy zlecenie? Zależy mi również chociaż na podstawowym pakiecie socjalnym.
Zostaw swoją opinię o Jarex sklep spożywczo-przemysłowy - Ul
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jarex sklep spożywczo-przemysłowy