Opinie o Z. P. I. INDEL SP. Z O.O. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Z. P. I. INDEL SP. Z O.O.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Z. P. I. INDEL SP. Z O.O. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Z. P. I. INDEL SP. Z O.O. w Warszawa

padre

klibisz oddaj mi pieniądze , ile mam czekać na wypłatę 2- 3 miesiące ?

Wrozka prawde Ci powie Nowy wpis
@padre

(usunięte przez administratora)nadal (usunięte przez administratora) ludzi (usunięte przez administratora)pieniadze pracownikow szykanuje poniza ludzi pomawia (usunięte przez administratora) I jest niebezpiecznym chorym na umysle czlowiekiem. Setki (usunięte przez administratora)ludzi w kilku krajach.ludzie uciekaja przez niego z polski a on dalej dziala na rynku I (usunięte przez administratora) ludzi.

stary pracownik Nowy wpis
@padre

Widzę że "prezesik" nadal jest jaki był .. zawsze o pieniądze trzeba było się prosić i przypominać/upominać. jeżeli maiłeś / miałaś umowę proponuję sąd pracy jeśli nie było umowy to możesz zapomnieć o wypłacie

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Z. P. I. INDEL SP. Z O.O.?

byly pracownik Nowy wpis

Uciekać z tamtąd jak najszybciej.

KarolIT Nowy wpis

Miałem kilka lat temu nieprzyjemną okazję pracować w tej firmie. Wszystko co jest tutaj napisane jest prawdą. Pan K.K. sprawia mega dobre wrażenie na rozmowie rekrutacyjnej lecz niestety zaraz po podpisaniu umowy wszystko zmienia się o 180%. Teksty na poziomie "zapomniałeś mózgu z domu" są na początku dziennym. Są to tematy dla Inspekcji Pracy i życzę, aby ona szybko się tam zjawiła zanim nabierze kolejne osoby. Nikomu kto szanuje siebie i własne nerwy nie polecam zbliżania się do tej firmy. PS. Szkoda że wtedy nie miałem jeszcze wystarczających jaj żeby mu nie (usunięte przez administratora) za to mówi, robi i obraża własnych pracowników. Teraz zdecydowanie bym tam zrobił. Znalazły by się tematy nawet dla prokuratury.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Z. P. I. INDEL SP. Z O.O.? Chętnie zatrudniają?

gg

praca cudowna :) minimalna pensja pełne wyzysk fizyczny i emocjonalny po prostu praca na miarę 21 Wieku

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Z. P. I. INDEL SP. Z O.O.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
zibisound

Witam. Jestem elektronikiem i akustykiem, zajmuję się gitarowym i audio. W ofercie firma ma transformatory sieciowe do wzmacniaczy lampowych, i te trafa mają napięcia, nie nadające się do tych wzmacniaczy. Ok 10 lat temu zgłosiłem temat w hurtowni i przekazałem kierownikowi listę z napięciami 4 szt traf do wzmacniaczy lampowych 30-100W.Do dzisiaj nie ma reakcji a firma ma te , niepotrzebne trafa w ofercie. Po dyskusji, kierownik przyznał, że te trafa były zamówione i wyprodukowane dla firmy, która produkowała specjalne urządzenia! Jak wynika z tematu, firma ma w 4 literach takie informacje!!!

Vigo

Proszę o nieusuwanie negatywnych opinii o firmie Indel Brzeziny gdyż są one w stu procentach prawdziwe i mają na celu naświetlenie ewentualnym przyszłym pracownikom co ich czeka w tej "firmie" Moje dwie opinie zostały usunięte.

P.K.

Odradzam pracę w tej firmie. Byłem kiedyś na rozmowie o pracę i rozmawiałem z samym prezesem kk, również zostałem oprowadzony po zakładzie.W następstwie tego faktu zrezygnowałem z próby podjęcia pracy w tej firmie. GŁĘBOKI PRL

Nope

Nie polecam kierownik ściąga nagrania z kamer pokazuje w drugiej firmie lub innym na zakładzie pracy chociaż chyba zdaje sobie sprawę że to nie legalne pewnie nawet prezes o niczym nie wie, poza tym wszystkim duży nie ład nie masz jednego etatu tylko po 4 cały czas straszą prezesem ze przyjedzie żeby ludzie pracowali jeszcze szybciej prezes bardzo niemiły człowiek także powodzenia

Nergal
@Nope

Zgłosić do inspekcji pracy.

gg
@Nope

moze być to robione na zlecenie KK

Artur

Faktycznie przestaliście korzystać z możliwości pozostawienia na forum opinii o pracy to pewnie jest wszystko ok?

Jak obecnie wygląda sytuacja firmy?

Koniu nie jedzie
@Ewa

kogo to obchodzi.

Kierowca

Na tej stronie jest błąd: W Warszawie przy Rodziny połanieckich jest sklep - firma o nazwie Indel Krzysztof Klibisz, faktury bierze się na adres na Al. Niepodległości; W Brzezinach zakład produkcyjny - firma o nazwie ZPI Indel, faktury bierze się na adres sklepu. Dwie osobne firmy, różne numery NIP, jeden właściciel, wg przyjętych w firmie oznaczeń nazywany KK. Pracowałem w Warszawie rok. KK przyjmuje wszystkich na stanowisko magazyniera. Na to stanowisko wywiesza ogłoszenia na płocie przy ul. Rodziny Połanieckich. Zatrudniłem się jako magazynier i na tym stanowisku chciałem pracować, ale KK ma inne plany - po przyuczeniu w magazynie przymusowo awansuje pracowników na inne stanowiska (z tą samą pensją - bliską najniższej krajowej) i pracuje sie np. jako sprzedawca, a le jak trzeba, to znowu jako magazynier. Nie wiadomo jak się ubrać do takiej pracy, bo nie wiadomo co się będzie danego dnia robiło. Jeżeli ktoś (tak, jak ja) nie chce pracować na innym niż magazynier stanowisku, to KK nie przedłuża mu umowy. Uważam, że to bez sensu - po co szukać magazynierów, skoro potrzebuje się sprzedawców? Bo nie znajdzie sprzedawcy za pensję poniżej 2000 złoty. Właścicel jest wyjątkowym (usunięte przez administratora) Stosuje grożby, wyzwiska często krzyczy i poniża pracowników. Firma powoli upada - zatrudnianych jest coraz mniej pracowników, po odejściu kierownika - RT jego miejsce zajął handlowiec DS, od tego czasu jedynym handlowcem jest sam szef - KK. Ponieważ musi również zarządzać firmą oba zadania wykonuje słabo i ze słabymi skutkami: próbuje zarządzać firmą przez telefon przekazując polecenia kierownikowi, który przekazuje polecenia innym pracownikom, ale często zapomina o ważnych rzeczach w firmie, bo myśli o spotkaniach z klientami i spóźnia się do klientów, często zawala spotkania, bo myśli o tym, co musi zrobic w firmie. Atmoswera w firmie miła, pracownicy i kierownik w porządku, jedynie KK i księgowa robią tu zament i wprowadzają nerwową atmosferę. KK często jest poza firmą, wtedy jest spokój, bo księgowa zazwyczaj siedzi w biurze. Wszyscy pracownicy jeżdżą do ZPI Indel - do brzezin i innej firmy w Łodzi po dostawy. Jest Fiat Ducatto, którym jeździ KK oraz stary, dezelowany Mercedes Wito. Wito jest niebezpieczny - nie działa hamulec ręczny, opony łyse, cały zjedzony przez rdzę, zawieszenie zużyte (regularnie jeździ z nadwagą), mimo to KK zmusza pracownikow do jeżdżenia tym złomem z ładunkiem przekraczającym dopuszczalną wagę kilka razy. Trasa z załatwieniem wszystkiego jest na 5 - 7 godzin, ale pracownik zazwyczaj wyjeżdża po 11, więc na powrocie stoi się w najgorszym korku na autostradzie. Praktycznie zawsze z wyjazu wracałem po 17, nadgodziny nie płatne. Zazwyczaj są dwa wyjazdy do ZPI w tygodniu - we wtorek i w czwartek. Nie polecam nikomu pracy w tej firmie. Po pierwsze nikt nie lubi być wyzywany i słuchać, że jest beznadziejny, po drugie firma cały czas zmniejsza sprzedaż i zatrudnienie, po trzecie sytuacja na rynku jest na tyle dobra, że nie można wybierać, więc warto wybrać inną firmę, niż Indel w Warszawie.

Rysiek z Wolumenu
@Kierowca

heheheh wyzywa pracowników że są beznadziejni?? Hehehh a sam jaki jest?? Prawdziwy właściciel Prezes dobrze prosperującej firmy na rynku sam siedzi w garniturze w swoim biurze i zarządza firmą a nie jeździ busem po klientach. Dobrze zarządzana i prosperująca firma ma flotę i zatrudnionych handlowców którzy jeżdżą po Polsce i zbierają zamówienia.

Luiza

Jak ktoś nie utrzymał się w firmie to teraz pisze jakieś bzdury żeby zaszkodzić ?

@Luiza

@Luiza nie utrzymał ?? czy powiedział sobie ze ma dość gnojenia, oszukiwania, manipulowania itp.. odszedł bo szanuje sam siebie. nie chce marnować życia na pracę z z człowiekiem mającym kompleks boga

darek
@Luiza

ludzie sami odchodzą z tej firmy , ile osób zostało ze starej obsady - 2 magazyn i biuro 2.

Kierowca
@Luiza

Pracowałem kilka miesięcy, sam się zwolniłem, nie polecam

bez znaczenia ....
@Kierowca

ja pracowałem kilka lat ... było różnie ale po przeprowadzce na Rodziny Połanieckich na początku KK był ludzki i nawet nie szukał byle powodu do kopania ludzi .... Z biegiem czasu było coraz gorzej ... np. przymusowa praca przy rozbiórce starego kontenera/baraku na wolumenie ... na argument BHP odpowiedział coś w stylu --- w domu też chodzisz w kasku jak coś robisz. Nie rozumiał ze jak człowiek jest zatrudniony na konkretne stanowisko to do jego obowiązków nie należy np. wkładanie ulotek do urządzeń PL, pakowanie paczek, rozpakowywania samochodu itp... układanie towaru na magazynie samo odszedłem bo firma nie jest warta nerwów jakie generuje

Czarek

Jeśli nawet nie jest idealnie to nigdzie nie jest a warto naprawiać!

Gazia

Ludzie narzekają na szefa jest nieprzyjemny dla ludzi po czym sama się przekonałam i lubi żeby Oco kolwiek fo prosić przez tydzień i nie traktuje nikogo poważnie.szkoda słów. Moje sugestie dla Z. P. I. INDEL SP. Z O.O.: Brak słów dla takiego człowieka.

Dominika

@Luiza, rozumiem, że jesteś zadowolona z pracy w firmie? Możesz napisać kilka słów na temat swojego stanowiska? Czy uważasz, że firma daje Ci możliwość rozwoju? @matka_teresa_od_aniołów, serwis Gowork nie może udostępniać wszystkim danych o użytkownikach. Takie działania zostają podjęte w przypadku łamania prawa. @były pracownik, możesz napisać coś więcej o pracy w firmie. Widzę, że masz negatywną opinię na temat pracodawcy, mógłbyś napisać, dlaczego? Co masz na myśli, pisząc o oszukiwaniu i manipulowaniu? Rozwiń proszę swoją myśl.

matka_teresa_od_aniołów

Kto pisze takie bzdury o obrotach firmy? Skąd wie? Pracuje obecnie? Gowork powinien to sprawdzić po IP i udostępnić namiary na tego gościa.

razor
@matka_teresa_od_aniołów

Nikt nie pisze o obrotach ktoś podał przykład po prostu że można mieć o wiele większe obroty stosując nowoczesne metody zarządzania firmą ludzie czytajcie ze zrozumieniem równie dobrze można było napisać ze obrót jest np milion a mógłby być 5 milionów

Dominika

@konkol, jesteś obecnie zatrudniony w Indel? Opowiedz coś więcej na temat swoich doświadczeń. Z Twojego wpisu wynika, że firma się nie rozwija, rozumiem, że nie ma żadnych szkoleń podnoszących kompetencje pracowników?

konkol

KK zatrzymał się z firmą jakieś 10 lat temu. Dlatego obroty ma np. 100 tysięcy w miesiącu a mógłby mieć 500 tysięcy. Niereformowalny gość. Ale dobrze słabi mają wielkie G i szarpią się z firmą z miesiąca na miesiąc a mocniejsi robią kasę i po oddzieleniu kosztów zostaje im jeszcze duży zysk.

Pracowałem przez chwilę w sklepie w Warszawie. Firma chyli się ku upadkowi od dłuższego czasu, czego prezes (nazywany KK od inicjałów) zdaje się nie dostrzegać, ponieważ zamisat zarządzać firmą pracuje jako jej handlowiec. Zarobki marne - poniżej 2000 na rękę, atmoswera mocno napięta, chyba, że KK jest akurat na wyjeździe zagranicznym. Nie polecam - w czasie rozmowy kwalifikacyjnej zdaje się być w porządku, ale to tylko wrażenie. Zna się na sprzedaży, ale nie na prowadzeniu działalności (na pewno nie na taką skalę). Jeżeli ktoś tam trafi to niech lepiej nie kasuje profilu na stronach z ofertami pracy - niech raczej podwoi wysiłki. Każdą obietnicę (szczególnie dotyczącą wynagrodzenia ) należy brać na piśmie. Nie radzę się nabierać na obietnice odnośnie premii.

doberman

Słuchajcie dlaczego wiele osób źle życzy tej firmie? Znam osoby które modlą się żeby to upadło, powaga hehehh o co tu chodzi?

Zostaw merytoryczną opinię o Z. P. I. INDEL SP. Z O.O. - Warszawa

• Jak się pracuje w Z. P. I. INDEL SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy Z. P. I. INDEL SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Z. P. I. INDEL SP. Z O.O.?

Z. P. I. INDEL SP. Z O.O.