Dylen Sp. Z O.O. Zoo Safari Borysew

Toruń

Opinie o Dylen Sp. Z O.O. Zoo Safari Borysew

anonim 2010-05-08 07:46:04
pracowalam tam, to co może was tam spotkac to [usunięte przez moderatora]upokorzenie i ponizenie. Kazdy pracuje za inna stawka godz., bez umowy, non stop poszukuja nowych pracownikow co sezon ich zmieniaja.Nie zapewniaja wyzywienia, produkty kupuja przed koncem terminu przydatnosci, ogólnie panuje tam niezdrowa atmosfera wraz ze mna odeszlo 7 osob
gal 2010-09-22 23:27:15
Zgadzam się 100% z przedmówcą.
pracownik 2011-04-20 21:53:54
Wszystko to prawda. Pracowników maja za nic, [usunięte przez moderatora], poniżanie. Zapiernicza się jak wół za marne grosze w chorej atmosferze. Z dala od tego miejsca.
ktoś 2014-04-15 16:11:44
fatalna wręcz w nieludzkich warunkach praca. tylko żal tych zwirząt bo właściciel nie ma o nich zielonego pojęcia . ani warunków ani nawet lekarza weterynarii tam nie ma .nikt nie chce tam przyjeżdżać bo właściciel im nie płaci.
hanc 2014-05-11 20:09:43
A ja to bym mogl pisac bez konca jakim dupkiem jest wlasciciel a dokladnie jego syn.polowe zwierzat to ja im zalatwilem. Co drugie zwierze to z czarnego rynku. Ciezko to uwierzyc ale szczera prawda,no ale kto ma kase to moze wszystko
ciekawe 2015-03-13 00:50:16
hanc, piszesz ze polowe zwierząt im załatwiałes i że co drugie zwierze jest z czarnego rynku - ładną wizytówkę wystawiłeś sam sobie, że to właśnie Ty bawisz się w czarny rynek. gratuluję.
idiota 2016-08-18 16:55:16
warunki wcale sie nie poprawily nawet gorzej sie zrobilo odkad wlasciciele maja wiecej zaufania do czlowieka ktory bierze psychotropy kazdy ma inna stawke nie wazne kim jestes i co robisz nie ma kogos na stanowisko lecisz i robisz co innego . Jak prosto w twarz nie uslyszysz obelg obgada cie za plecami . Jesli chcesz zarobic robisz nadgodziny bo jesli jakims cudem dostaniesz wiecej niz 9 zl na godzine to bedzie dobrze i do tego wyplaty na rat 3 lub 2 to jest cudowne . I slyszysz wiecie musimy oszczedzac a kupuje sie co troche jakies zabaweczki za gruba kase zal !! szczerze nie zycze nikomu isc tam ale jesli masz silna psyche i lubisz byc idiota jak twierdzi pan Andrzej idz
soniek 2016-08-19 10:18:00
Tak, jak chętnie z niej skorzystasz, tak chętnie stąd uciekniesz. Wytrzymać 2 tygodnie praktyk to już coś, a dopiero co pracować tu na stałe. I nikt nie przychodzi tutaj licząc na siedzenie i nicnierobienie. Każdy się liczy z tym, że to ciężka praca. Tu chodzi o podejście pracodawcy. Pretensje i awantury, bo akurat ma zły humor. Więc wyżywa się na każdym kogo napotka. Zabieranie telefonów komórkowych (co jest niezgodne z prawem), żeby przypadkiem z nich nie korzystać w trakcie pracy. Praca 12 godzin dziennie, a jak chcesz porozmawiać z szefostwem, jak z ludźmi i powiedzieć, że nie dajesz rady fizycznie, to Cię wyśmieją i powiedzą, że powinieneś się cieszyć, bo Ci przecież za to płacą. NO i ich synalek, który tworzy kłamliwe opowieści, żeby rodzice zwrócili na niego uwagę (bo ze względu na brak jakicholwiek wartości nie ma kolegów ani znajomych). A rodzice wierzą we wszystko co powie. I na nic Twoje tłumaczenia.
Są tu też niestety osoby, które uwielbiają donosić. Westchniesz, że plecy Cię bolą i musisz odpocząc, zaraz zjawia się szef, że sobie przerwy robisz i się opier****asz. Itd.
Co do samych zwierząt...niestety napisanie tego, co tam się wyprawia mogło by ściągnać na mnie gniew ich prawników. Ale zgodzisz się, że krzyżowanie chorych zwierząt i rodzeństw, bezpośredni kontakt zwierząt z celebrytami (dzień w dzień, co chwila ktoś) , którzy wchodzą do zwierząt (bo fejm, bo sława) i przynoszą ze sobą cały grom zarazków nie jest zbyt rozsądne.
Nie będę dalej tego rozwijać. Ci co tam nie pracowali niech się po prostu nie wypowiadają, że Ci co pracują, do pracy się nie nadają.
Gdyby nie zaangażowanie pracowników, to zoo upadło by już dawno temu.
XD 2016-09-08 07:56:24
Witam !!! Chory psychicznie pracujacy przy zwierzetach majacy klucze do zwierzat drapieznych takich jak lew czy tygrys jest ulubiencem wlascicieli co prawda praca tam wykancza psychicznie zero zycia prywatnego ze szacunku i wdziecznosci za poswiecenia szanuje sie tam ludzi ktorzy na to naj mniej zasloguja
Greg 2016-09-28 19:05:43
Jak jest chory psychicznie to raczej nie powinno go tam być?
fiona 2016-10-13 09:44:15
Greg: Osoba niepoczytalna i piecza nad niebezpiecznymi, dzikimi zwierzętami? Słabe.

Ja mam inne pytanie. Czy ktoś mi powie, skąd w Zoosafari jest taka częstość dodawania ogłoszeń o pracę dla edukatorów? Co 2 miesiące dodają ogłoszenie i zastanawiam się czy jest tam taki przemiał i nikt nie wytrzymuje, czy może tak świetnie się rozrastają, że taka duża ekipa ludzi jest potrzebna? Śledzę ich oferty od dłuższego czasu, przez chwilę się namyślałam, ale coś mi w tym wszystkim nie pasuje...
Dzidus 2016-10-14 18:27:28
Raczej wszyscy omijają to miejsce ludzie nie chcą tam pracować dlatego chyba tyle ogłoszeń ludzie robią tydzień dwa i uciekają stamtad
kierro 2016-10-19 13:11:02
Jesli zgadzasz sie na wszystko, wyrabiasz nadgodziny i nie domagasz sie podwyzki to masz najlepsze kwalifikacje!
Co do bezpieczenstwa...jedyna filozofia to taka, ze kazdy dba o swoje...
Mny 2016-10-21 22:07:44
A ile idzie tam zarobić
Zostaw swoją opinię o Dylen Sp. Z O.O. Zoo Safari Borysew - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dylen Sp. Z O.O. Zoo Safari Borysew