JD Tools Sp. z oo

Słubice

Opinie o JD Tools Sp. z oo

Polak 2010-02-14 23:22:50
Pomylili Polskę z Chinami.
zyzio 2012-02-23 14:54:52
Jak się jest partaczem i nic się nie potrafi, to nie dziw się, że ci nie wyszło.
Wieslaw 2014-09-26 11:25:06
To dlaczego na etapie rekrutacji firma zatrudnia ludzi ktorzy nic nie potrafia?? czyzby to wynikalo z tego ze sami w JD malo wiecie?
Antonio 2015-03-07 18:57:44
firma jest jak najbardziej ok .... szefostwo na poziomie i w porzadku .. cala reszta z reszta tez ... jakies tam gorzkie zale ida ...
odpowiedź 2015-05-25 18:30:11
Poprostu zatrudniają takich samych jacy są sami.
anonim 2015-09-15 14:08:54
firma - szkoda gadać... pracuję tam, stwierdzam że to jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] więc szukam czegoś indziej, przydupasy tu mają najlepiej... są nie naruszalni a robią najwięcej błędów, konfidenci którzy są dla ciebie ok a za twoimi plecami gadają i podmilają się pewnej osobie, kierownictwo to nie odpowiednia osoba na swoim miejscu. może szefostwo jest ok bo są konkretni dlatego się dziwie po tym co się tu dzieje że jeszcze niektóre osoby tu pracują. poprostu trzeba coś szukać dalej.
eddy 2016-05-19 18:59:28
a jak z warunkami zatrudnienia @rekin, czy można liczyć na zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, bo mi na tym bardzo zależy
Zostaw swoją opinię o JD Tools Sp. z oo - Słubice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JD Tools Sp. z oo