Eko-systemy

Tarnobrzeg

Opinie o Eko-systemy

cienki 2010-09-06 20:50:48
sam tam pracuje prawie rok na cztery zmiany i jest ok nigdzie na początku nie dostanie się super kasy trzeba się wykazać dla mnie jest ok
anonim 2010-09-18 17:20:33
Też pracuję na cztery zmiany, na kasę nie narzekam.Nigdzie w okolicy Tarnobrzega więcej nie zarobię.Firma jest ok, szkoda że prezesa nie ma na miejscu, widziałby kto pracuje zamiast słuchać pewnej pary, która mu donosi nieprawdę
poszukiwaczka 2010-10-06 14:57:09
a jak z praca w ksiegowosci bo szukam pracy
zdesperowany 2010-12-03 15:42:17
A jakies fajne dziewczyny pracuja bo szukam pracowitej zony
anonim 2011-01-17 12:39:54
jesli szukasz zony to żle trafiłes, albo mezatki chyba ze koło której sie zakrecisz, albo rozwódki ale tych nie polecam, wiec szukaj gdzie indziej !!!
garfield 2011-09-19 15:24:52
zgadzam się, to jakaś żenada co tam się dzieje,na wysokich stanowiskach siedzą ludzie co nie mają pojęcia o zarządzaniu firmą, nie jeden z produkcji jest inteligentniejszy od reszty tej "chołoty" z zarządu...
tarno 2012-03-30 15:17:02
zarobki sa ciekawe:
kierownicy 3-4 tys
handlowcy 7-10 tys
Pani prezes 12 tys
Pracownicy - no commend:)

A długi na mieście coraz większe
pracownik 2013-06-24 10:39:25
Lepiej szukać gdzie indziej. Tu nam jeszcze za maj wiszą kasę.
A.K. 2013-06-30 21:15:50
Moje spostrzeżenia /co prawda długo tam nie pracuję/: prezes dobry człowiek, zarobki może nie rewelacyjne ale są, a w obecnej sytuacji na rynku nie ma co wybrzydzać, co do układów s[usunięte przez moderatora] to zawsze są jakieś, trzeba być ponad to i robić swoje !
Lexus prezesa 2013-08-07 15:10:41
Rok temu były 2 hale obok siebie, później druga "hala" gdzie indziej i trzeba było dowozić wszystko, teraz jest jedna hala, Pracowników rok temu było sporo, zwolnienia i została garstka, ciężko tą firmę nazwać stabilną, popytaj byłych lub o ile znajdziesz aktualnych pracowników
2013-08-29 15:11:40
buhaha zatrudnić, ludzie uciekają, zwalniają i atmosfera napięta a ty tam chcesz się zatrudniać ?
milicjant 2013-09-27 17:08:46
To ta firma jeszcze istnieje ?
pracownik 2013-10-02 12:29:53
Pracownicy biura i produkcji po cichu przymierzają się do złożenia pozwu zbiorowego do sądu o zaległości z płatnościami.
były 2013-10-07 13:21:30
Dalej się chłopaki na tej jednej hali gnieciecie ? chodzi przynajmniej 1 piec ? Ilu jest teraz na produkcji a ilu na roto ? od ilu miesięcy zalegają z wypłatą ?
Pajacyk 2014-03-17 12:28:26
pewnie się skończyło jak to często bywa - na gadaniu :) w każdym razie widziałem na ich www, że biorą udział w projektach UE, może będą nowe zatrudnienia
mario 2014-03-31 19:33:46
póki co niestety nigdzie nie widać żadnych ofert z Eko-systemów. Trzeba chyba porządnie uzbroić się w cierpliwość
sebastian 2014-05-23 16:57:17
Nie wiem, czy to ta sama firma, ale jak sie wpisze w google eko-system to wyskakuje kilka oferta pracy, oczywiście dopiszcie praca, czy kariera.
oferty pracy buhaha 2014-11-22 08:32:40
Tam zwalniali ludzi, albo sami uciekali, a Ty szukasz tam pracy? Zapytaj się znajomych o ile ktoś z Twoich znajomych tam pracował jak z wypłatami tam jest...
Poszukaj w innej firmie bo na Machowie pełno firm, ale trzeba chodzić i pytać, osobiście i gadać z kierownikami, a nie cieciami. Wysyłając podanie przez neta to se możesz. Trochę wysiłku i znajdziesz w machowie robotę za pare ładnych setek więcej niż na ekosystemach i w lepszych warunkach.
były pracownik 2015-08-26 10:42:13
Nikomu nie radzę zatrudniać się w Eko-Systemach. Kiedyś owszem firma się rozwijała ale to skończyło się źle przez złe zarządzanie. Ostatnio zatrudnili kilka osób z ulicy i dali im po 10zł na godzinę. Co z tego jak ludzie ci jeszcze kilka tygodni po zakończeniu pracy przyjeżdżali prosić się o zarobione pieniądze. Ja pracowałem tam kilka lat i odszedłem w zeszłym roku, a o kasę walczę do dziś.
Też były pracownik 2015-09-20 10:25:55
Jak w tamtym roku odszedłeś to pewnie kilkanaście tysi masz w kredycie.? Ze starej "ekipy" z hali zostali tylko takie osoby o których zbyt wiele dobrego nie można powiedzieć. Z tego co pamiętam nawet w czasie intensywnego rozwoju firma miała problemy z płatnościami, ale tak to jest jak więcej biurokratów niż pracowników na hali. Podobno pracują dzień czy tam dwa i kilka dni przestoju w zależności jak zapotrzebowanie jest. Nie dziwię się, że odbiorcy nie chcą nic z tej firmy kupować ze względu na niemożliwość dostarczenia produktu, bo nie będzie surowca do produkcji lub nie będzie miał kto produkować.
roto 2015-09-20 18:19:12
Połowa ludzi z eko się teraz przewinęła przez "szybki samochodowe. Eko miało potencjał jak na Machów, ale zarządzanie firmą to trochę nie wyszło i są tego efekty.
Były 2015-10-20 16:07:40
żelbetowych? Raczej plastikowych studzienek kanalizacyjnych, przydomowych oczyszczalni ścieków, zbiorników na ON i nic z betonu na Machowie nie robią. Skąd masz takie info? Nawet najbardziej dochodowy biznes źle zarządzany długo nie pociągnie.
lolka obciągała cieciowi 2015-11-17 08:51:38
moka skoro Ekoe się rozwija to dlaczego teraz są na jednej hali, skoro wynajmowali wcześniej dwie? Dlaczego zwalniają ludzi i dlaczego Dlaczego są takie problemy z płatnościami, ano pewnie dlatego, że ludzie nic nie robili tylko do roboty przychodzili, a produkować nie było z czego bo nie było surowca to takie płacenie za nicnierobienie to tylko strata firmy.
peżot 2015-11-21 14:15:56
Jeśli faktycznie tak jest jak piszą na forum i opowiadają to za co pracują tam aktualnie pracownicy? Na wypłatę dostają po małej dziurawej beczce na szambo? Czy to jacyś wolontariusze czy dostają pieniądze pod stołem? Gdzie są pieniądze dla byłych pracowników? Firma funkcjonuje czyli powinni uregulować zaległości. Czy pracownicy z hali przechodzą badania psychiatryczne przy okresowych? Co do tych co zostali to mam wątpliwości... Czy oni naprawdę nie są wstanie znaleźć czegoś innego? Gdzie jest PIP? Kto ukradł laptopa prezesowi?
ex-pracownik 2015-11-21 17:36:22
A kto powiedzial ze tamta firma na zakladowej to eko-systemy?
Widzial ktos tam jakies logo firmy?
Moze wlasciciel ten sam ale firma juz nie ta sama i wszystkie zalegle problemy sie pewnie same rozwiazaly
To Polska wlasnie
sex-pracownik 2015-11-22 09:34:36
Ta czy inna firma (na M..., spod Staszowa (Niziny)), właściciele chyba Ci sami), ale chłopaki nadal na tej samej hali, robią to samo, mają tylko mniej miejsca. Jak się przepisuje, sprzedaje firmę to z całym dobrodziejstwem inwentarza (długi chyba też).
Dlaczego Pan prezes nie sprzeda swojej furki i nie spłaci pracowników, to nie oni zarządzali firmą, gdzy się zaczeło pie... i to nie ich wina, że wypłat nie ma.
Oczywiście nie pozdrawiam chłopaków z hali bo Ci co zostali to raczej większości nie byli lubiani. Nie wiem jak z wypłatą, ale może w recyklacie dostają rozliczenia? Wspomniany brygadzista o ile jeszcze robi to pewnie wazelinkę woli? Jak można być takim przemądrzałym odbytowłazem? "Sałata" itp też się nie mają tak dobrze jak kiedyś.
https://prod.ceidg.gov.pl Tam macie kto jest właścicielem czego i kiedy powstało i kiedy padło, zawiesiło działalność. Jest firma na M i na E... (zakładka kontakt) Po NIP, REGON, adres można znaleść legalnie sporo i firmach nawet kto jest właścicielem oraz saldo rozliczeń finansowych (to akurat płatne 10-30zł).
CHÓT-nick 2015-11-22 09:48:51
(usunięte przez administratora) Były chyba i chłopaki z umowami na tą firmę? PRO... też tam się przewijało
Najlepsze to były chłopy co woziły beczki traktorem. Jedne się lubił po drodze dotankować na stacji CPN, ale nie ropą. Teraz miałby lepiej koło huty jest sklep.
przydomówka z MO 2015-12-08 19:22:31
Konkurencja? Na hucie są ciągle przyjęcia tak rotacja, inne firmy na zimę nie przyjmują, a w eko z płacami chyba średnio. Czy zobowiązania finansowe wobec byłych pracowników co poodchodzili zostały uregulowane?
Czy Twój ocena pochodzi w prawdziwych informacji? Może jeszcze napiszesz, że za fizycznego tam pracowałeś?
Konkurencja płącowa to jest w Mielcu bo strefa rozwinięta, a nie Chmielów gdzie większość to desperaci co nie mają nic innego i muszą za najniższe stawki pracować.
pierdziel 2015-12-19 11:57:49
Huta też zatrudnia. Gdzie masz te ogłoszenia z ofertami pracy? Eko-systemy jako firma już chyba nie istnieje. Czy pracą w zimie tak samo jak tym pracownikom w lecie?
pamiętam siwego podpierdalacza 2015-12-20 09:50:34
Firma lata świetności o ile tak można nazwać okres gdzie mieli wynajęte dwie sąsiednie hale i wszystko było na miejscu to już przeszłość. Później druga hala była wynajęta w Chmielowie, ale była trochę niska i trzeba było przewozić tam trochę rzeczy, a teraz to wszystko upakowane na jednej hali. Ta firma nie funkcjonuje pod inną nazwą?
do wazeliniarza 2016-01-01 10:04:50
Jak oczyszczają i gdzie pompują? Człowieku o czym ty piszesz? Patrzyłeś na ich stronie lub rozmawiałeś z kimś kto tam pracował? Jest firma od pompowni, ale to pod Staszowem.
"Znani?" z czego? firm o podobnej nazwie jest wiele, a ta firma o której tu mowa raczej w okolicy jest z czego innego znana.
do króla wazeliny 2016-01-06 09:29:08
O k... kierownika to ciężko nie znać jak na hali produkcyjnej siedzi sporo czasu i za przyjęcia nowych osób też kierownik odpowiada. Chyba między beczkami musiałby się chować, żeby go nie znać. Zap... cała hala to jest się za czym ukrywać. Prezesa też raczej ciężko poznać, ale teraz z tego co wiem to raczej nowy prezes i nowa nazwa? Wigili nie było, żebyś poznał ludzi?
Napisz lizusie ile zarabiasz ?
ni hooy 2016-01-06 12:16:20
Jak firma teraz funkcjonuje? Jak płace, godziny pracy i płatne z nadgodzin, premie? Może sam bym się tam zatrudnił...?
Sałata, siano, kapusta i kasa 2016-01-22 17:35:26
Jak chcesz mieć zatrudnienie w pracy i dobre zarobki to do Londona, a nie na Machów. Machó to nie Londyn i tu w funtach nie płacą tylko w złociszach najniższą krajową. Skąd podejrzenie, że w Eko dobrze płacą? Nawet nie wiadomo czy ta fima istnieje i pod jaką nazwą?
lechu 2016-02-04 01:51:10
nie ma co narzekać.takiej firmy nie znajdziesz nigdzie,kasa w miarę i płacą.kierowniki też ok.ktoś ma złe wiadomości na ten temat.
były robol 2016-02-07 08:59:26
Czy ktoś tu sieje wazeliną? Pracowałem w tej firmie jak jeszcze było lepiej, a jak jest teraz wiem od kolegów co jeszcze tam tyrają i dziwi mnie tak wiele wazeliniarskich opinii. Czy promujące firmę posty są sponsorowane? Było dobrze jak były 2 hale, a nie teraz jak wszystko wwalone w jeden grajdołek.
brukasz 2016-03-17 18:25:16
Jak to ktoś napisał, firma ma inną nazwę i chyba już nie jest w polskich rękach? Jak się firma zwie to na budynku nigdzie nie pisze.
wsadź se misia w pupę 2016-04-21 12:13:57
A może pracy nie ma, a obecnie zatrudnieni nie mają bardzo co robić i sporo dni zamiast pracy to siedzą w domu? To po co mają być nowe oferty pracy?
nasrał do pieca, naszczał do formy 2016-05-14 10:22:22
Przestawić się na produkcję szkła? Wynajęcie sąsiedniej hali, bo jedna to strasznie ogranicza, może produkcja mleka i serów? Beczki są na placu.
Na zielonej firmie obok są miejsca pracy i zawsze ogłoszenia aktualne to można iść i tam pracować. Zielona firma jest wypłacalna. Większość pracowników eko przez zieloną firmę się przewinęła.
Obciągam filtr z MO 2016-07-21 22:41:32
Bo mosz kase na czas, ale za to się urobisz, a nie tam gdzie ktoś się załatwia w przydomówce czy bawi się pędzlem w "olejaku".
Napiedział dobalony i poleciał 2016-07-29 14:03:23
Ekosystemy napisu już nie widać.
Przydomówka i mo są od załatwiania tam swoich potrzeb.
Czy są tam przyjęcia?
wsadził stolca do milkbara 2016-08-14 13:49:34
A mają z czego produkować? Na rynku liczą się duże firmy z magazynami i placami do składowania, a tu wszystko na jednaj hali.
Solidny i piękny sedes a w środku g... (gumiaki?) 2016-08-25 21:42:17
Możesz napisać w czym ta solidność na zewnątrz się przejawia?
Tempszy od głomba kapuścianego 2016-09-01 19:04:29
Skoro wiesz, że dbają o składki to i jakie zarobki powinieneś wiedzieć. Pytanie typu : mam czerwonego pomidora, a w jakim kolorze jest mój czerwony pomidor.
nasrał do pieca, naszczał do formy 2016-09-04 10:36:59
Widać, że ktoś tu wazelini strasznie. Pewnie mu pokrywka od przydomówki (beczka na gnój i pomyje z sedesu) spadłą na głowę i się zafascynował zbiornikami na odchody.
puścił śmierdzącego bąka do kompresora 2016-10-04 18:43:14
Ta firma nawet nie ma gdzie się rozrastać. Hala mała, plac mały. Najlepiej zmienić lokalizację i jakoś z sensem to rozbudować i rozreklamować.
zwymiotował w olejaku i pekł 2016-10-09 13:48:33
Trochę ważne w jakim miejscu jest firma, bo akurat tu gdzie jest to trochę ciasno i jak zatrudnią ludzi więcej to gdzie ich pomieszczą?
Dlaczego jeden z pracowników z hali jeździ furką za kilkadziesiąt tysięcy, a inny za kilka stów?
Chyba nie każdy kto tam pracuje utrzymuje się tylko z pracy w tej firemce....
bździny alkoholowe z zapieca 2016-10-09 19:44:19
Skoro interesuje cię tylko dojazd, a nie terminowa i dobra wypłata. To poszukaj najlepiej w lokalnych firmach budowlanych. Nawet spod drzwi cię będą zabierać.
pierdzący w komin niewolnik 2016-10-20 06:41:40
Zamiast pchać się w beczki na szambo to lepiej idź do "zielonych". Pewna praca w stabilnej firmie, kasa bez rewelacji, a na brak pracy tam na pewno nie będziesz narzekać.
Rotacja taka, że tam zawsze są miejsca pracy.
Dojazd znakomity, są busy, pełno miejsc parkingowych, stojak na rowery.
Jarek 2016-11-14 12:43:24
A ludzi zatrudniaja jako Eko-systemy czy juz jako nowa firma?
Zostaw swoją opinię o Eko-systemy - Tarnobrzeg
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eko-systemy