Opinie o MK Foam w Koło

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy MK Foam. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w MK Foam o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - sprzedaż materacy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MK Foam w Koło

Małpa pracodawca Nowy wpis

Wyzysk i jeszcze raz wyzysk zmuszaja ludzi do nadgodzin kaza wypisywac urlopy bezplatne wynagrodzenia to smiech na sali nie radze isc do tego zakladu zaklamanego brygadzisci to juz wgl zenada

Szymon Nowy wpis
@Małpa pracodawca

A wynagrodzenia to, ile wynosi w tej firmie? I w jaki niby sposób "zmuszają" ludzi do nadgodzin czy wypisywania wniosków o bezpłatny urlop?

Małpa pracodawca Nowy wpis
@Małpa pracodawca

Jak przychodza nocki to okazuje sie ze pracy nie ma i caly tydzien bezplatny potrafi sie zdarzyc kaza wypisywac a jak przychodza weekendy to kaza nadgodziny siedziec bo nagle tyle pracy co do wynagrodzenia to ledwo 4 tys i to w zaleznosci od humoru jaka premie da bo jest podstawa plus premia

Ktoś Nowy wpis

Witam. Jest szansa jeszcze się dostać na doradcę klienta? Coś widziałem, że były przyjęcia na Facebooku kiedyś. A teraz? I czy stawka adekwatna do obecnej sytuacji, mam na myśli inflacje itp.?

Obserwator

Szukają naiwniaków do pracy za niskie wynagrodzenie. Szefostwo szkoda gadać nie szanują pracowników jak i do kandydatów podchodzą olewczo. Szkoda czasu na tą firmę.

Pracowałam tam przez rok czasu. Firma jak dla mnie okej. Pracowałam też w innych firmach i uwierzcie może być gorzej. Jak robisz swoje nie chodzisz na chorobowe co miesiąc tylko pracujesz w tempie i siedzisz cicho to zarobki mogą osiągać fajne sumy. Polecam tapicernie na niebieskiej zmianie. Ludzie są mili i aż przyjemnie było chodzić do pracy na innych zmianach bywało różnie. A @Pracodawca Jak pracodawca stara się być najlepszy ale czasem mu nie wychodzi. Nie jednokrotnie powiedziałam że wróciłabym tam do pracy.

logo firmy KIEROWCA KAT C
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Emilia

Tak ktoś kiedyś narzekał na traktowanie ludzi w firmie, wtedy nie rozglądałam się za pracą w okolicy, a teraz to się zmieniło i zainteresowałam się tematem. Czy ta sytuacja nadal tak wygląda czy relacje z szefostwem poprawiły się? Zadbali jakoś o ludzi w czasie inflacji, stawki są adekwatne do cen, jakie są na półkach sklepowych?

Emilia

Trzeba mieć jakieś doświadczenie czy serio wystarczy chęć do pracy tak jak tu niektórzy pisali? To chyba dużo chętnych muszą mieć do pracy :D No i kogo wtedy wybiorą, wszystkich jak leci? Skąd na to kasa? Oj coś mi tu nie pasuje

bob
@Emilia

Biorą jak leci, bo tam pracował cały kolski powiat i został zwolniony. Przez ta firmę przeminęło się tysiące ludzi. Daj sobie spokój jak chcesz spokojnie żyć.

Honorata
@bob

ale ze taka rotacja w fabryce materacy ? az to nie do uwierzenia jest ! Co ludziom najbardziej przeszkadza w tym miejscu i z opowiesci innych pracownikow mozesz nam napisac?

bob
@Honorata

Popytaj ludzi, którzy tam pracowali. Ci co teraz pracują to nawet z Tobą nie pogadają że strachu. Ci geniusze wymyślili sobie, że najlepszą metodą zarządzania jest strach, krzyk i poniżanie Całe szczęście ludzie powoli zaczynają rozumieć, że siłą firmy są ludzie, a nie tylko zarządcy. Choć jeszcze dużo czasu upłynie zanim zaczną wymagać ludzkiego traktowania.

Kamil

Witam praca jak wszedzie czasem wymagają ale zarobki jak na takie małe miasteczko naprawdę dobre. Ogólnie może być

xxxx

nieprawda.jezeli ktos chce pracowac bez problemu sobie poradzi--- trzeba tylko chciec.

praca
@xxxx

pewnie,ze sobie poradzi,a po pracy na kartkę do psychologa:)Zadam Ci zagadke:dlaczego prawie całe miasto tam pracowało i 99% z nich ma zła opinie o firmie?Jedynie brygadzisci i ich koledzy są tam docenieni.Prawda jest też taka,ze mentalność ludzi z małego miasteczka jest tam dobrze wkomponowana:zawisc,gadanie na kolegę z pracy,sciema itp same przyjemne rzeczy.Ja nie ryczę nikomu.Chyba,ze masz gdzieś jak Cię traktują jak śmiecia,wtedy jest ok.

mes

Czy pracownik zgłaszający skargę do PIP może pozostać anonimowy dla pracodawcy?

mes

CBA interesuje się tą firmą

mkfoam

wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wysyzk, brygadzisci ładnie uśmiechający się do klientów, którzy mówią pracownikom, że mają robić nadgodziny, a jak im sie nie podoba to wypad.. tak samo robiący szef... każdy na każdego gada, a robią tylko jak władza patrzy, wypłaty dobre, ale w przeliczeniu na godziny pracy to nic specjalnego, a sproboj sie odezwac to CI utną pensje, rotacja ludzi bardzo duża, z tym że co raz mniej ludzi chce tam pracować i dobrze!

MK

Porażka...Ogólnie możesz się sporo nauczyć,ale też wyciągną z Ciebie to co najlepsze oraz to co najgorsze...Atmosfera zawiści,zazdrości oraz podpieprzania podkręcana przez kierownictwo. Jeśli jesteś normalnym,wrażliwym człowiekiem,to możesz bardzo stracić na zdrowiu w tej firmie. Jeśli jesteś leserem,który nie ma sumienia lub maszyną do roboty-wchodz w ten temat:)Idealnie podpisuję się pod tym co napisał kolega Prac.Zarobisz więcej jak w innych firmach,ale po pracy będziesz reztę dnia dochodził do siebie psychicznie i fizycznie.

pan admin

przepracowałem rok czasu i zostalem zwolniony bo ktos mnie podpiepszyl sam nie wiem za co. Nie polecam pracy w materacach

Mr Truth

ostatnie 2 wpisy to niezła autoreklama pracodawcy lub najętych blogerów ;)

admin

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie mk foam? Komentuj na naszym forum i uzyskaj odpowiedź od innych użytkowników.

Zostaw merytoryczną opinię o MK Foam - Koło

• Jak się pracuje w MK Foam?

Zobacz opinie na temat firmy MK Foam tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MK Foam?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MK Foam?

Kandydaci do pracy w MK Foam napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MK Foam
2.1/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Toruńska 267
    62-600 Koło