Opinie o DOPAK Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy DOPAK Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DOPAK Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOPAK Sp. z o.o. w Toruń

D.

A ja pracowałam tam kilka lat i wspominam firmę bardzo dobrze. Ludzie w porządku, szefowa bezpośrednia i profesjonalna, brak niedomówień. Duża doza zaufania do pracowników. Wspominam bardzo dobrze.

elo Nowy wpis
@D.

potwierdzam

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Robert

Obiecywanie wdrożenia którego nie ma (odrazu mas umieć i robić), roczna umowa (chyba), obiecywanie premii za sprzedaż której nie ma, zarobki pewnie w okolicach 5000 brutto i potem straszenie oddawaniem pieniędzy za szkolenia których kwot nie znałeś jak się będziesz zwalniał. To tak w skrócie.

Agata
@Robert

A dlaczego nie ma obiecywanej premii w Dopaku? Nie ma jej w ogóle? Czy po prostu trudno jest spełnić warunki jej przyznawania i się na nią załapać?

Handlowcy
@Agata

Dopak to dział serwisu i dział handlowy. Premie są w handlowym. Chyba że coś się zmieniło od kiedy tam pracowałam.

Tomasz Nowy wpis

Potwierdzam na własnym przykładzie

Sylwia Nowy wpis
@Tomasz

A jak było w Twoim przypadku? Daj znać, bardzo mi zależy o aktualnych informacjach o tej pracy, a to chyba jedyny taki wątek w sieci.

Sylwia

Co ci zrobił że tak brzydko o nim piszesz? ;-)

Bolok
@Sylwia

Robert daj spokój, przecież dobrze wiesz.

Justyna Nowy wpis
@Bolok

Chyba się pomyliłeś. ;p Ale ja za to chyba nie wiem, powiesz?

Jakie narzędzia pracy zapewnia DOPAK Sp. z o.o.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Jan

Pracujesz bądź pracowałeś w firmie DOPAK? Pytam bo może właśnie dzięki Tobie uda mi się ustalić, jak wygląda praca w tej firmie? Szukam informacji o poziomie wynagrodzenia oraz o tym, czy od pierwszego dnia pracy oferowana jest pełna umowa o pracę. Może właśnie od Ciebie uda mi się te informacje uzyskać. Pomożesz?

Robert

Nie, tylko służbowo z tego co wiem

@Jan

Odradzam, zarobki kiepskie w stosunku do wymagań i czasu jaki trzeba poświęcić na pracę, atmosfera fatalna, szefostwo wszechwiedzące i chamskie.

Emilia
@.

no jak juz wyczytalam ze PH nie moze korzystac z auto to wiedzialam ze bedzie kiepsko .... a jak jeszcze na takim stanowisku zarobki kiepskie to juz jest bardzo nieciekawie ... moze jakies premie chociaaaz sa za duża sprzedaz?

@Emilia

Z tego co wiem to handlowcy mają nieustanne problemy z wydobyciem premii. No i duża rotacja jest w związku z tym. Zarobki w stosunku do reszty firm z takim stanowiskiem to nie ma nawet co porównywać.

Olga
@Robert

Słabo z tymi premiami, pewnie ludzie nie mają motywacji do pracy skoro o premie się trzeba prosić. A piszecie że zarobki nieadekwatne do czasu który trzeba poświęcić - czy to oznacza nadgodziny?

Aplikowałeś do DOPAK Sp. z o.o. na stanowisko Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. logistyki? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?

Na jakie zarobki można liczyć w firmie DOPAK Sp. z o.o. na stanowisku Kierownik Działu? Czy pracownicy dostają premie?

Miki

Premie są tylko uznaniowe

Robert

Nie ma czegoś takiego jak premia uznaniowa, nigdy nikt w serwisie nie widział premii uznaniowej.

Bożena
@Robert

A są może jakies inne dodatki? Ktoś wyżej napisał o kiepskich zarobkach, to prawda?

@Bożena

Prawda, i nie, nie ma innych dodatków.

Olga
@Robert

a powiesz ile konkretnie w takim razie można zarobić?

W ogłoszeniu firmy DOPAK Sp. z o.o. na stanowisko Mechanik jest informacja, że zarobki wynoszą 6500 PLN. Czy po okresie próbnym można liczyć na więcej?

Robert

6500 Brutto prawdopodobnie, Raczej nie, podwyżki to bardzo trudny temat w tej firmie. Jak sobie wynegocjujesz stawkę na początku to już z nią zostaniesz, niekiedy po paru latach pracownicy dostawali podwyżkę pokroju 500zł.

Czy w firmie DOPAK Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

RE

Szkolenia są albo z nowych systemów/maszyn, albo podnoszące kwalifikacje, typ wózki widłowe, suwnica, SEP, języki studia itp

Robert

Cały czas szukają inżyniera serwisu, rozmawiałem z byłymi pracownikami na tym stanowisku i niestety nie wyglada to dobrze. Kierownik serwisu doprowadził do zwolnienia wszystkich długoletnich pracowników. W związku z mała ilością serwisantów wszyscy pracują po 10-12 godzin, a przynależność regionalna to mit. Wdrożenie to podobno wrzucanie odrazu na głęboka wode No bo kto ma szkolić jak wszyscy pouciekali. Dotyczy oczywiście Dopaku z Wrocławia, na goworku jest błąd.

Jasiek

Może ktoś podpowie jak się pracuje w firmie? Jakie średnie zarobki macie , chciałbym złożyć cv

kwiatek12

ohrona bez prqdu pracownicy mdlejq

Iza

@Pstryk, to gdzie leży prawda? Bo opinie są dość sprzeczne jak, np. komentarz @ ed_00 czy @paweł. Sprawdzałam z ciekawości czy na stronie są jakieś ogłoszenia o pracę i owszem poszukują inżyniera. Zastanawiam się po co mieliby okrywać rekrutację i dodawać ogłoszenia na innych portalach, jak na swojej stronie mają taką zakładkę?

Pstryk

@ed_00 Szkoda, że mijasz się z prawdą piszą ten swój tekst bo to trudno nazwać opinią . Nie jest prawdą, że Dopak ma tak duże potrzeby kadrowe. Po co to robisz?

Zdziwiony

Dopak ma masę ofert pracy na stanowiska handlowe tylko szuka za pomocą portali praca i pracuj jako firma utajniona. Nie wiem z czego wynika rotacja ..

DOPAK Sp. z o.o. nie ma zupełnie ofert pracy a szkoda bo bardzo chciałbym tu pracować. Jak widać tam gdzie się dobrze dzieje to pracownicy nie szukają nowych firm tylko pracują. Firma się rozwija a ludzie mają fajną atmosferę.

Serwisu

Plus to atmosfera pracy i płaska struktura, z p. Prezes można się dogadać. Jako inżynier serwisu praca wyjazdowa, zdarzają się kilkudniowe delegacje. Praca i w oleju i przy prowadzeniu szkoleń. Ogólna ocena - praca jak każda inna, zależy kto co lubi.

Pstryk

DOPAK prawie nie ma ofert pracy? Tak jest dobrze i ludzie nie odchodzą? Słyszałam o firmie dobre rzeczy i miałam nadzieję na pracę, może ktoś słyszał o pracy dla elektryka będę wdzięczny za informacje.

czy można dostać informację ile zarabia przedstawiciel handlowy w tej firmie i jaka prowizję się otrzymuje od sprzedaży

Iza

Czy mógłby ktoś dodać informacje na temat oferty pracy dla inżyniera serwisu?

ret

Polskie doszukiwanie się dziury w całym. Nie @Zyt raczej tak nie jest, może być okres próbny ale też niekoniecznie. Generalnie dostajesz jeden typ umowy i z nim zostajesz

krakowiaczek

po stylu pisania widać, że jedna osoba sama sobie odpisuje. Jakby było tak super to nie szukaliby co pół roku nowych osób

Zostaw merytoryczną opinię o DOPAK Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w DOPAK Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DOPAK Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DOPAK Sp. z o.o.?

DOPAK Sp. z o.o.