Belmeb

Izdebnik

Opinie o Belmeb

gosc 2010-11-16 22:47:10
witam pracował ktoś tam lub pracuje jakie są warunki jaka płaca jaka atmosfera
STASZEK ROPA 2013-01-16 18:52:10
PANUJĄCA ATMOSFERA W PRACY JEST JEDYNA W SWOIM RODZAJU
JEŚLI CHCESZ STRACIĆ NERWY I ZDROWIE TO SIĘ ZATRUDNIJ
gosc2 2013-04-05 17:22:34
Aż tak tragicznie? opowiedz coś więcej.
jan 2013-06-13 12:24:02
jest tragicznie... firma, która [usunięte przez moderatora] ma na najwyższym poziomie - wręcz na równi z Wawel S.A.

nikomu nie polecam tam pracować... Przedstawiciele Handlowi - wyliczani z każdej zmiany trasy - nawet siusiu w McDonalds, czy na stacji jest notowane.
W Izdebniku każde wyjście musisz zaznaczyć "kolorkiem" - wszyscy wiedzą gdzie jesteś , co robisz, czy masz zaparcia, czy biegunki...

Sklep w Krakowie jest [usunięte przez moderatora] - pracowników mi żal i to na ogromną skalę...

Jeśli nie chcesz leczyć nerwicy, czy wrzodów to odradzam pracę w tym[usunięte przez moderatora].

Mam nadzieję, że w końcu padną...
urtye 2013-07-27 12:18:31
Temat z pineskami jak idziesz siku to niestety prawda.
Z pensjami raczej kiepsko - problem jest z manipulacjami progów w trakcie dnia oraz to że pracownicy widzą tylko %, a kwot już nie.

Podobno w jednym z oddziałów [usunięte przez moderatora] robiła aferę sprzątaczce, że za dużo mopów zużywa :)

Generalnie pracowników się nie szanuje w ogóle.
Raczej zalecałabym poczekać na lepszą ofertę.
garbuś 2014-05-15 21:40:33
EEEEEEEE a mnie się tam wszystko podoba
KUBIK333 2014-11-08 23:50:40
STANDARD TAK JAK W PRZYPADKU RYSIA.NAJLEPIEJ SIE WSZYSCY ZWOLNIJCIE.PROBLEM BEDZIE Z GŁOWY BO PRZESTANIECIE CIERPIEC ŁAJZY WIESNIACKIE
Nowy 80 2014-12-01 12:31:37
skoro jest tak jak piszecie tragicznie to proszę mi wytłumaczyć dlaczego ludzie pracują tam latami ? przecież gdyby było tak jak jest tu opisane to szukaliby innej pracy
jaś_fasola 2014-12-20 20:37:20
Komentarz na poziomie PANI PREZES
agent BOLEK 2016-04-20 12:52:11
wynagrodzenie niższe niż u konkurencji np MARKAT, SCH, SAS, KOSEK :)
dostaniesz auto bo SWOIM przecież nie będziesz jeździć i uwaga! nie wolno za szybko pomykać bo skoda wtedy więcej pali, gps w gratisie i cała otoczka z tym związana :) telefon też choć uwaga !
nie wolno zbyt często dzwonić na jeden nr ! sprawdzą do kogo tak wydzwaniasz :)
system wynagrodzeń wersja mistrza dyrektora finansowego Darka została zastąpiona wersją mistrza Witka który z branżą meblową miał tyle wspólnego co pani prezes z baletem. System jest tak skonstruowany że musisz panować nad wszystkim :) najbardziej nad płatnościami klientów i twoja wypłata będzie uzależniona od tego czy Pan (usunięte przez administratora)przelał kasę na konto firmy.

jedziemyyyyyy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
luzak 2016-04-22 13:24:26
Widzę że pracowałeś we wszystkich firmach konkurencyjnych, skoro znasz poziomy wynagrodzeń ze wszystkich firm :P
baba 2016-05-06 21:05:25
@luzak nie muszę znać innych żeby wiedzieć że tutaj sprzedawcy zarabiają godziwe wynagrodzenie obecnie
Zostaw swoją opinię o Belmeb - Izdebnik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Belmeb