brink's c.l polska

Poznań

Opinie o brink's c.l polska

ochrona ;) 2010-02-13 01:40:49
jesli ktos ma sie wypowiadac na temat pracy w konwojach to niech to robia osoby ktore juz tam troszke przepracowaly i ktore wiedza na czym ta praca polega. a wogole jesli chodzi o poznan to fakt duzo sie zmienilo przez ostatni rok. poczatki tego odzialu w poznaniu byly dobre i nie ma co narzekac, byly podwyzki, pracy bylo duzo i fajni ludzie pracowali. od roku zmienilo sie wiele, brak konkretnej osoby ktora zajmie sie autami- bark srodkow finansowych na to, co jest tak naprawde przyczyna.do tego minusem jest to ze nie ma zebran i pracownicy tak naprawde o niczym nie wiedza i dlatego rodza sie plotki- nikt nie wie ile osob jeszcze zwolnia. obecnie polecialy 2 osoby- szkoda chlopakow bo byli FAJNI;). wogole o kazdej firmie mozna by bylo duzo napisac- nigdzie nie ma cudownie dla zwyklych pracowanikow. wszedzie beda nas wykorzystywac. jesli chcesz dobrze zarabiac to musisz pracowac 300godz, jesli chcesz miec zycie prywatne to musisz dorabiac w innej firmie albo po prostu zmienic zawod! jest mi tylko zal jednego- ze pracujac juz tyle lat w tym zawodzie, tyle lat doswiadczenia- szkolen z wlasnej pensji na to zeby sie rozwijac itd... nie jest to wogole doceniane- ani finansowo ani zadna pochwala nawet ustna. jest jeden plus dla firmy brinks- wyposazenie konwojenta- pod tym moge sie podpisac ze jest to przestrzegane.
Zostaw swoją opinię o brink's c.l polska - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie brink's c.l polska