Opinie o Hi-Tec Nutrition w Siechnice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Hi-Tec Nutrition. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hi-Tec Nutrition o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hi-Tec Nutrition w Siechnice

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Hi-Tec Nutrition?

Marcin Nowy wpis

Niech będzie pochwalony. Po powrocie z Londka szukam nowych wyzwań zawodowych, dlatego przeczesuję opinie o pracodawcach. Zakładam, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Siechnic. Mam prośbę, opiszcie jak pracuje się w firmie Hi-Tec Nutrition? Czy dobrze płacą? A może jest stołówka z obiadami pracowniczymi? W SokPolu gdzie pracowałem codziennie zamawiałem obiadek - który na mnie czekał przed przerwą. Pozdrawiam Marcin

Gabriela Nowy wpis

Ktoś napisał, że firma jest bardzo wymagająca od pracowników. Możecie napisać jakie są wymagania w takim razie? Jakie są oczekiwania?

Kierowca Nowy wpis
@Gabriela

Wymagaja żeby kierowca pracował i spełniał normy dla niektórych to za dużo !!! Firma bardzo dba o wizymerunek i powierzony towar. Często wozimy bardzo delikatne i drogie ładunki i burdelarze z plandek nie mogą do tego przywyknac. Nie raz czyściłem sam dla siebie pakę chusteczkami jak mi został ślad po palecie bo spalił bym się że wstydu jak na załadunku by mi powiedzieli ze paka jest niesterylna

ruda@

Czy są aktualnie przyjęcia do firmy?

Firma Hi-Tec Nutrition poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca
logo firmy Kasjer/Sprzedawca dyskont paliwowy
Siechnice
Goldfinch Investments Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Sklepu
Siechnice
ACTION Poland Sp. z o. o.
Tamara

@ed Firma jest bardzo dobra ,ale przy tym wymagająca dużo od pracowników i sądzę, że to jest powód zostawiania złośliwych opinii.

Ulka

Chyba nie do końca jest tak dobrze poza firmą skoro ciągle ktoś zagląda na forum ?

Wiktor

Spokój na forum to dowód, że w firmie jest sporo zadowolonych pracowników!!

Herbowa
@Wiktor

Bo ci co mieli ochotę zmienić swój los na lepszy, odeszli z tego i w większości wyszło im to na dobre.ci co zostali to albo nie mają ambicji albo nie mają wyjścia. Ja sobie chwalę decyzję odejścia, miałam szczęście poprawienia swojego życia, nie muszę pracować z ludźmi, którzy doprowadzali mnie do irytacji i złości swoją niekompetencja, donosicielstwem i zwykłą złośliwościa. Pozdrawiam tych normalnych,pomyślcie o sobie, jest naprawdę wiele możliwości polepszenia swojego życia, tylko trzeba chcieć. Olejcie tą firmę, nie jest warta waszych starań.

ej ludziska, co tam u was słychać?? nagie syny i nagie córki??

...i tak wiecie kto to pisał

...musiałem z tej firmy odejść, nie pasowałem już do tych ludzi, wszędzie śmierdziało, skóra mnie swędziała i non stop śmierdziałem od tych odżywek, w zasadzie szkoda było mi opuszczać trochę ten zakład bo człowiek się przyzwyczaił i troszkę jednak miał sentymentu i tak smutno...ale mój czas już nadszedł, w zasadzie na początku było nawet fajnie, ale z czasem niestety coraz więcej czynników zaczęło o sobie dawać znać :) serdecznie chciałbym pozdrowić co po niektóre osoby: Kasiu-wszystkiego dobrego, Pani Janko: tak jak Pani mówiła-może jeszcze się spotkamy, kto wie, Boczysław: ciebie też pozdrawiam zwyrodnialcu :D trzymaj się :) Szerszeń-ty też się trzym :D

Dariusz
@...i tak wiecie kto to pisał

Napisałeś, że praca na twoim stanowisku wpłynęła na twój stan fizyczny. Czy możesz coś więcej napisać o specyfice samej pracy, czy pracodawca zapewnia odpowiednie narzędzia i odzież roboczą, która temu zapobiega? Czy nie widziałeś dla siebie szansy na dalszy rozwój w tej firmie?

:):):)
@Dariusz

Jeśli chodzi o odzież roboczą to była, rękawiczki też, ale gorzej z zapewnieniem bezpieczeństwa jeśli chodzi o drogi oddechowe, pył straszny, a maseczki nieodpowiednie, co prawda była ta ,,lepsza'' maska, niemniej jednak i ona nie dawała rady, poza tym niewygodna była i pociła się twarz, wyciąg też był ale prowizoryczny i ni jak spełniał swoją rolę, co do rozwoju dalszego w tej firmie to nie ma szans, zero podwyżek, pracownik traktowany jak (usunięte przez administratora) no i połowa pracowników non stop donosiła na górę :) co jeszcze mógłbym napisać to że wypłata to praktycznie najniższa krajowa, ja zmieniłem pracę i teraz to dostane 3000zł :) także się opłaca, na ten zakład szkoda nerwów i w ogóle szkoda wszystkiego, pomijając też alkoholików, którzy skutecznie utrudniali pracę :) na koniec mogę napisać jeszcze aby każdy stamtąd uciekał bo za takie marne pieniądze to nie warto i jeszcze w takich warunkach :)

Herbowa

To co napiszę to nie będzie odpowiedź, tylko potwierdzenie tych słów, które zostały napisane. Ludzie, omijajcie tę firmę szerokim łukiem. Totalne olewanie procedur,ogromne marnotrawstwo,powszechne donosicielstwo, aż sama się dziwię, że tyle czasu tam siedziałam. Fakt,poznałam wielu fajnych ludzi i ich mi szkoda,ale zobaczyłam jak można się zeszmacic za parę złotych. Nie będę operować nazwiskami, ale ci o których piszę to totalne zera. To na razie tyle tak na gorąco.

Weronika

Jak obecnie prezentuje się sytuacja w firmie hi-tec nutrition? Czy warunki zatrudnienia uległy zmianie? Jak obecnie prezentuje się atmosfera w czasie pracy w tej firmie? Czy istnieje możliwość awansu lub otrzymania premii? A może pracownicy mają zagwarantowane oprócz wypłaty dodatkowe profity? Zachęcam pracowników hi-tec nutrition do wypowiedzi na tym forum. Odpowiedzi na te pytania pomogą osobom zainteresowanym pracą w tej firmie podjąć decyzję o rozpoczęciu współpracy.

Ajli
@Weronika

Sytuacja wygląda tak samo jak dwa lata temu. Niskie zarobki, niefajna atmosfera (pozdrawiam donosicieli z biura), a do tego kolesiostwo i protekcja na pierwszym miejscu. Na umowę o pracę są zatrudniane osoby znające panią prezes i nikogo nie interesuje czy są to osoby kompetentne, czy że reszta zaczynała od umowy zlecenie. Awans jest w tym momencie niemożliwy. Na magazynie panuje (usunięte przez administratora) bo sprzątaczki tylko raz w tygodniu ogarniają jedynie szatnię magazynierów i toalety. Broń boże, żeby ich noga postanęła w tym brudzie, gdzie są przechowywane sprzedawane produkty. Za to przed zagraniczną wizytacją każe się sprzątać nagromadzony przez miesiące brud na magazynie magazynierom. Jednym słowem. Ta firma to śmiech na sali i sama sobie wystawia opinie takim a nie innym postępowaniem.

Lolek

Jakie są zarobki w firmie?

Odyszeusz jednonogi

O kuwa praca zacurwista czas szybko mija jak z kija o mamamija

miki

Ja również nie polecam tam pracy.Na rozmowie było że miała to myć lekka praca fizyczna a to guzik prawda!.Trzeba tachać palety, robić kartony, zgrzewać, pakować streczować.Masz robic milion rzeczy za najniższą krajową i do tego na hali są kamery.Popieram jest brudno i śmierdzi.Atmosfera kijowa, masz robić duzó..nerwówka....

accidum boricum

...a wystarczy jedna nieuważna chwila, żeby ta odżywka kobietę zmyliła :D:D:D

on98

Nie polecam tego zakładu, panuje tam syf(wszędzie brudno), jest pylica- wszelkie dopuszczalne normy są przekroczone. Maski po jednym dniu są do wywalenia, smród jest okropny. W pracy panuje okropna atmosfera, pełno jest donosicieli do biura, gdzie tam są nagradzani premiami do wypłaty. PS Firma przeniesiona do Wrocławia, ul. Wodzisławska.

Zostaw merytoryczną opinię o Hi-Tec Nutrition - Siechnice

• Jak się pracuje w Hi-Tec Nutrition?

Zobacz opinie na temat firmy Hi-Tec Nutrition tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Hi-Tec Nutrition