Opinie o WZ Eurocopert Sp. z o.o. w Szczecinek

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy WZ Eurocopert Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w WZ Eurocopert Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja materiałów i akcesoriów biurowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WZ Eurocopert Sp. z o.o. w Szczecinek

Talalalalallal

Witam w kopertach pracowałam xxx lat pierw dział tzw paski tam to istny dramat tylko norma norma norma Ludzie porażka jeden na drugiego donosił (usunięte przez administratora) Nie polecam tego działu najniższa krajowa premia 20 zł żenada Kolejnym działem jest produkcja 3 zmiany pęsja najniższa krajowa plus coś tam za wyrobioną normę ale są też minusy czerwona kartka za babola w kopertach i już masz po premi Jeżeli nie ma kogos w pracy to przychodzisz na 12 h czyli 6-18 18-6 albo zdarzało się tak że schodziło się o 6 rano i na 14 a piać na nowo do roboty Takie to są realia tej pracy mimo wszystko atmosfera gęsta

@Boguśka

Powiem Tak produkcja zależy co robisz przy jakiej maszynie stoisz jaką kopertę 0pakujesz i z jakim mechanikiem pracujesz bo to jest ważne Możesz normę zrobić okaże się na koniec miesiąca albo i jej nie wyrobisz Np zrobisz bubla w kopertach masz czerwona kartkę i już masz po premi nadgodziny masz zapłacone owszem ale kokosów to Ty nie zarobisz koleżanko prędzej nerwów się dorobisz zapomnij o normalnej przerwie

Helena

Widzę, że sa różne opinie co do pracy tutaj, szczególnie mnie zaciekawił ten wątek o znajomościach w firmie. A pytam o to w kontekście obecnej oferty pracy jako Mechanik Ustawiacz. Wiecie jak wygląda opcja awansu, jak sie właśnie nie ma znajomych w firmie? Można z czasem gdzieś wyżej zajść?

@Ben

Ojej, a czy do tej pensji minimalnej to jakaś premia od czasu do czasu wlatuje? Ktoś coś pisał o uznaniowej. Jest może jakaś szansa by sobie dorobić nadgodzinami?

Pani Nowy wpis

Mechanik nawet siłownię ma? Tak w ogłoszeniu dali, a ciekawe czy są jakieś porządne benefity finansowe? Pytam dla męża, ogólnie chcielibyśmy o warunkach wiedzieć jak najwięcej, bo szuka pracy dobrej. Kwestie finansowe to priorytet i nie ma co ukrywać.

Ciekawy

Witam obecnych pracowników. Czy mógłby ktoś powiedzieć jak wygląda praca.na produkcji ? Konkretnie chodzi mi o zmiany , jak jest z urlopem, jaka jest premia i czy w ogóle jest ? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Pracownik drukarni Nowy wpis
@Ciekawy

System 3 zmianowy od poniedziałku do piątku pensja 4300 zł brutto,co do urlopu można się dogadać.Tylko na początku dają umowę zlecenie bo dużo osób przychodzi i po tygodniu rezygnuję bo praca się nie podoba ale wysokie tempo trzeba trzymać na produkcji chodzi o opakowanie kopert do kartonów z taśmy produkcyjnej.

Ciekawy Nowy wpis
@Pracownik drukarni

Dziękuję za odpowiedź. Czyli wyzysk bez dodatku za zmianę. A premia pewnie w akordzie... Ehh będą mieli coraz więcej tych ogłoszeń podejrzewam.

Pracownik drukarni Nowy wpis
@Ciekawy

Ile byś nie zrobił to wypłata taka sama,nieraz szukają bo starzy pracownicy odchodzą na emeryturę i nie ma kto robić ale kasa słaba bez premi najnowsza krajowa firma twierdzi że skoro płacą minimalna jest wysoka to po co premie dla pracowników.

O co chodzi z tym funduszem socjalnym? Na stronie w ogłoszeniu o pracę o tym wspominają, za to tutaj nikt z was tego nie uwzględnia niżej w tych kalkulacjach odnośnie pensji :p Coś godnego uwagi czy raczej nie? Próbuję sobie mniej więcej ogarnąć, jak wyjdę na tej pracy, jeśli się zatrudnię.

Talalalalallal

Pracownik drukarni
@Talalalalallal

Potwierdzam obiecują premię 1000 zł a rzeczywistość jest najnisza krajowa zero szans na awans,starzy bronią swoich stanowisk żeby nowi nie dostali awansu jeżeli każdy tu piszę dobre zarobki i najlepsza atmosfera,to niech sam przyjdzie i się przekona jak jest naprawdę.Gadacie na opak i kronospan że najgorsze firmy a chwalicie koperty że najlepszą firma w Szczecinku to się grubo mylicie przyjdźcie i się przekonajcie.

Napisze jako anonim ,bo widzę ,że każdy się tu się ukrywa pod nickiem. Powiem tak w każdej pracy ktoś na kogoś narzeka, ja pracując tam miałam premię zależy od miesiąca raz mniejsza ,raz większą ale zazwyczaj większą. Trzeba wszędzie pracować a jak komuś się nie chce to będzie narzekał wszędzie. A chodzić i zbijać bąki no za to nie płacą nigdzie ????.

@Anonim

To nie narzekanie tylko fakty premia taka że nie wiadomo co można z nią było zrobić. Na paskach premia żadna większą dostawali Ci co (usunięte przez administratora) na żywca i to z taką premedytacją. No ale jak ktoś trzyma się bliżej biura nigdy pokrzywdzony nie będzie

Boguśka
@Talalalalallal

Jeśli chodzi o stanowisko produkcji, to czy jest problem z wyrobieniem normy? I jaki dodatek dostaje się za jej wyrobienie? :) Jeżeli zdarza się, że przychodzi się na 12h, to te 4h traktowane ma się jak nadgodziny? Dostaje się wtedy lepsze wynagrodzenie? :)

@Boguśka

Pierwsza fajna miła rozmowa z panią kadrową ale druga to nie za bardzo zachęcająca z panem od produkcji stękał i dukał jakby nie wiedział czego ode mnie chce i na czym ma polegać moja praca, w cale mnie niezachęcił a wręcz przeciwnie, Mimo to jestem

szkoła, doświadczenie, dyspozycyjność

Jaki jest styl zarządzania w WZ Eurocopert Sp. z o.o.?

Zastanawiam się nad zmianą pracy i widzę ofertę na mechanika ustawiacza. Czy na tym stanowisku zdarzają się również zmiany 12h? Zastanawiam się czy. Soboty tez pracujecie dodatkowo płatne ? Na jakie premie dokładnie ja mogę liczyć na tym stanowisku?

Czemu mechanicy odchodzą? Skoro to kolejny już? Mój chłopak zmienia pracę, i w sumie bierze pod uwagę tę firmę, też na mechanika chce się przyjąć. Co jak co, ale pracy raczej jest dość w tym zawodzie, a jemu zależy na stabilnym zatrudnieniu. Tutaj nie da się tego znaleźć? Czy są jednak jakieś plusy zatrudnienia, i mimo wszystko warto spróbować?

Mechanior
@Monika

Praca jest w miarę ok i zarobić tez można ale przełożeni mechaników na produkcji to największa porażka. Zero wsparcia i umiejętności a wymagania żeby z „(usunięte przez administratora)ukręcić bat” a tak niestety się nie da. Każdy lody kręci jak tylko może a dyrek udaje slepego.

@Mechanior

Pensja najnisza krajową Plus 100 zł premii do tego wysokie wymagania od prezesa

Gabi
@Operator maszyn

ktoś w kwietniu pisał, że premia 50 złotych, czyli podwyższyli? To tak średnio można u nich zarobić w takim razie...a jakaś szansa na nadgodziny jest, aby dorobić do wypłaty, czy z tym średnio? zarobki u nich nie są zachęcające, ale może jakieś benefity dają pracownicze, np. wczasy pod gruszą, lub dofinansowanie do pakietów medycznych i sportowych?

Leszek
@Gabi

Jakie dofinansowania? Żadnych dofinansowań nie ma przez firmę. A z pensją to prawda że to jest najniższa krajowa w zakładzie nie ma równyvh tych na produkcji różnych na produkcji że ten zarabia więcej taniej wszyscy dostają identycznie płacone chyba że pracujesz w biurze no to masz cztery razy większą pensję

Sabina
@Leszek

A ciężko się dostać do biura? Jest jakaś szansa żeby awansować z produkcji właśnie za biurko? Czyli ludzie bez doświadczenia jak i z nim mają tę samą pensję?

Jak szefostwo w WZ Eurocopert Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Trollololo

Bardzo dobrze a najlepiej na produkcji bo maja wywalone na nas a najbardziej „gowny” mechanik Andrzej

Bronisław
@Trollololo

W jakim sensie wywalone? Nikogo nie obchodzi jak pracują ludzie na produkcji? Nie ma odpowiedniej kontroli albo pomocy jak potrzeba?

A druga i trzecia zmiana w jakich jest godzinach? Do tych zmian przypisują przełożeni, czy można wybrać sobie zmianę, w której chce się pracować?

Helena

Zygfryd
@Helena

Witam,praktycznie istnieje tylko awans ze stanowiska pakowacza na stanowisko mechanika-ustawiacza.Od momentu mojego odejścia chyba niewiele się zmieniło.W skrócie jeśli się zatrudnisz na jakieś stanowisko to jesteś na tym stanowisku praktycznie do końca. Pozdrawiam :)

Danuta
@Zygfryd

A jak ci się pracowało tak ogólnie? :) Polecasz aplikowanie do firmy? Jak oceniasz wynagrodzenie? Adekwatne do pracy?

Ben
@Danuta

Pensja minimalna plus 50 zł premi i tyle ,a aplikować nie ma co bo firma źle stoi z kopertami nie zatrudnia z powodu spadku zamówień i tyle w temacie

@Ben

Mąż znalazł rekrutacja na Mechanika ,czy wiesz coś więcej z tego działu pracy? Pisza ze dobre wynagrodzenie co jest pewnie indywidualna kwestią czy jest dobre ,ale może wiesz plus minus ile zarabiają? Również nie widzę informacji czy jest prywatna opieka medyczna . System 3zmianowy zaczyna się od 6 i zmiany są po 8h?

Ben
@Urszula

System 3 zmianowy po 8 godzin weekendy wolne są a pensja minimalna.

Hala Produkcyjna - pracownik

witam wszystkich narzekaczy i internetowych doradców. otóż pracuje już tutaj ponad rok a wcześniej przez 9 lat w kilku innych dużych zakladach w szczecinku opak, krono i porównując to w kopertach jest najlepiej. wiadomo ze nie można się opierd.... jak większość z was bychciała ale zarobić mozna i pracować w normalnych warunkach. nikogo tu nie znałem i nikt mi pracy nie załatwiał więc jak ktoś pisze takie glopoty o znajomościach to powodzenia

@Hala Produkcyjna - pracownik

Nie narzekaj w opaku nie jest tak źle (usunięte przez administratora) ja pracowałem tam i nie narzekam

@Hala Produkcyjna - pracownik

Co ty za głupoty wypisujesz dostajesz najniższa krajowa i jeszcze chwalisz publicznie że dobre pieniądze dostajesz?????

Agata
@Operator maszyn

Jest tylko najniższa czy macie do tego jakieś premie?

Agnieszka

Ano dlatego pewnie dopytuje, bo trochę trudno w to uwierzyć. Ale po co mieliby marnować czas żeby zniechęcać innych?

@Hala Produkcyjna - pracownik

pracowałes w opaku :) I już wiadomo z kim się ma doczynienia :) Nie wszystkich opinie powinno.brać się do siebie. Pewnie dalej kartony składasz bo na tyle cie stać. Więc nie wychylaj sie tylko idź stanąć w szeregu razem z reksiem

JK 8
@Agata

dobre pytanie Agata - nikt nie pisze o premiach a te mogą być naprawdę duuuże, tak jak miałam za listopad to mąż mi nie uwieżył

Napisze to co zauważyłem sam. Oczywiście,mogę się mylić :) Jako kto i na jakim dziale pracuje nie napisze, z wiadomych powodów. Po pierwsze, to nie trzeba mieć żadnych znajomości żeby się tutaj dostać do pracy. Prosta sprawa, jeśli w danym momencie kogoś potrzebują do pracy, a ty przyniesiesz cv, które bedzię pasowało do wakatu to otrzymasz tutaj pracę :) A to że przyniesiesz cv i w tym czasie nie potrzebują do pracy, to samego prezydenta możesz znać, i tak cie nie przyjmą - bo nie potrzebują. Proste nie? Narzekacie w tej firmie na dyrektora/prezesa/wlaściciela Ojca/syna? Dlaczego? Kiedy się zatrudniasz to mówią ci w prost, że jest to ciężka praca i nie każdy sobie tutaj poradzi. Problemem w tym zakładzie nie są ojciec z synem tylko ci niżej. Taka gruba pani i niejaki Reksio. Mieszają w głowie synowi? Człowiek który był przed reksiem, znał się na swojej pracy doskonale, nie mieszał i ludzi jednoczył a tutaj? Reksio podejdzie podpyta, później biegnie z merdającym ogonem po schodach i wychodzą niesnaski. Dlaczego? Stanowisko z przypadku? bo się poprzednik pokłócił i odszedł i nie mieli kogo wybrać, to wzięli lojalnego. I reksio sie trzęsie żeby go nikt nie wygryzł i miesza?A syn nieświadomy nie wie co się dokładnie dzieje, i podoba mu się ten język w (usunięte przez administratora) A wystarczy na osobności porozmawiać z ludźmi co zrobić żeby poprawić komfort pracy i przestać słuchać donosicieli! To nie podstawówka. Bo to właśnie ludzie tam pracujący sami sobie zgotowali ten los. Hmm (usunięte przez administratora)?? no bo jak inaczej można nazwac pracę bez robienia sobie przerw. Tylko ten (usunięte przez administratora) jest stworzony przez samych pracowników. No bo wiesz, więcej zrobisz i premia większa, i sami sobie nie chcą przerw robić. No i ty jak chcesz przerwe, to już nie mozesz bo „inni nie mają przerw„ Mówią że w mieście lepiej nie zarobisz :) Jak kilka osób sie rozchoruje, to wcisną ci dodatkowe godziny pracy bez pytania i musisz przyjść, no bo co to ich obchodzi. Nigdzie w żadnym zakładzie nie widziałem żeby tak na siebie donosili. Nowi uważajcie na takie dwie stare. Jedna w kręconych włosach a druga w krótkich blond i w okularach. Doniesie na ciebie szybciej niż ty spakujesz koperty :) Dają chłopakowi wymówienie, bo nie ma pracy na jego stanowisku żeby chwile przed jego odejściem potraktować go w śmieszny sposób. Idź stąd, a przed samym jego odejściem powiedzieć, a nie czekaj.... „słuchaj a może zostań jeszcze trochę bo na magazyn potrzebujemy na gwałt„ Byłem świadkiem wielu choych sytuacji które tak naprawdę nie powinny sie wydarzyć. Wystarczą kompetentne osoby na stanowisku Zdegradować reksia i grubą i dać kogoś kto zna sie na pracy i na zarządzaniu ludźmi. Ktoś kto potrafi rozwiązywać problemy a nie donosić, mieszać i przeszkadzać. Zarząd powinien zrozumieć jaka jest rola zarządcy, a ludzie na stanowiskach powinni zdobywać aprobatę poprzez prace i wyniki a nie kombinować jak wejść głębiej. Zaprosić szefa na obiadek i próbować się skumplować. Tam język wchodzi coraz głębiej i psychologicznie tworzy się patowa,toksyczna sytuacja. Żyjemy w pięknych czasach tylko ludzi jacyś tacy dziwni. Wynika to chyba z zazdrości, stąd te donoszenie i obgadywanie. Na spływie po pijaku wszyscy się zbratamy żeby nazajutrz się obgadać i na siebie donieść. I tak na koniec szczerze, praca jest ciężka ale idzie sobie poradzić. Cięższa jest sytuacja z ludźmi. A wystarczą kompetentne osoby na swoich stanowiskach które zysukują aprobatę ludzi swoim zarządzaniem, a nie wchodzenien językiem w okrężnic ludziom wyżej. Zawsze tak jest jak zwykły pracuś dostaje lepsze stanowisko. Do zarządzania bierze się kogoś z zewnątrz. Wiem wiem, pisze głupoty ale wystarczy pomyśleć przyszłosciowo. Ci co wyprówają teraz z siebie flaki, kiedyś odejdą na emeryturę. Im nie zależy na własnym zdrowiu. Operacja na nadgarstki? nie ma problemu. Ale młodym zacznie przeszkadzać, wszystko. A najbardziej zarządzanie. I jeszcze te wyniki norm na ścianie. Co za prostactwo. Stoją pod ścianą prukwiarze którzy w życiu już nic nie osiągną i biją pijane kto ma najmniejszą normę. I ich mokry sen żeby być najlepszym. I wiecznie powtarzanie, w Szczecinku lepiej nie zarobisz. I odchodzą na swoje stanowiska wykrzywieni i z brakami w uzębieniu. Na titanicu ludzie mieli pieniądze, dobre pracę i prestiż, tylko im szczęścia brakowało, a na naszym szczecińskim statku.... Jeśli kogoś uraziłen to bardzo przepraszam, nie miałem takiego zamiaru.

@Nowy

Nie pisz głupot jak nawet nie wiesz o czym widać w tej firmie zwykle panuje znajomość ciotki wujkowie jak nie podpasujesz komuś z biura to nie masz szans na to żeby dostać umowę o pracę na zakład pracy a płaca jak zwykle jak wszędzie najniższa krajowa bez premii bez dodatku w tym kryzysie czym ty się człowieku chwalisz zarabiasz najniższą krajową jeszcze się chwalisz tym?. Weź lepiej zmień sobie robotę bo naprawdę szukasz kogoś kto będzie czytał twoje wypociny (usunięte przez administratora) jeden oczywiście ta cała wasza firma tylko wziąć spalić z i tyle nic więcej wszyscy wy tam się nadajecie znajomości jeszcze raz znajomości skoro dlaczego ja pracy nie dostanę na stanowisko pakować składałem pięć razy CV jak mieli ogłoszenie o pracę wystawioną jakoś dyrektor powiedział że trzeba mieć plecy u niego.

L

Jeśli myślicie o pracy zapomnijcie o staraniu się tam o zatrudnienie .trzeba naprawdę mieć znajomości żeby cię przyjęli nawet cię nie wpuszczą na zakład czekacje se na telefony do śmierci

@L

To teraz nawet do pracy w zakładzie trzeba mieć znajomości? :D Bez przesady! Może nie miałeś odpowiednich kwalifikacji i cię nie wzięli?

L
@Mikołaj

Mam 10 lat stażu pracy w produkcji .nikogo tam nie wpuszczą na zakład jak tam nikogo nie znasz

Brednie
@L

Nie wiem kto i po co wypisuje takie brednie. Biorą każdego kto złoży CV, bo nikt nie chce już tu pracować. Pracują tu już tylko ludzie z dłuższym stażem bo nowy pracownik przyjdzie i za chwilę się zwalnia jak tylko zobaczy jak wygląda tu praca i jak jest nagradzana. Jedyne plusy to umowa o pracę i wypłata na czas i na tym koniec!!!

Aga
@Brednie

Witam, pracowałam na paskach jakiś czas. Praca ani ciężka ani lekka swoje trzeba zrobić i tyle. Nie wytrzymałam jak zobaczyłam za cały przepracowany miesiąc premię uznaniowa 38.78zl brutto. Szczyt bezczelności i brak szacunku do pracownika.

@Aga

O matko naprawdę taka premia uznaniowa? A ludzie dostają tutaj więcej czy to jakiś pułap jest, że do 50 zł max?

@Brednie

Składam CV na stanowisko pakowacz 5 razy ale jednak nie wiem jakim cudem nigdy nie dotarło do działu rekrutacyjnego. Do tego dodam że widać chyba firma sama załatwia pracę tylko dla swoich znajomych .

Klient z Warszawy

Dobra firma ! Polecam wszystkim !!!

Odbiorca

Witam. Bardzo fajny kontakt z działem sprzedazy. Dobre terminy i jakość. Polecam !

Klientka firmy

Dzień dobry. Wiele tu opinii dobrych i kilka złych, głównie o produkcji. Ja z uwagi na szacunek do firmy i najwyższą jakość dostarczanych kopert do naszej firmy kopert, chciałam się z Państwem podzielić opinią na temat jednej z pracujących w biurze osób. Otóż w mojej wieloletniej pracy w dziale zakupów, nie spotkałam się nigdy z tak (przepraszam za słowo i nie chce tu nikogo obrazić) tempą i (usunięte przez administratora) dziewczyną jaka jest Pani Anita. Pomijając jej brak kultury, jakichkolwiek podstaw języka polskiego - w piśmie i mowie, nie mówiąc już o fachowej wiedzy której chyba każdy oczekuje od swoich dostawców, to niestety jeszcze brak znajomości podstawowych zwrotów grzecznościowych typu dzień dobry, do widzenia, dziękuję, których to dzieci uczą się w przedszkolu. Jakimś cudem ta Pani przestała mnie obsługiwać za co bardzo dziękuję i mam nadzieję, że coś z tym Państwo zrobicie. Pozdrawiam serdecznie i gratuluje tak wspaniałej firmy.

Czy rozmowa rekrutacyjna w WZ Eurocopert Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Jak masz znajomości to masz pracę nie masz znajomości to nikogo nie obchodzą twoje kwalifikacje i doświadczenie .Nie zostaniesz w puszczony na teren zakładu

Grzegorz
@Kandydat

Naprawdę tak jest? To ludzie z ulicy ale z doświadczeniem się nie dostaną tylko trzeba mieć plecy? Zawsze tak tu było czy dopiero od niedawna? Aplikowałeś i się nie dostałeś?

@Grzegorz

Aplikowałem na stanowisko pakowacz kopert 5 razy za każdym razem kto inny gadał z biura albo znajomości lub że zarząd sobie wybiera kogo zatrudnić. Mam 4 lata starszy złożyłem papiery i nic obiecują że zadzwonią a na telefon czekam już ponad rok. Nawet nie wpuszczą cię na teren zakładu żebyś mógł złożyć papiery.A zarobki to i tak najniższa krajowa jak wszędzie

@Kandydat

Ok ich podejście to już swoją drogą, że te dziwne znajomości itp., ale aż muszę spytać, czemu aż tak bardzo Ci zależy na tym stanowisku? 5 razy aplikować? Serio? Rok czekałeś będąc gdzieś indziej zatrudnionym czy jak?

Hala Produkcyjna - pracownik
@Kandydat

ale bzura. nikogo nie znałem. po zakładzie hodzic nie można to fakt ale to nie pkp

Paulina
@Hala Produkcyjna - pracownik

rozumiem ze prace dostales normalnie bez znajomosci wysylajac cv? czyli to co pisali wczesniej to nie do końca prawda !

@Paulina

Weźcie nie róbcie że siebie pośmiewiska pracujecie na minimalną pensje i chwalicie się że kokosy zarabiacie żenada

Paulina
@Operator maszyn

no ale jaki jest cel takiego pisania ze sie wiecej zarabia niz w rzeczywistosci ? jako kandydata do pracy ma mnie to niby zachecic czy zniechecic, bo nie rozumiem ?

K. M.
@Hala Produkcyjna - pracownik

Jakie są godziny pracy na stanowisku pakowacz kopert?

@K. M.

pracę możesz dostać po znajomości

@Kandydat

A warunki wtedy ewentualnie byłyby inne? Pzt. skąd to wiesz?

Czy firma przyjmuje na staż pracowników

A

Jaka jest szansa na przyjęcie bez znajomości do pracy w biurze?

Paula
@A

Nie Stanisław, dla ciebie nie ma chocbys znal nawet wlascicieli - brak ci kwalifikacji i nie ma wpływu kogo jeszcze obrazisz.

P.P.
@A

Taka sama jak to że napiszesz mądre pytanie albo zmądrzejesz - czyli ZEROWA !

ffffffff

Praktycznie żadna

@ffffffff

Jasne, jasne. Na pewno da się bez znajomości złapać pracę, czasy gdzie trzeba było mieć plecy żeby gdziekolwiek się dostać już dawno się skończyły.

Interesant
@Mikołaj

Rzeczywistość jest inna takie czasy masz znajomości masz pracę nie masz znajomości to nikogo nie obchodzi twoje doświadczenie

Hala produkcyjna
@Interesant

No niekoniecznie kolego. Tak jak odpisywałem już tu jednemu zgorzknialcowi złożyłem papiery i nikogo to nie znałem bo nie pochodzę ze Szczecinka i pracuje cztery lata i co tera napiszesz ze kłamie ?

@Hala produkcyjna

Na jakim dziale pracujesz ? . Że tak chwalisz dostajesz pensję minimalną za takie ????

ffffffff
@Hala produkcyjna

Na halę bez znajomości wezmą ale nie do biura

@ffffffff

A na hali można jakoś zarobić spoko?

Placa minimalną i tyle

Agata
@Xoxo

Nawet żadnych premii za wyniki nie ma?

@Agata

W tych czasach ciężko zarobić niby chwalicie zakład a dostajecie płace minimalną. Tam naprawdę trzeba ciężko zasuwać nie narzekacie na opak bo firma płaci więcej niż wz eurocopert byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w opału zaproponowano mi 2700 netto pensji.plus premia .jak chcesz złożyć CV do wz eurocopert zastanów się 10 razy bo ich tekst : , zarząd sobie wybiera osoby które chce zatrudnić. Szkoda zawracać głowy.

Janek

CZY firma szuka pracowników na produkcję?

Zostaw merytoryczną opinię o WZ Eurocopert Sp. z o.o. - Szczecinek

• Jak się pracuje w WZ Eurocopert Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WZ Eurocopert Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WZ Eurocopert Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WZ Eurocopert Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w WZ Eurocopert Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WZ Eurocopert Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 61 ocen.
  • Koszalińska 93
    78-400 Szczecinek