Opinie o Tota Handel Transport Tota Jan w Tychy

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Tota Handel Transport Tota Jan. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tota Handel Transport Tota Jan o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tota Handel Transport Tota Jan w Tychy

Piszę jako "klient", jeżeli tak to można nazwać. Wystawiłem worek z ubraniami i z dołączoną ulotką i w dniu zbiórki nie został zabrany, dodam że worek od sąsiada z naprzeciwka został zabrany. Polecam na przyszłość baczniej rozglądać się po posesjach. Ja już więcej worków nie wystawię, będę wrzucał do kontenerów konkurencji.

Sisi14

Jak najdalej od tego Jana Toty to jest (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora) pracuje się a on no wypłaca i kręci jak się da ja bym worka nawet pustego nie wystawiła

Ja Nowy wpis

To (usunięte przez administratora) i kłamca traktuje ludzi źle (usunięte przez administratora) na pieniądzach wypłaty w ratach i trzeba się prosić nie mają szacunku do ludzi uważajcie na niego

Jak to w ratach? Ale umowa normalnie jest, i wszystkie przelewy idą na konto, tak? Nie chce pochopnie oceniać, ale raty kojarzą mi się z wypłacaniem pensji pod stołem:/ Koniec końców udaje się to wynagrodzenie w całości uzyskać? Dzięki za ostrzeżenie, a napiszesz jeszcze o co chodzi z tym złym traktowaniem? Miałeś na myśli tylko te wypłaty, czy jest jeszcze drugie dno?

Czy w Tota Handel Transport Tota Jan występują paczki/bony świąteczne?

Sisi14

Coś tu czytałem w starych wpisach, że wypłata jest w ratach. prawda to? Czy może już normalnie wszystko w całości płacą? Bo szukam pracy w okolicy, może tu się warto zgłosić jeśli z pensjami wszystko ok? Dobrze w ogóle płacą?

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Tota Handel Transport Tota Jan? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.

Nie wiem skąd takie niezawistne opinie od niektórych osób. Robiłem u tego pana parę lat. Kilka osób kojarzę, które mogłyby robić w tej firmie za moich czasów. Jeśli ich dobrze kojarzę, to raczej gdyby one chciały u mnie pracować, to od razu precyzyjnie bym się wykręcał, że nie ma dla nich u mnie miejsca. Jak przez 8 lat byłem zadowolony.

Malgorzata

Firma jest bardzo nieslowna co do odbioru odzieży. 3 raz wystawiam worek i nie odebrali.To jest zwyczajnie beszczelne ponieważ po telefonie do firmy mówią że tak może być że nie odbiorą. Worek przemókł całkowicie po ulewie.nie byłam i nie jestem pracownikiem i nie będę

Grażyna
@Malgorzata

A nie można im zawieźć osobiście? Tłumaczyli się w ogóle jakoś?

Sisi14

Pan Jan Tota firma handlowa ulica Objazdowa 30 Tychy to oszust,oszust i jeszcze raz oszust, chamskie zachowanie jak z jego strony i od jego żony do pracowników, nie wypłaca, firma się trzyma jak oszukuje tyle ludzi. NIE POLECAM TEGO PAN Z DALEKA OD NIE GO.

Aneta
@Sisi14

Czy to sugestia, że gdyby nikogo nie (usunięte przez administratora) i firma byłaby uczciwa to by po prosu padła?

xyz

dzięki za info ...miałem zadwonic w sprawie pracy ale już mi sie odechciało

Baryła
@xyz

I dobrze zrobiłeś przyjacielu, myślałem że pan i pani Tota już zmienili fach i branżę ale jednak... A tekst który gdzieś się tam mi przewiną że nie toleruje pijaków to coś nowego bo z tego co pamiętam to połowa ludzi tam waliła w kocioł..hehe a Pana Janka jak wam nie wypłaca pieniędzy to zawsze możecie go ucelować na mieście w potajemnych salonikach gier gdzie liczy że pomnoży wasze pieniądze..

Renata
@Baryła

a Ty ile tam pracowałeś? Jak w takim razie firma zatrzymuje pracowników, bo jednak nadal funkcjonuje?

oburzony

Potwierdzam nie odbieraja workow,kiedy 20m dalej od sasiada zabieraja a w dodatku na kontakt telefoniczny kobieta w beszczelny sposob mowi 'widocznie nie chcialo nam sie podjechac i prosze o nas zapomniec. Co za chamstwo i wsstyd jak tacy ludzie zekomo pomagaja ludziom.Worek byl oznzczony kartka ktora dostalem i wystawiony na drozde dojazdowej do posesji,dodam jeszcze ze to juz drugi raz.To tylko swiadczy o firmie i ludziach jacy tam pracuja.w zwiazku z czym prosze o niewkladanie workow z karteczkami do skrzynek,wole podjechac do kontenera PCK i wrzucic tam bez zadnej laski i beszczelnych odzywek

frek16@wp.pl

Pracodawca rzetelny ale i wymagający i co najważniejsze wypłacalny i to zawsze w terminie co jest rzadkością w polskich firmach, a pieniądz też jest konkretny . Nie toleruje pijaków i sam jest niepijący.

szczera prawda
@frek16@wp.pl

że kto żetelny ten (usunięte przez administratora) niby szef i jego niby zona która traktuje ludzi jak swine nie rozsmieszaj mnie kretynie

pracowałem tam pare mieśięcy i bardzo żałuje traktują pracowników jak chamów wypłat w ratach i jeszcze się trzeba o pieniądze samemu prosić tak samo o umowę pszestrzegam przed tą firmą bardzo ten niby szef i niby szefiwa myślą żę są panami świata miałem tam umowe zleceni i komornika miał komornikowi wysyłać część mojej wypłaty to robił to dopiero po4 mieśiąćach a z wypłaty ottrocał po 18 zł niby za jakieś pisma kture nigdy nie były wysyłane też za przelewy kombinują na wszystkim tylko żeby oszukać pracownika i wykorzystać dziwie śie tym co tam jeszcze pracują ale to ich sprawa ja uciekłem z tamtą bo to co się tam działo to masakra na dodaek nie chcą mi wypłacić za ostatnie dni pieniedzy byłem zastraszany policją sąami wszystkim masakra myśleli żę idiote mają przed sobą ja się ich nie boje i siedzieć cicho nie będe zglaszam ich do PIPU niech się za nich wkońcu wezmą i wkońcu odzyskam swoje pieniądzę więcej informaci podam pużniej na temat tej firmy uwarzajcie na nich ...........

Zibi

Słyszał ktoś czy firma jest zainteresowana zatrudnieniem kierowcy? Jaką umowę proponują na początek?

Judka

Czy firma nadal prowadzi rekrutację? Opinie ma zachęcające

Kierowca

Jesli chodzi o prace przy zbiorkach to nie polecam. Nie wiem, czy bylem okradany przez innego busa z tej firmy z polecenia szefa, czy sami chlopaki kradli zeby zarobic bez jego wiedzy. Widzialem jak jezdzili po terenie, zawrocilem i workow juz nie bylo. Szef oczywiscie ze to niemozliwe i na odchodne pokazywal mi w necie jakiegos goscia, ze niby nieslusznie oskarzal ich i pomawial i teraz siedzi. W naglowku bylo napisane, ze poszedl siedziec ale za calkowicie co innego. Zalosne proby straszenia zeby siedziec cicho. Pomylili sie troszke myslac, ze beda na mnie zerowac. Co do innych galezi tego 'biznesu' nie wypowiadam sie, bo nie znam. Mowie tylko o zbiorkach odziezy. Nie pozdrawiam a komentarz zdecydowalem sie dodac, aby ktos 'nowy w branzy' wiedzial na czym stoi. Poswieccie godzine lub dwie dluzej i jezdzijcie od 7 na zbiorki.

Ulka

Wystarczą chęci do pracy a nie szukanie pretekstu żeby oczerniać. Świetna firma i praca, polecam!

Anonimowy G.

Pracowników mają za nic, zresztą jak i najniższą wypłacają w kilku ratach. Totalne dno wiecznie szukają kogoś do pracy a stali sprawdzeni pracownicy to mają tak lepkie ręce ze wynoszą mu powoli tą śmieszna firmę do domów. Ciagle awantury szefa z szefową stawia pracownika między młotem a kowadłem. pracowałem dość czasu żeby przekonać się że ci ludzie są straszni.

Czarek

Do najniższej dochodzi pewnie premia albo inne dodatki tylko zapomnieliście o tym?

oszukany

(usunięte przez administratora) oszust, kombinator ! Ociąga się z wypłatami. Warunki pracy skandaliczne. Problem z uzyskaniem umowy o prace . Kwoty, które proponuje w ogłoszeniach o prace to jakiś mit (nastawcie się na najniższą krajową) . Omijać szerokim łukiem (nic dziwnego, że ciągle szuka pracowników).

anonim1

Szef bardzo w porządku. Wyrozumiały, cierpliwy i szanuje pracownika. Warunki pracy w miarę ok (ale nie na wszystkich stanowiskach). Z płacą nie ma problemu, bo zawsze na czas. Niestety, szefowa nie potrafi uszanować człowieka, a w takiej atmosferze naprawdę pracuje się ciężko.

Zostaw merytoryczną opinię o Tota Handel Transport Tota Jan - Tychy

• Jak się pracuje w Tota Handel Transport Tota Jan?

Zobacz opinie na temat firmy Tota Handel Transport Tota Jan tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tota Handel Transport Tota Jan?

Tota Handel Transport Tota Jan
2.3/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Objazdowa 30
    43-100 Tychy