Majsterpol Kosińscy Sp. J

Cegłów

Opinie o Majsterpol Kosińscy Sp. J

marek .s 2010-02-12 15:08:33
Firma do [usunięte przez moderatora] .Jak i produkty, zarządzanie też na takim samym poziomie. Pracować na kogoś kto nie jest doświadczony - nie warto tym bardziej jak właścicieli z siebie udają za doświadczonych, a tak nie jest. Jak ktoś będzie na rozmowie z nimi, zapytajcie ich jakie studia ukończyli, będzie to dla was odpowiedź o atmosferze w firmie.
He he he ... 2011-03-29 19:09:34
( usunięte przez administratora ) ! kim jesteś i na jakim dziale tam pracowałeś ? tez pracowałem tam ... ;) Jak w ogóle pracowałeś w tej firmie ;]
MUJSTERWUJ 2013-03-27 05:14:21
[usunięte przez moderatora] ? najpierw niech kulke pod pachy se kupią, [usunięte przez moderatora] i kozakują ale niebawem tłuszcz zarośnie komórkę jedynaczkę tym smalscesonom mieńskim.
A FIRMA TO DNO W TOTALU, NA ŚWIĘTA JAK BYLI W RESTAURACJI w sumie byliśmy prawie wszystkie) P [usunięte przez moderatora] .DNO !!!
Maaa3 2016-05-02 22:35:39
Długo zastanawiałem się jak to może być w Majsterpol Kosińscy Sp. J i teraz generalnie jestem prawie pewien, że mi się tu spodoba, generalnie to chyba super
Zostaw swoją opinię o Majsterpol Kosińscy Sp. J - Cegłów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Majsterpol Kosińscy Sp. J