„ Grabinex

Strzegom

Opinie o „ Grabinex

admin 2015-05-17 10:44:09
Wiecie co nowego wydarzyło się w firmie, jakie umowy oferują pracodawcy? Napisz nam o tym i pomóż pozostałym użytkownikom poznać firmę „ Grabinex.
MK 2016-03-03 09:33:54
Grabinex i mocny razwój, chyba w kierunku upadku. Ostatnio zostało zwolnionych ponad 10 osób, w samym Strzegomiu. Park maszynowy w opłakanym stanie, dochodzi do tego że wysyła się ludzi na urlopy bo nie ma czym pracować a praca w akordzie. Nowy właściciel kompletnie nie ogarnia tematu, a kierownictwo i "pełnomocnicy" brak kompetencji
jorguit 2016-03-04 13:33:43
Nic dodać, nic ująć-sama prawda
Jurek 2016-04-29 23:13:06
Kierownictwo w ogóle nie daje sobie rady. Osoby pracujące na szczeblach firmy nie mają żadnej kompetentnej wiedzy związanej z organizacją i prowadzeniem takiej firmy. Dzieje się tam nie najlepiej .
bolo 2016-05-31 19:43:20
Jescze trochę i firma Grabinex sięgnie dna. Ludzie się zwalniają, kierownictwo jest nie udolne. Nie potrafią załatwić zamówień, biorą co popadnie. Zarobki marne i brak perspektyw na rozwój.
Marian 2016-07-07 16:08:24
Potwierdzam słowa przedmówców. Bałagan, brak organizacji, niekompetencja osób zarządzających w firmie. Ne zatrudniaj cie się w Grabinexie. Szkoda czasu.
Zostaw swoją opinię o „ Grabinex - Strzegom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie „ Grabinex