AQUA ŻYWIEC

Chorzów

Opinie o AQUA ŻYWIEC

xxx 2010-02-12 11:38:17
firma porażka jak widzę w ogłoszeniu o pracę kierowca kat c 1800-4000 to nie mogę te 4000 to mnie rozwaliło,tam brakuje pieniędzy na paliwo a co dopiero wypłata-omijajcie jak możecie tę firmę
falck 2010-03-07 19:09:13
też tam pracowałem jeśli możecie to lepiej nie podejmujcie tam pracy,w tym ogłoszeniu pisze-rozudowane zaplecze lgistyczne-ha ha a to dobre kierowca sam musi się załadować i rozładować wszystko ręcznie bo brak stojaków tak jak to jest w ustrniance itp.żeby wodę w galonach załadować wózkiem,z ranka 150butli(19L) ręcznie wrzucisz i masz wszystkiego dosyć
Kierowca 2010-05-04 20:28:53
falck - 2010-03-07 19:09:13

No co Ty!!! , ostatnio się polepszyło... zainwestowali w nosidełka do butelek ;-)
basia 2016-05-03 09:59:46
Chciałabym podjąć z nimi współprace i wyposażyć swoją małą firmę w ich wodę, tylko czy to opłacalne? Dajcie znać bardzo zależy mi na szybkiej odpowiedzi
Zostaw swoją opinię o AQUA ŻYWIEC - Chorzów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AQUA ŻYWIEC