Coca-Cola Radzymin

Opinie o Coca-Cola Radzymin

produkcja 2010-02-11 23:33:59
to kołchoz, wyzysk, mobbing, tam liczą się tylko słupki w statystykach a nie ludzie, o premiach można zapomnieć czasami rzucą marny %, z grafikami robią co chcą, zmieniają grafik według swoich potrzeb nie obchodzi ich czy sobie zaplanowałeś dzień lub masz ważną sprawę do załatwienia zero zasad. Oczekują od ciebie nie wiadomo czego za te marne parę groszy, zarobki do kitu. Nie polecam nikomu pracy na produkcji a szczególnie na jednym dziale.
anonim 2010-02-27 21:54:46
W tyliczu jest dok�adnie tak samo tylko wynagrodzenie na poziomie minimum socjalnego
BYŁY PRACOWNIK I SZCZĘŚLIWY 2014-05-07 11:18:28
Układy i układziki, taka jest prawda o coca coli w radzyminie!
Aldi 2015-03-10 16:21:04
Zgadzam się z tobą!
Pani (usunięte przez administratora) , właśnie w taki sposób się dostała do coli a teraz rodzina i znajomi pracują ale w cale ona się tym nie chwali bo za bardzo niema czym.
A przetargi też dają dużo do życzenia, np. sprzątanie obiektu to porażka a jednak firma siedzi na obiekcie, resztę dopowiedzcie sobie sami ...
były 2015-03-11 12:04:05
Prawda jest taka że to firma zarządzana przez czerwoną komunę. Zmieniają się GM ale to tak naprawdę statyści. Jest tam ktoś taki na kogo wszyscy mówią "śmierć" ona ma komusnistyczne zapędy i myśli że CC to łagr i tak też traktuje pracowników.Dawno powinna odejść na emeryture ale trzyma się koryta jak psl rządowych stołków. Ryba psuje się od głowy i dopóki w tej firmie będą tacy ludzie dopóty będzie tam panował syf kiła i mogiła.
Adam 2016-05-23 10:29:35
Może wiele lat temu było ok ale teraz to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za najniższą średnią krajową!
Praca na akord i przez 24h, mają dobrze ci którzy mają członków rodzin i znajomych w biurze.
Taka jest prawda. A ludzi ciągle im teraz brakuje bo są rotacje, ludzie za takie pieniądze nie chcą już pracować.
Zostaw swoją opinię o Coca-Cola Radzymin - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Coca-Cola Radzymin