lemur

Gliwice

Opinie o lemur

mariusz 2010-02-11 15:10:51
co sądzicie o firmie lemur z Gliwic?
adam 2010-02-15 22:45:21
super firma świetna atmosfera rewelacyjne jak na polskie standardy zarobki jeden z najlepiej sprzedających się produktów. Teraz mieszam w |Dublinie, ale jak wrócę do polski to wracam tam
anonim 2010-02-19 09:54:58
Nie wiem jak praca w Firmie Lemur, ale jeśli chodzi o obsługę Klienta to mogę powiedzieć, że nie spotkałem jeszcze tak profesjonalnej Firmy!! Obsługa na +5 Zadzwoniłem, bo chciałem się z nimi skontaktować w ważnej sprawie i nie musiałem do nich jechać, przyjechał do mnie kierownik regionalny i na miejscu wszystko załatwiliśmy
aga 2010-02-23 16:27:27
polecam każdemu super zarobki
tomek 2012-08-16 18:29:11
przenieśli się z Gliwic do Sosnowca, dobrze bo mamy bliżej do pracy. Polecam ja pracuje zarabiam w miarę dobrze i jest ok
Andrzej 2014-05-03 09:22:51
tak zatrudniają handlowców, ale z tego co wiem to dużo chętnych do pracy. Strasznie duży mają przesiew, ciężko się dostać ale warto
romek 2016-05-20 12:53:12
ostatnia oferta jaką do nich widziałem do pracy to była ta jako Konsultant ds. Sprzedaży i od tego czasu cisza jest.
Zostaw swoją opinię o lemur - Gliwice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie lemur