SZWAK-DOPIERAŁA SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o SZWAK-DOPIERAŁA SP. Z O.O.

osram 2013-03-06 21:51:01
koszmarna firma!
mm 2014-12-01 20:20:05
Czy ktos moze uszczegolowic pojecie koszmarna firma?
A.O. 2015-12-16 18:36:07
Miałam staż na studiach zarabiałam na godzinę więc ile zarobisz zależy od Ciebie.
Nie miałam problemu z wyjściem na uczelnie i miałam płatne 2 dni urlopu.
Atmosfera bardzo luźna,koleżeńska i z tego co zauważyłam wielu pracowników to wykorzystywało.
Teraz mam staż w korpo i żadnego płatnego urlopu na dodatek zawsze o wszystko twoja wina.
aaaaaaa 2016-03-28 12:23:03
jak oceniacie pracę w firmie? są nadgodziny? jest w miarę przyjazna atmosfera czy raczej praca jak w korporacji (wyścig szczurów itp.)? można się dużo nauczyć? jaka jest rotacja pracowników?
Szwak Poznań 2016-07-01 19:46:50
Byłem na rozmowie. Wymagają żeby być samodzielnym, wszystko wiedzieć, kierować zespołem a motywacją jest to że z czasem zapłacą tyle ile się obecnie zarabia, czyli na start płacą grosze. Jest to niby element motywacyjny.. Nie wiem kto to wymyślił ale brak słów! Szkolenia w programie księgowym dofinansowują, a część trzeba dołożyć z własnej kieszeni.. Jak dla mnie - spadli z księżyca. Niech szukają dalej..Powodzenia
koleżanka z ksiegowości 2016-11-01 17:49:27
Podsumuję tylko jedno zdarzenie;
wyrzucono ostatnio "panią " K.K. księgową,która panoszyła się zastraszała zespół, groziła i była wulgarna wobec innych na dodatek prace innych przypisywała sobie.
Zarząd jak tylko dowiedział się o całej sytuacji "pożegnał" to straszne babsko ,za co wszyscy jesteśmy bardzo wdzięczni.
Po raz kolejny Zarząd udowodnił,że można na nich liczyć.
Pozdrawiam
koleżanka z księgowości
Zostaw swoją opinię o SZWAK-DOPIERAŁA SP. Z O.O. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SZWAK-DOPIERAŁA SP. Z O.O.