Opinie o Lu man w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Lu man. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Lu man o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lu man w Białystok

Karol Nowy wpis

Widzę, że wpisy są z zeszłego roku, może coś się od tamtego czasu zmieniło? Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie, chodzi mi tu nie tylko o atmosferę, ale i o zarobki i ogólne warunki zatrudnienia, może ktoś, coś napisać na ten temat?

romek Nowy wpis

ale dlaczego uważasz, ze to jest tlyko marnowanie czasu? a sama jak dłygo tam pracowałaś? bo jak jesteś osoba wypowiadającą się po okresie pracy jednego meisiąca to niestety, ale ja nie mam dla Ciebie żadego zaufania w tej wypowiedzi. CZeam na komentarze osób, któe jz naprawde jakiś czas pracowali u nich.

Mike Nowy wpis

Odradzam pracę w firmie która nie szanuje pracownika. Podali wypłatę jak to zwykle robią najniższa krajowa 2013 poszła w górę z i powinniśmy dostać 1181 zł dostajemy 1100. Szef sobie żarty robi i okrada własnych pracowników żenada .

UCZCIWA Nowy wpis

Tak, trzeba to w końcu gdzieś zgłosić. W LU-MANie to normalne, że paragony wypisuje się ręcznie. No ... ,chyba, że prądu nie było:-)))

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Lu man? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Trener/Szkoleniowiec: Kurs Księgowości
wiki

mam pytanko moja mama kupiła kożuch i dostała taki paragon wypisany ręcznie czy to zgodne z prawem a może trzeba to gdzies zgłosć

pati

a ja ta pania chwale jestem za widac ze lubi to co robi tak trzymaj ale z czasem trzeba zmadrzec bo pochwaly tu sie nie uslyszy a szkoda

ROZGARNIĘTA

Sprzedawczyni w Białymstoku tak się zaangażowała w swoja pracę, że z własnej kieszeni sfinansowała 4 tys. ulotek i zasponsorowała SMSy do klientów Zapraszające na KIERMASZ (zima 2011). W podziękowaniu wyśmiewali ją rozpowiadając na wszystkie strony [usunięte przez moderatora]że "Za mała sprzedaż". Co za banda niewdzięcznych [usunięte przez moderatora], którym co w życiu najlepiej wyszło to TYLKO KRYTYKOWANIE I WYTYKANIE BŁĘDÓW WSZYSTKIM NA OKOŁO. Moje motto: "Nie doszukuj się co ktoś żle robi. Rób samemu TAK by inni mieli dobrze !!! ". Świat byłby zdecydowanie lepszy :-)

bylam na [usunięte przez moderatora] wczoraj z rana tej pani to chyba wszystko boli zero usmiechu i nic mi nie mogla zaproponowac bo nie ma nic kolorowego ludzie to samo nic nie ma nowego rok temu ten sam rozmiar i kolor wisi az wyblaklo od swiatla personel powinien zglosic to do szefa a po przeczytaniu opini o nim to chyba nic nie pomoze powodzenia w sprzedazy

byłam w tym sklepie i co to samo co rok temu szaro i czarno brrrry a gdzie kolory a jeszcze blondyna mi zaczela wciskac korzuchy byla okropna z tym swoim niech pani przymierzy ja 38 a ona 44 ostatmi raz tam poszlam

[usunięte przez moderatora]OPAMIĘTAJ SIĘ, WYCIĄGNIJ WNIOSKI I DAJ LUDZIOM PODWYŻKI !!! Kolejne L-4 poleciały i przyjdzie taki dzień,że zamkniesz interes, bo nowe zrezygnują.MARNE 1300 ZŁ DLA KIEROWNICZKI,która odwala za Ciebie robotę i gołe 1000 zł dla sprzedawcy, bo Cel do osiągnięcia (target) nie realny.ZARZĄD LU-MAN TO ŻENADA !!! ODRADZAM PRACĘ,a zimno jak w budzie:-(

Zgadnij kto ?

Wszystkie powyższe Negatywne-Komentarze nie są wyssane z palca!!! a te pozytywne jeśli się pojawiają to ściema napisana przez właścicieli lub kogoś kto nie ma o niczym pojęcia,a zabiera głos. Stare kolekcje np.pilotki (kurtki) z przed 17 lat. Kożuchy,portfeliki,torebunie i te karakułki o Zgrozo ! Babcine. Środki czystości samemu trzeba finansować na mycie witryn zrzuta, zero zabezpieczeń,kamery na karku,maraton dwunastek,zapomnijmy o krzesłach Hokerach. Klienta z latarką trzeba szukać,pies z kulawą nogą nie chce zajrzeć, a gdy już czymś się zainteresuje to "WYŚCIG SZCZURÓW"-prowizja moi mili :-(

bombel

PRACUJE SIĘ TAK SOBIE, A JUŻ OSTATNIO TO JEDNA WIELKA PORAŻKA. PRACOWAŁAM W WIELU FIRMACH ALE CO TU SIĘ DZIEJE TO PRZEBIJA WSZYSTKO. MAŁE PIENIĄDZE A WYMAGANIA. KIEDYŚ TO CHOCIAŻ MOŻNA BYŁO POSIEDZIEĆ ZA TEN 1000. TERAZ TRZEBA STAĆ A NA SKLEPIE PUSTO I NIE WIADOMO CO ROBIĆ. SPRZĄTAĆ I PRZEKŁADAĆ W KÓŁKO TE SAME TORBY. SPRZEDAĆ TAM JEST CIĘŻKO, CHYBA, ŻE ZROBIĄ OBNIŻKĘ 50% TO WTEDY JAKOŚ JESZCZE....JESZCZE OSTATNIO SYSTEM PROWIZYJNY ZMIENILI NA SWOJĄ KORZYŚĆ OCZYWIŚCIE, ALE TO WSZYSTKO PO TO ŻEBY NAS ZMOTYWOWAĆ!!! CZUJĘ SIĘ ZMOTYWOWANA JAK CHOLERA!

Jeszcze jedno. Sklepy bez ??adnych zabezpiecze??. Kamery tylko do kontrolowania pracownika.

hajto

Osobiście nie polecam pracy w tej firmie i nawet nie chodzi o to, że mało płacą zatrudnione są trzy dziewczyny w niektórych sklepach nawet 2. Grafiki są beznadziejne zero regularności, jeden wolny weekand w miesiącu jak dobrze pójdzie reszta pracująca. Jak kierowniczka w miare sprawiedliwa to jeszcze jakoś można się dogadać.Samemu na sklepie 12 godzin( zdarza się) inaczej trzeba chodzić codziennie) na stojąco z kamerami na głowie. Wypłata w ratach 1000zł, trzeba sobie uzbierać. Za wszystko trzeba płacić, taka firma z prestiżem a woła od pracowników za mycie witryn. Za wszystko zabierają pieniądze, owszem jest premia z target 0.5% od sprzedaży ale o tym zapomnij raz w roku może uda się zrobić i to niekoniecznie dostaniesz, bo zawsze można za coś zabrać i do czegoś się przyczepić. Towar ciężki do sprzedaży te same kolekcje od 20 lat, zero pomysłu, tylko winny jest sprzedawca. Ogólnie, żeby się przekonać trzeba zgłosić się do Lumana. Powodzenia

byla lumanka

Pani JOLU czytajac pani wypowiedzi widze pewne niejasnosci. pani sama miesza sie w swoich wypowiedziach. Najpierw pisze pani, ze tylko kupowala tam cos a potem wypowiada sie pani na temat szefostwa i ze zyczy kazdemu takich pracodawcow. A skad pani niby moze wiedziec jacy oni sa?? i nie uwierze, ze przypadkiem podczas zakupow zdazyla ich pani poznac ;)) Chyba, ze ktos tutaj cos kreci prawda?? ;p;p

byla lumanka

zgadzam się, jak klient moze polecac ta prace. Przeciez nie ma on pojecia co sie dzieje wewnatrz firmy. I my nie krzywdzimy nikogo tylko ukazujemy prawde, jak traktuje sie pracownikow.Szefostwo nawet nie ma odwagi osobiscie wreczyc wypowiedzenia tylko wyrecza sie innym pracownikiem. nie mowi nawet dlaczego postanowil zwolnic dana osobe z pracy, Brak kultury i dobrego wychowania. Hahaa fakt moze i oni zwalniaja (bezpodstawnie) ale nie ma co zalowac tej pracy, marne zarobki, stres, szkoda zdrowia. Wg mnie osoby, ktore nie mialy do czynienia z panem[usunięte przez moderatora] na stopie pracodawca-pracownik nie powinny zabierac wogole glosu w tym temacie. Hmm z drugiej strony warto by sie zastanowic czy to z nimi jest cos nie tak, ze przez ta firme przewija sie tyle osob i zadna na dluzej nie zagrzala tam miejsca. Pracownik im dluzej pracuje w danej branzy tym ma wieksze doswidczenie, mozna spokojnie powierzyc jakies zadania bo sie wie ze poradzi sobie z tym, a zatrudniajac coraz to nowe osoby jest jakies ryzyko, trzeba kontrolowac i patrzec na rece zeby nie narobily problemow. zastanawia mnie czy ten "klient" z wroclawskiej nie jest podstawiony hehe bo wypowiadac sie na jakis temat to trzeba miec o nim jakies pojecie, uczestniczyc w wewnetrznym zyciu firmy a nie tylko kupic plaszcz czy kurtke ;] pozdrawiam

animka

jak klient moze polecac tam pracę???odnosnie wyzej zamieszczonej wypowiedzi.żenada..reszta wypowiedzi ,mówi sama za siebie.

******

i tutaj się pani myli - ja sama odeszłam z lu-mana ponieważ znalazłam lepszą pracę - pracownik też może mieć coś do powiedzenia!!! i to jest piękne - pozdrawiam

Jola

przepraszam Was miłe Panie, ale co Wy możecie powiedziec na temat pracodawcy. Jestem sporo starsza od Was, teraz młode pokolenie idzie na łatwiznę, nie chce im się pracować mają duże wymagania , a zaangażowania wogóle. Ja nie znam Waszych oddziałów, znam tylko na Wrocławskiej i życzyłąbym każdemu takiego kierownictwa , atmosfery i zaangażowania, tam dziewczyny żyją tą firmą i to dla pracodawcy jest istotne . Czy któraś z Pań zwolniłą się sama? prawdopodobnie nie. Przepraszam za ton mojej wypowiedzi , ale zanim coś się napisze to należy się kilka razy zastanowić , ponieważ można kogoś skrzywdzic lub obrazić. Do zobaczenia.

lilka!!!

Ja ,tez miałam przyjemnośc pracowac w tej firmie.Itak naprawde to było by dobrze jak by pracownicy pracowali za darmo,szefostwo zawsze nie zadowolone i oczywioście nowe zasady (usunięte przez moderatora)która tak naprawde nie ma pojecia o niczym,i9 nic sobie nie da powiedziec nie polecam takiej pracy w ciągłym stresie!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Lu man - Białystok

Lu man