Ulter Sport

Opinie o Ulter Sport

Montwa 2010-02-11 10:31
1. Stawki na produkcji - wegetacyjne,
2. Płatności pensji - terminowe,
3. Szef produkcji - myśli, że jest wszystko wiedzącym planistą, menedżerem organiazcji i wybitnym inżynierem procesu, szkoda tylko że po I roku ATH i z doświadczeniem produkcji 10 tłumików składajacych się z 5 części - ot i cała filozofia planowania tego szefa.

Pracę na produkcji organizuje 5 osób związanych z firmą od lat a reszta to rotacja. Nie ma spawaczy bo są za drodzy w utrzymaniu ale 80% osób na produkcji spawa różne części tłumików. Jak chcesz urlop to musisz błagać. Ogólnie średnia atmosfera raczej z minusem.
mały... 2010-10-14 10:51
ktokolwiek to napisal jest miszczem świta:D hahaha ulter to cyrk a wyplata to porazka..
dlugi 2010-10-14 17:04
sie nie przejmuj u nas w gorce jest to samo albo gorzej cale zycie z wariatami
anonim 2012-01-05 20:43
mi się już teraz czas tak nie dłuży,bo mamy fajną nową sprzątaczkę Pani (usunięte przez administratora) jest bardzo miła i ciepła choć czasami krzyczy,ale naprawdę aż mi się lepiej pracuje jak koło mnie przechodzi i ma fajnie poukładane w głowie,ale czemu nie pracuje na innym stanowisku???więcej takich ślicznych i uśmiechniętych buzi i od razu człowiekowi lepiej się robi w tym syfie i to nie jest chyba tylko moja opinia bo właśnie przeczytałem podobną
cynk 2016-04-22 11:42
firma ma sporą ofertę jak na nakładki i tłumi. Strona w sumie przejrzysta i zachęca do podjęcia tu pracy, ale niestety Ulter Sport nie wrzuca swoich ofert. Dziwne, że nie potrzebują w ogole pracowników.
Zostaw swoją opinię o Ulter Sport - Bystra
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ulter Sport