IZOLA, MET-PRIM

Łódź

Opinie o IZOLA, MET-PRIM

anonim 2010-03-31 22:42:51
Izola:zarobki beznadziejne,podobnie jak szefostwo.Nie polecam.
anonim 2011-01-03 17:31:44
nie pchajcie sie do tej firmy,zarobki slabe,nie polecam
anonimowy gość 2011-03-07 23:38:39
rewelacji nie ma- w sumie do satysfakcji też daleko. Kawał o 50 % premii - 10 każdego miesiąca niezły ubaw . Premia to wynagrodzenie za pracę w soboty. W ubikacji zamiast drzwi zasłonka z dziurami wypalonymi od papierosów a prezes twierdzi że firma jest nowoczesna - zdecydowanie ma poczucie humoru bo jak ktoś pracował w firmie gdzie wc było drewnianym wychodkiem to może to być dla niego wielki postęp. Na stołówce dach przecieka i kapie do herbaty woda z sufitu - nie trzeba dolewać. Modernistyczny szok
BYŁY PRACOWNIK 2012-07-04 13:40:44
IZOLA: super pracodawcy, handlowcy mają MONDEA i INSIGNIE. Można o wszystkim z szefami pogadać ( byliśmy na ty z Prezesami), wystrój biura w Łodzi na najwyższym poziomie. zarobki dużo ponad przeciętną w Łodzi.
anonimowy 2014-08-15 08:25:50
nie polecam tej firmy, wykorzystują ludzi, pracuje się w soboty oczywiście "charytatywnie", za nad godziny kierowcy nie mają płacone, handlowcy są oszukiwani. Omijajcie szerokim łukiem firmę izola.
zdezorjentowany 2014-10-25 18:25:52
Opinie o IZOLA czy o MET-PRIM bo nie bardzo kumam o kogo Wam chodzi ?
Lasek 2016-05-19 18:16:53
Wiecie co, ja tam uważam, że nie ma bidy, jest dobrze
Zostaw swoją opinię o IZOLA, MET-PRIM - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IZOLA, MET-PRIM