Opinie o Szpargiel Lohner w München

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Szpargiel Lohner. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Szpargiel Lohner o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szpargiel Lohner w München

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Szpargiel Lohner?

Robert Nowy wpis

To (usunięte przez administratora) bardzo małe zarobki praca od 5 rano do 21,30 nie polecam owszem są tam stali pracownicy z Polski którzy dobrze zarabiają sezonowi to raczej grosze góra 1600 € na miesiąc po przeliczeniu godzin wychodzi 5 € na godzinę

Kiki Nowy wpis
@Robert

1500 euro to ja przywiozłam w 2007 roku. Za zbiór truskawek i borówek. 1500 euro po odliczeniu już wszystkich kosztów

Mati Nowy wpis

Orientuje się ktoś, jak wyglądają warunki mieszkaniowe i płacowe dla sprzedawców szparag? Ktoś coś z Polski już próbował?

Daria

Chcę pojechać pierwszy raz ...proszę o szczere odpowiedzi ..jaka jest umowa ..czy tlumaczona na polski ..jakie stawki i czy są wyplacali w sensie czy faktycznie płacą za przepracowane godziny ..jakie warunki mieszkaniowe i ile potrąceń za socjal ..jak z ubezpieczeniem

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Szpargiel Lohner? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
maria

Ludzie zastanówcie się co piszecie,same bzdury.Jak jedziesz i pracujesz to zarobisz,a jak jedziesz się zabawić to wracasz bosy,goły i wesoły.Ja jeżdżę 8 sezonów i jestem bardzo zadowolona i w tym roku też się wybieram.A ci co piszą te bzdurne opinie to są osoby co sztuką dla nich jest się nie orobić a zarobić.A pracodawca za darmo nie płaci.

malawiaczka

AWANS-ja za przepracowane 380 godzin w 1 memiesiecu mialem 100 godzin niewyplacone to jest Awans, kierowcy maja wmawiane ze maja dodatek nocny a na sortowni raz stawka na godziny raz na akord jak wygodniej dla szefa. Pieniadze bardzo slabe i nie adekwatne do roboty. Jak czytacie inne posty to wybieraja najleprza K...... Inchenhofen miejscowosci gdzie znajduje sie firma awiec zabawic to tam sie mozna nie wszystkie Panie ukonczyly sezon pozdrawiam milej pracy.

Zuzanna

Ktoś wie gdzie mogę znaleźć ogłoszenia o pracę w Szpargiel Lohner, ale w języku polskim? Trzeba znać niemiecki, czy wystarczy jak zna się kilka podstawowych zwrotów?

Xxx
@Zuzanna

Haha???????? są już tylko w języku rumuński. Polacy się szanują...

Awg
@Xxx

Porostu firma która okrada pracowników na każdym kroku i twierdzi w oczy ze tak funkcjonuje niemiecki puff jakim jest ta firma....

@Awg

A jego piesek Lukchuj twierdzi że jak tak jest to tak musi być bo papa mówi ... Buraki i pośmiewisko całej okolicy. Następny sezon made in Filipiny. Jak wejdzie tam Kontrola to wszystkich tam pozamyją że jak można robić po 400h 3 miesiące bez dnia wolnego niema niemiecki system niedzielę albo święta plus bo trzeba się budować.. A i horobowe i urlop za własne nadgodziny... . Minus -20€ za każdy dzień plus 20%podatek za rok 2020. Czyli w tym roku pracownicy robią 5 h dla szefa a 2 h na wypłatę. Zapraszają jeleniów których coraz mniej

Łysy ☺

W tym roku to cholernie trudne pytanie ????

Wojtek

Największa k...wa to myśli jak ludzi w Ch...a zrobić nawet Rumuni tak już nie chcą przyjeżdżać bo nikt nie chce robić za800€. Ostatni sezon istnienia...

Czy Szpargiel Lohner praktykuje "luźne piątki"?

Zzz

Luźny piątek? Nawet luźnych niedziel nie ptaktykują????

Dana

Siema Łysy jak tam smakuje kawa z wkładką?????a wracając do tematu świat stoi otworem,jest dużo fajnych miejsc i prac ze jest w czym wybierać.lohner nie jest jedyny na świecie wiec nie ma co żałować ze się tam nie pracuje,szkoda tylko nie których ludzi którzy tam są.więc Baska niech tak nie świętuje tego ze wywala dobrze pracujących ludzi a bierze co bądź.nikt nie rozpacza nad nie możliwością pracowania w tym miejscu.

łysy
@Dana

dana ty tez jestes tam ponizej notowana

Milka

Nie dajcie się zwieść tym kłamcom,ta robota to (usunięte przez administratora),umowa nie istnieje,robisz na czarno,nie masz ubezpieczenia dostajesz papiery do podpisania a nawet nie wiesz co podpisujesz,brygadzistka Sabina daje d..y szefowi,gnebia ludzi,robisz po kilkanaście godzin a zarobki zostawiają dużo do życzenia.tak samo w drugiej placówce w Sonnenberg Baska drze ryja na wszystkich,pięknie z Tobą gada a za plecami s..a jakich mało,tyrasz jak wół,przerabiajac ponad 20 ton dziennie,obiecują Ci premie a na koniec nie dostajesz nic,tempo pracy jest tak duże ze trzeba maszyny wyłączać bo nie nadążają.brygadzistki są złośliwe,gdy im podpadniesz stawiają Cię w najgorszym miejscu na maszynie,jedzenie jest do niczego a płacić musisz,ludzie maja biegunki ze całe deski brudne .oczywiście szycha ma lepsze jedzenie.nie polecam tej firmy,przez telefon Ci wciskają kit ze jest super aby tylko pojechać,a na miejscu wychodzi coś innego.tam pracuje sama rodzinka,jeden drugiego kryje,imprezuja codziennie później w pracy wali od nich siarą na kilometr,aż się żygac chce jak jeden z drugim Ci przyjdzie coś kazać robić.nie bądźcie głupi,nie dajcie się namówić,jak nie jesteście z rodziny nie traficie na dobre stanowisko w tej firmie.szef polak mówi Ci w oczy same dobre rzeczy a tak naprawdę mydli oczy bo jest pantoflarzem i się boi rudej.wystarczyło pojechać raz żeby zobaczyć jak tam jest i się dowiedzieć od ludzi i z doświadczenia jaka prawda jest o tym miejscu.wszystko Ci opowiedzą pracownicy którzy jeżdżą dłużej.ale tez juz jest ich coraz mniej.

Xxx
@Milka

To jeszcze mają ludzi za nic przecierz nie ma komu robic juz w polu jak w polsce weszlo 500+ z tego co słyszałem to niech tak dalej robią to bendą juz nie długo sami (usunięte przez administratora) w polu

mądraluch

Jeśli ktoś ma pracę to może lepiej szanować ją bo szybko można ja stracić a odzyskać już nie.

Gregor

Może zamiast zbierać okoliczne ploteczki trzeba było pracować a z pewnością satysfakcja z pracy byłaby duża.

Milka
@Gregor

Jasne ploteczki,zacznijmy od tego ze brygadzisci niech się wezmą za robotę a nie stoją i ludzi obgaduja,albo pala fajki na ławce lub popijaja w biurze,ludzie muszą na was robić a Wy się kręcicie jak (usunięte przez administratora)w muszli i szukacie żeby się tylko czepic,żadnego szacunku dla pracownika mimo że przewala takie tony przez ręce.

@Robi Wiliams, jako pracownik firmy mógłbyś się wypowiedzieć na temat warunków zatrudnienia w firmie i jakich kwalifikacji oczekuje od pracownika przełożony? Jaki rodzaj umów jest zawierany z pracownikiem i czy praca po godzinach jest dobrze opłacana? Czekam na Twoją opinię.

piotr

OBÓZ PRACY POWODZENIA U KOJOTA ...

Robi Wiliams
@piotr

Kojot nie pracuje-wywalony

Robxiu

Witam. Z racji złych opinii na temat tego miejsca mam pytanie. Jak wyglądają zarobki jeśli chodzi o panów? P.Magda przez telefon zapewnia 1000e netto lekko. Jak sie to ma naprawdę?

anonim111111
@Robxiu

Zależy kto, co i jak robi. W razie pytań zostaw emaila, napisze i chętnie pomogę. PS. Pozdrawiam wszystkich nieudaczników i leniwcòw, którzy mają aż tak złe zdanie o tej firmie - ja osobiście żałuję, że po tylu latach pracy u Lohnera musze zakończyć swoją działalność tam.

robix
@anonim111111

stemateusz@o2.pl Chętnie dowiem się co i jak.

PREDATOR
@Robxiu

TYSIĄC EURO CIĘ ZADOWALA,JEŚLI TAK TO IDZ W CHOLERE

Robi Wiliams
@anonim111111

A kim tam byłeś?

@pracujący, może mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź i dodać więcej szczegółów na temat zatrudnienia i warunków pracy jakie zaoferował Ci pracodawca? Z tego co piszesz wnioskuję, że na premię nie można liczyć, a co z pakietem socjalnym? Czy pracodawca go zapewnia? Na jakie umowy można liczyć i czy atmosfera w pracy według Ciebie jest dobra? Każda informacja, którą dodasz pomoże innym użytkownikom forum w znalezieniu pracy.

Witam, trochę czytałam w internecie na temat filmy Szpargiel Lohner. Chciałabym dowiedzieć się w jakich miastach szukają pracowników oraz na jakie stanowiska? Ciekawi mnie struktura firmy oraz system wynagrodzeń. Wszystkie informacje mile widziane! Pozdrawiam!

pracujący
@Karolina

Praca jakich wiele, nic specjalnego, jak się dobrze robi to zapłacą.Dodatków żadnych nie dają.

sprawiedliwość

Witam i chcę wystawić tej firmie opinie o pracy w charakterze kierowcy;Kobieta o imieniu Magda która mnie werbowała,obiecywała przez telefon ;stałą prace,konto w niemieckim banku, wypłaty miesięczne,zameldowanie,150 E.opłaty miesięcznej za kampa z wyżywieniem i to że moim obowiązkiem będzie (zawieść towar tu,zawiezć tam)po przyjezdzie usłyszałem słowa;umowa sezonowa,za kampa 400 E.miesięcznie,wypłata pierwsza po 3-mce.,żadnego meldunku,konta,praca parobka,wyniwś przynieś pozamiataj,ręczny rozładunek Tira,sprzątanie hali itp.Jednym słowem parodia,po przejechaniu tysiąca kilometrów ta (usunięte przez administratora) po werbunku werbalnym napluła werbaltom w twarz ,polka polakom,brygadziści Polacy,Niemiec umywa ręce od wewnętrznego syfu,jedna czy druga polka kopsa szpary Niemcowi i uważa się póżniej za brygadzistkę,głowa wyżej pupy!rodacy z dala od tej firmy.

ziomal251
@sprawiedliwość

Witam,mam zamiar jechać do pracy jako kierowca,a czytając te wszystkie opinie mam mieszane uczucia,pani Magda przez telefon robi dobre wrażenie i dużo obiecuje a ciekawe co będzie na miejscu. pracowałeś tam jako kierowca i co zle było czy jak ,wiadomo że za leżenie nie płacą. Powiedz kolego jak jest tam naprawde czy warto jechać czy nie tak realnie jako kierowca chłodni bo taką mam tam jezdzić ile można na czysto zarobić. Pozdrawiam

@ziomal251

ja byłem kierowca sezonowym ale znam kierowców kontraktowych i z tego wiem to warto

bur
@sprawiedliwość

dieki za otrzezenie

Lubicie swoja prace?6

Zostaw merytoryczną opinię o Szpargiel Lohner - München

• Jak się pracuje w Szpargiel Lohner?

Zobacz opinie na temat firmy Szpargiel Lohner tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Szpargiel Lohner