Steinform Produktion Sp.z.o.o

Witnica

Opinie o Steinform Produktion Sp.z.o.o

optymista 2010-08-17 10:43:57
od metalu wara, to bardzo fajna firma, a pan [usunięte przez administratora] fajny chlopak. pamietajcie wszedzie dobrze gdzie nas nie ma :-)
pozdrawiam
andrzej 2010-08-17 11:30:03
potwierdzam dobra firma tez jestem zadowolony
anonim 2011-04-26 17:15:19
Praca w \"Mago\" jest niczego sobie, miła atmosfera, warunki nie złe, cały rok można pracować praktycznie w krótkim rękawku, oczywiście na produkcji. Kierowniczka fajna babka można pogadać na różne tematy wysłucha i doradzi, kierownika też mamy w porzo gościa.No cóż w akordzie trzeba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] żeby na koniec miesiąca być zadowolonym, ale nie ma nic za darmo pracować trzeba a ci co narzekają niech się lepiej wezmą do pracy, bo tu naprawdę jest fajny zakład dla chcących pracować.
Parówa ty i raz dwa trzy dni ! 2013-05-27 11:02:33
zarobki nie najgorsze lecz nie polecam parówa i tak wam [usunięte przez administratora] z premi jak będzie mógł. To jest mistrz w zabieraniu komuś pieniędzy za byle [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zabiera i on jedyny potrafi zabrać w jeden dzień komuś 1,5 MIESIĄCA premi .... sobie nie zabierze jak [usunięte przez administratora]
anonimowy 2013-08-25 08:16:26
Nie warto tam isc o to kilka mooch powodow
Brak jakiej kolwiek organizacji nie wiesz co I Gdzie jest
Pracodawca nie podejdzie do ciebie I nie spyta sie Jak ci sie pracuje tylko ma swoje osoby ktore donosza Jak psy a same sie obijaja cos w stylu [usunięte przez administratora] z magzynu kazdy kto tam pracowal wie o co chodzi
[usunięte przez administratora] wydziera Morde za byle co I odciaga z premi
Co do warunkow w pracy to woda niskie temp halas pylki brak jakiego kolwiek zorganizowania babki ktore tam prqcuja sa naprawde Spoko wiec nie pisac glupich komentarzy cwaniaki ktorych wyrabali I za wszelka cene chca napisac cos zlego o tej firmie of dziewczyn wara;p
anonymous 2014-01-27 10:00:01
Witam, pracuję juz dłuższy czas w tej firmie i dla teo kto chce pracować i zamierza tam przepracować do emerytury :-) to do wszystkiego da się przyzwyczaić. Zarobki chyba są największe z pośród okolicznych zakładów, od poczatku tego roku dostalismy kolejna juz podwyżkę.
Podstawa 1800 + liczne premie = ponad 2200 spokojnie bez nad godzin
Wynagrodzenie wypłacane terminowo i bez niespodzianek.
A co do warunków pracy? Wszystko się zmienia na lepsze, standardy się zmieniają - jest to stosunkowo młoda firma i dopiero się rozwija.

Zapraszam, przydały by się jakieś nowe ciacha
dyro 2014-04-09 12:19:20
Pensje przelewają którego dnia miesiąca??
włodar 2014-04-09 12:22:10
No właśnie w którym dniu dostajecie kasę na konto???
Baśka 2014-04-09 12:25:25
Napiszcie czy już dostaliście wypłatę, bo mój stary mowi mi ,że jeszcze nie ma!!!
kabanos 2014-10-15 14:39:16
masz wypolerować kawałek odpadu to jest twoja rekrutacja wypolerujesz dobrze idziesz na szlifiernie pile magazyn wandarm plac jeden( usunięte przez administratora )
Polin 2015-01-25 01:46:15
Podpowiedzcie mi czy warto iść do nich i rozpoczynać swoją przygodę w branży? Zastanawiam się nad steinform i jeszcze 2ma innymi firmami. Liczę na rozwój i możliwość zarobienia nie najgorszej kasy. Zdaję sobie sprawę, że nie można mieć wszystkiego, ale po pewnym czasie powinno to być realne do osiągnięcia..?
Gość1205 2015-02-19 18:02:39
Boli mnie to że tak traktują ludzi,
Kierownik myśli że jest kimś lepszym a reszta ludzie na hali to odpad społeczny.
Chodzi po hali ręce w kieszeni ziewa jak by szykował się do spania.
Szef ? nawet nie będzie widział jak masz na imię nawet nie zwróci na Ciebie uwagi.
Szlifierki na 230v plus woda , twierdzą że anty przepięciówki są , i co to Ci da ?
Mają makity 110v ale po co je ponaprawiać ?
Firma też może pochwalić się wypadkiem z tamtego roku gdzie przez zaniedbanie chłopakowi płyta granitowa zmiażdżyła stopę.
robert 2015-04-08 07:05:05
zakład zepsuł się pracownika traktują jak niewolnika niech sam kierownik robi na umowę na zlecenie przyczepił się do CV ze mało przepracowane a nie powiedział za ile będę pracował zł ubezpieczenie z swojej kieszeni .nie polecam tam iść ...
Steinform 2015-10-01 07:12:33
Szanowni Forumowicze,
Steinform Produktion jest firmą zatrudniającą ponad 100 osób. Jest to jedna z trzech największych w Europie firm produkujących blaty kuchenne z granitu, quartzstonu, silestonu, dektonu i neolithu.
W ostatnim czasie pojawia się wiele nieprawdziwych informacji o naszej firmie, napisane przez osoby, które z różnych przyczyn (kradzieże, pijaństwo, nieusprawiedliwione nieobecności itp.) zostały dyscyplinarnie zwolnione.
W związku z powyższym chcielibyśmy przedstawić proces produkcyjny odbywający się w naszej firmie.
Pierwszym etapem jest obróbka blatów granitowych za pomocą najnowocześniejszych na świecie maszyn CNC ( Firm Bimatech, Donatoni, Waterjet CMS). Maszyny te samodzielnie docinają na wymiar płyty i wykonują otwory pod montowane urządzenia.
Zakończeniem procesu produkcyjnego jest obróbka ręczna płyt granitowych. Obróbka granitu „na mokro” odbywa się tylko na 30% powierzchni hal. Temperatura na hali wynosi minimum 16 stopni.
Zarobki netto pracownika produkcji kształtują się na poziomie 2.400-2.900 zł netto.
Kierownicy, tak jak na całym świecie, odpowiadają za prawidłowy przebieg procesu produkcyjnego oraz za bezpieczeństwo pracowników.
Osoby, które piją nałogowo, kradną i zamierzają „bumelować” nie powinny ubiegać się o pracę w naszej firmie.
Wszystkich chcących uczciwie i rzetelnie pracować zapraszamy do prężnie rozwijającej się firmy.
Steinform
Wojjciech Fratczak 2015-10-26 08:28:00
Decyzją Sądu z dnia 1.10.15 .” Ja Wojciech Frątczak przepraszam Pana Dariusza Sonko za to, że dnia 14 września 2014 roku na łamach portalu internetowego, znajdującego się pod adresem internetowym http:/www.gowork.pl zamieściłem pod pseudonimem >>były<< pisemny komentarz uwłaczający jego godności i czci, a tym bardziej wyrażajacy względemniego lekceważenie.”
Żuraw 2016-02-28 21:25:15
rok 2016 a na produkcji wszystkie blaty nadal są noszone ręcznie już nie jednemu dysk wyskoczył wszędzie mają żurawie ale szlifierze nadal ręcznie
hesl 2016-05-14 13:54:20
Zgadzam się całkowicie z @Ol. Poprawiły się warunki pracy jak i atmosfera między pracownikami i kierownictwem.
trump 2016-11-09 20:34:41
2016 a zmiany nie idą na ku lepszemu. nowa osoba kierująca firmą "zmiany" nie wychodzą na dobre pracownikom maksymalne obostrzenia wobec wszystkiego, liczy się tylko średnia produkcji nic wiecej. Wykwalifikowani pracownicy odchodza z pracy. Złudne mydlenie oczu dla załogi że bedzie super.
Zostaw swoją opinię o Steinform Produktion Sp.z.o.o - Witnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Steinform Produktion Sp.z.o.o