Opinie o Steinform Produktion Sp. z.o.o. w Witnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Steinform Produktion Sp. z.o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Steinform Produktion Sp. z.o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Steinform Produktion Sp. z.o.o. w Witnica

Czy pracownicy Steinform Produktion Sp. z.o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Jena

Tak, jest raz do roku organizowana wigilia firmowa w grudniu (tylko pracownicy, bez mężów, żon, partnerów).

Czy do dziś są tylko premie kwartalne o których wspominano czy może dorzucono też te miesięczne? Po prostu jak czytam teraz te ofertę dla pracownika działu przygotowania zleceń to widzę, że w treści wskazują wynagrodzenie złożone z podstawy i premii, wole rozwiać wątpliwości

Czy firma Steinform Produktion Sp. z.o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Mena Nowy wpis

Nie udziela się pożyczek. Dodatkowym wsparciem jest dobre słowo przełożonego ( do czasu). Wsparciem finansowym są trzy do roku premie kwartalne uzależnione od obecności i wydajności.

Grażyna

Nie rozumiem chyba jaki tu byłby powód do integracji? Ogólnie to jak tu relacje między ludźmi wyglądają, wszyscy raczej się lubią?

Jena Nowy wpis

MKsky

Praca w tej firmie polega na tym, aby robić swoje i sie nie wychylać. Nie masz prawa głosu. Kierownictwo - śmiech na hali, jeden drugiemu najchętniej nogę by podłożył, jeden drugiemu (usunięte przez administratora) obrabia (jak to ludzie?) Oczywiście, gdzieś potrzeby pracownika, bo sprzęt to musisz chyba wybłagać, wymagają (usunięte przez administratora) wie czego, za śmieszne pieniądze na które robisz cały miesiąc, a jeżeli przypadkiem "podpadłeś'' bo padał deszcz, bo siku za długo robiłeś, bo za głośno oddychasz, to masz (usunięte przez administratora) premie, bo to twoja wina. Nie dowiesz się tego dopiero na kwitku. A 2/4 wypłaty to premie, które heh, niestety tracisz nagle w ostatni dzień, gdzie przez miesiąc (usunięte przez administratora) na chleb. Odezwać się w tej firmie głośniej na taki temat, to jest sie z góry skazanym na tortury, dlatego wszyscy siedzą cicho, bo się boją odezwać.. Jakieś pytania? CHĘTNIE ODPOWIEM :) PRACA tu nie popłaca. Normy w kosmos zawyżane, płaca absolutnie nie jest adekwatna.

Szlifierz

Rozmowa z Panem Danielem oraz z pseudo kierownikami

Czy bierze pan narkotyki xD

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Czy pracownicy w Steinform Produktion Sp. z.o.o. dogadują się między sobą?

Denton

Pracownicy są jak rodzina

Emil Wódka

To prawda, są jak rodzinka, tylko że (usunięte przez administratora)

Grażyna
@Emil Wódka

tam miało być docelowo jakieś negatywne określenie? a można spytać o przyczynę? Twój nick sugeruje jakbyście się dobrze po pracy integrowali... :) czemu Panowie mieliby się nie dogadywać między sobą?

MiazGa

Beznadziejna Firma i kierownicto Dyrektor tylko spoko na początku pózniej pokazuje jaki jest naprawdę, normy są niemożliwe żeby tam jakieś fajne pieniądze zarobić Nie polecam z całego serca nie wiem skąd oni w ogłoszeniach wzieli do 4500-5500 brutto zwykła ściema 70% starych pracowników odeszła bo dzieje się tam już syff/ Teraz szukają byle kogo żeby tylko ktoś dla nich robił. Kierownicy to samo zaczynają cwaniakować tekstami się nie podoba to się zwolnij "DRAMAT" Jednym przyjemnym słowem "Ha ptfu"

Szymon
@MiazGa

Dali teraz ogłoszenie na operatora wózka widłowego z gotowymi uprawnieniami UDT, ale nie podali stawki. Orientujesz się, ile mogę tu na początek dostać, i czy od tych norm, które trudno wyrobić, zależy premia? No i jak tu wygląda fundusz socjalny?

@Szymon

Powiem tak, na wózkach była solidna ekipa osób co sporo tam czasu pracowała nagle po przejęciu firmy przez DE wszyscy się zwolnili ???? przypadek ? Nie sądzę.

@Szymon

A wspomnieli w ogoloszeniu że osoby na wózkach w dni transportowe zostają do zamknięcia transportu? Czyli normalni pracownicy kończą 22 idą do domku a ty siedzisz do 23 lub północy żeby zamknąć transport i to 3 dni w tyg nie wspominając o nakazie pracy przyjścia w sobotę piona

Agnieszka
@MiazGa

A takie nadgodziny są dodatkowo płatne? Co jeśli nie można zostać dłużej?

Koślawy
@Agnieszka

nadgodziny są za darmo dla dobra firmy :))

Koślawy
@MiazGa

Zgadzam się z tobą, nikomu nie polecę tej firmy

Dorota
@Koślawy

Serio? A nie można ich odebrać jako dzień wolny? Nie są ewidencjonowane w jakikolwiek sposób?

Czy Steinform Produktion Sp. z.o.o. praktykuje "luźne piątki"?

Szlifierz

Tak w piątek jest bardzo luźno

MiazGa

Nie prawda!! w poniedziałek środa piątek jest najciężej bo to są transporty i zapiernicz jest od 6 rano do 22 Nie wspominając o nakazach pracy w Soboty pozdro HahH

Jaka jest umowa w firmie Steinform Produktion Sp. z.o.o.? Wiecie, czy jako Operator Maszyn zatrudniają na umowę zlecenie?

Kierowniczek

Tylko i wyłącznie Umowa o pracę

Złóż CV - Czekamy Na Ciebie!

Przyjazna rodzinna atmosfera - Polecam pracę w tej firmie

Henry

Jeśli na forum na pusto to w firmie jest dobrze bo ludzie zadowoleni tym bardziej, że firma jest wyróżniona jako dobry pracodawca!

Mirek

Jak atmosfera w firmie?

Edyta

@wajcha Dziękuję za Twoją wypowiedź. Czy w związku z tym, że praca jako szlifiarz w firmie Steinform Produktion jest cięższa niż na innych stanowiskach oznacza, że pracownik na tym stanowisku może liczyć na lepsze warunki zatrudnienia? Jeśli mógłbyś poruszyć ten temat to będę Ci wdzięczna. Ponadto, czy jesteś pewny, że nie dasz rady napisać nic pozytywnego na temat pracy w firmie Steinform Produktion? @Obecny pracownik Czy możesz przybliżyć warunki na których jesteś zatrudniony w firmie? Gdybyś mógł, to na pewno pomożesz wielu innym użytkownikom, którzy szukają tutaj konkretnych informacji na temat zatrudnienia.

Ciekawa

Opowie mi ktoś coś o waszym kierowniku? ????

Filip

Jaką macie atmosferę? Czy są w firmie jakieś dodatki socjalne?

Ciekawa

Co powiecie(usunięte przez administratora) O waszym kierownik czy dyrektorzy. Nie wiem kim on tam jest?

Jerzy

Zastanawiająca jest ta cisza. Jak jest dobrze to pewnie nie ma chętnych

Obecny pracownik

Firma ma opinię dobrego pracodawcy i nijak do tego nie pasują te wasze wpisy!!!

granit
@Obecny pracownik

dobrego pracodawcy? :-)

trump
@Obecny pracownik

Hahahaha dobre sobie :)

Trump

Witam, nadal nie jest lepiej, podwyżki niewielkie przyszly ale wzamian srednia produkcji podwyzszona czyli robimy wiecej i szybciej. Młoda nie wykfalifikowana kadra, starzy wyjadacze opuścili firmę ze wzgledu na złe traktowanie i nadal mydlenie oczu. Serdecznie nie polecam.

@Trump

witam teraz podbieraja ludzi z innych zakładow. dostaja ponoc 3000 zł netto na reke. ciekawe ile zarabiaja starzy pracownicy ze steinformu ?

wajcha

Stanowisko szlifierz nie polecam .... robisz cały czas w pyle i wodzie gdy reszta chodzi sobie swobodnie lub nawet przesiaduje w szatniach. Operator maszyn zależy jaka maszyna .... kanty praca przy klejach i zimno tak samo piły ale się nie narobią fizycznie ta jak na szlierni chociaż. Magazyn często zostaje w godzinach nocnych bo trzeba popakować najlepiej na wandarmie oni tam czasem to już nic nie robią. Na temat biura się nie wypowiem bo nie wiem. A placowi ja placowi zimno pada słońce wiatr kto co woli.

Edyta

Czy w firmie jakieś zmiany? Właśnie pojawiły się nowe ogłoszenia na stanowiska: PRACOWNIK PRODUKCYJNY- szlifierz, operator maszyn, PRACOWNIK ADMINISTRACYJNO-BIUROWY, KIEROWNIK PRODUKCJI. Kto aplikuje? Jakieś rady dla zatrudniających się?

Zostaw merytoryczną opinię o Steinform Produktion Sp. z.o.o. - Witnica

• Jak się pracuje w Steinform Produktion Sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Steinform Produktion Sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Steinform Produktion Sp. z.o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Steinform Produktion Sp. z.o.o.?

Kandydaci do pracy w Steinform Produktion Sp. z.o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Steinform Produktion Sp. z.o.o.