Nordvest Bemanning AS.

Bergen

Opinie o Nordvest Bemanning AS.

Wojtek 2014-04-01 21:16
Pracuję od dwóch miesięcy, pieniądze są na czas. Czasem ciężko się dodzwonić do biura, ale nie odbiega to od innych pośredników. Ogólnie nie mam zastrzeżeń
Paulus 2014-08-21 21:45
Czesc,
Mam pytanie jak wygladaja warunki mieszkaniowe, zaproponowali mi prace montera rusztowan, calkiem niezle to wyglada ale z racji ze nigdy nie pracowalek w Nor, dlatego pytam ?
Dziekuje za infor
takitam 2014-10-13 19:54
a Wojtek jak im słodzi:) Za pokój 5000 koron na Bergen całkiem normalne można powiedzieć jeśli ma się internet. Największa wada nordvest to to, że jest brak gwarancji na nadgodziny, mogą być ale nie muszą. Wypłata raz w miesiącu jeśli jest 37,5 h tygodniowo to bez szału. Podobnie jak Wojtek...nie mam zastrzeżeń
kwiat 2014-11-19 15:43
a ktory bemaning ci zagwarantuje nadgodziny,ja pracowalem 1,5 roku i bylo ok.kasa na czas
Paulus 2014-11-26 15:33
....a czy firma zwraca za przeloty do Polski i z powrotem, praca jest wahadłowa ?
kajtek 2015-02-04 15:26
pracuje tam juz jakies 4 miesiac wogle to h,,,,, klada na ludszi konczysz jeden opdrag pytasz o nowy a oni potrafia ci powiedziec ze nie maja teraz albo czekasz 3 tyg albo idziesz do innej firmy pracowalem w bemaningach od 10 lat ale na taki syf jeszcze nie trafilem nie polecam ze wszystkimi prawioe tak robia
witek 2016-04-20 13:05
firma jak widze jest Norweska, ale na pewno dbają o pracowników, bo zmienili troche obieg dokumentów i jak wyjeżdzasz to najpierw wszystko u nich podpisujesz na miejscu i wyjeżdzasz już z gotową umową tak naparwde wiec człowiek jest spokojniejszy.
Michal 2017-02-08 15:22
Ch... nie firma. Kontakt z biurem tragedia, nie odbierają telefonów, nie odpisują na maile. Jak już ktoś wcześniej napisał, nikt nic nie wie po zakończeniu zlecenia. Kończy ci się oppdrag a oni nie wiedzą co dalej. Baaa jeden z konsultantów z biura juz 2 razy prosił mnie, żebym obdzwonił byłych klientów, może któryś z nich będzie mnie potrzebował. Ogólnie dramat nie firma, Nordvest to mój 3 bemanning i chyba najgorszy w jakim robiłem. Gorąco NIE POLECAM !
PS. fakt, płacą w terminie jak chyba większość norweskich firm ale k***, nie robią łaski
Zostaw swoją opinię o Nordvest Bemanning AS. - Bergen
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nordvest Bemanning AS.