Opinie o Hotel pod Ciżemką w Sandomierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Hotel pod Ciżemką. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hotel pod Ciżemką o rekrutacji.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel pod Ciżemką w Sandomierz

Czy w Hotel pod Ciżemką zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Zażenowany

Umowę zlecenie może jeszcze uda się dogadać ale też ciężko. Tak, pod stołem ;) mieli kiedyś ewidencję, mieli chwilowe kłopoty, ale szybko temat ucichł..o tym co tam się wyprawia można napisać książkę, sam tam pracowałem przez jakiś czas i rozmawiałem z wieloma byłymi pracownikami, zdecydowana większość miała te same odczucia i przeżycia. Jakbym miał możliwość jakoś nawiązać z tobą kontakt to chętnie podzieliłbym się wieloma faktami :) pozdrawiam

Józek Nowy wpis

Są może dostępne jakieś oferty pracy w hotelu? Najbardziej interesowałoby mnie stanowisko recepcjonisty. Chociaż widzę w komentarzach, że jest jakiś problem z umowami. Rozumiem, że na umowę o pracę nawet się nie nastawiać? Skąd takie podejście właściwie?

Czy w Hotel pod Ciżemką zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Nie

@Adam

A jakie umowy dają? Od razu na czas określony? Na jak długi bo czytałem komentarze o pracownikach sezonowych. Na kilka miesięcy też się zdarza zatrudnienie?

Zażenowany Nowy wpis

O umowie możesz pomarzyć, pieniążki się liczą i oszczędzanie na pracownikach

@Zażenowany

Cześć, naprawdę? Nawet o umowę zleceniu można zapomnieć? I nikt jeszcze tego nie zgłosił nigdzie? Nie mieli żadnej kontroli? To jak oni prowadzą ewidencje czasu pracy i rozliczają się z pracownikiem? Pod stołem? Kasa chociaż jako tako się zgadza?

Zażenowany Nowy wpis

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Hotel pod Ciżemką na Recepcjonistka? 14 grudnia ogłoszenie na Lento.pl.

Zażenowany

Nie dostaniesz nawet umowy, ludzie pracują po kilka lat i dalej na czarno

Gabriela

No jakby nie patrzeć to w każdej pracy tak można powiedzieć, że wszędzie byłoby lepiej. ;p Ja odnośnie tych opinii to zastanawiam się ile lat za sobą ma pracownik o najdłuższym stażu, wiadomo?

@Gabriela

10,15,20 nawet sezonowi przychodzą już kilka lat pod rząd... oj komuś nie na rękę było nie przedłużenie umowy ...

Cyrk

Tam to gorzej ludzie wytresowani niż zwierzęta w cyrku..sezonowi to przychodzą i odchodzą i niektórzy też nie wytrzymują psychicznie takiego traktowania..

@Cyrk

A dopowiesz coś więcej? Rozumiem, że wskazujesz tym samym na mocną dyscyplinę jeśli o pracę chodzi? Czyli jak to w praktyce wygląda?

Cyrk
@Gabriela

Dyscyplina, żeby zaspokajać wymysły kierownictwa to tak. Najlepiej jakby 1 osoba robiła za 3..i ma to robić perfekcyjnie. Nie dziwne, że lokal ma taką opinie jaką ma na mieście..

@Cyrk

jaką ma opinie na mieście, bo nawet nie wiem? chyba też nie tak złą, bo w ogóle by klienci nie przychodzili wtedy, a przychodzą?

@Gabriela

Przychodzą turyści, którzy nie słyszeli lub chcą sami spróbować potraw. A w tym mieście i okolicach, każdy słyszał o tym lokalu raczej nie zbyt dobre rzeczy. I dziwne, że tam jest taki przemiał ludzi.. zostali tylko pracownicy, którzy boją się odejść lub poprostu za długo tam pracują i nie szanują się.. pozwalają sobą pomiatać.

@Odpowiedź

nie wiem na ile sprawdzone jest to info odnośnie samych tych pracowników, którzy preferują wciąż tu pracować... ciekawa byłabym ich zdania w tej kwestii. Ilu ich w sumie jest ze wszystkich potencjalnie zatrudnionych?

@Gabriela

Liczba stałych pracowników jest mała.. nowi się teraz szanują... jeśli szef nie szanuję pracowników to niech sam pracuje.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Hotel pod Ciżemką? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Hotel pod Ciżemką?

Odpowiedź

Jeśli masz dobrą psychikę, nie masz życia prywatnego lubisz pracować w święta, weekendy itp to praca dla Ciebie. Koniecznie jeszcze musisz być lubiany przez kogo trzeba.

Renata
@Odpowiedź

to przed podjęciem pracy nie mówią, że trzeba pracować w weekendy i święta? Bo chyba w większości przypadków jak podejmujesz pracę to wiesz na co się piszesz?

@Renata

Oczywiście, że mówią tylko czy każdy chce tak pracować? Zależne kto ma jakie priorytety w życiu. Nie polecam takiej pracy nikomu.

@Odpowiedź

a dobra psychika to do czego? chodzi o ten wymagany perfekcjonizm czy coś jeszcze?

@Gabriela

Nie..nie do tego..do ludzi i atmosfery, która tam panuję..

Grażyna
@Odpowiedź

A jaka panuje? Jak coś się dzieje, co tak źle wpływa na pracę w zakładzie, to napisz coś więcej. Chciałabym wiedzieć, o co chodzi, i czego się ewentualnie spodziewać.

@Grażyna

Myślę, że trzeba to przeżyć żeby się dowiedzieć..może dla ciebie będzie ok.. Tam ma być robione każde widzimisię szefostwa..nie ma się własnego zdania bo będziesz wrogiem..robisz co się każe bez gadania

Witam, ja wystawię opinię związaną z nie wydawaniem paragonów. Byłam ostatnio w lokalu Pod Ciżemką. Skorzystałam z usługi dokonałam płatności kartą i niestety nie otrzymałam paragonu...nie wiem czy zostało poprawnie naliczone bo nie mam jak sprawdzić. Pieniążki z konta zeszły a paragonu brak..to nie jest mój obowiązek upominania się o paragon..więc tej sprawy tak nie zostawię i zgłoszę to gdzie trzeba.

Stokrotka

Ja wypowiem się na temat pracy jako kelnerka.. hmm Pani K, która jest kierownikiem a nie powinna nim być uważa że jest tylko od rządzenia hmm to chyba jakieś nieporozumienie. Pracując razem robimy razem a nie wydajemy polecenia innym. Zgarniać pochwały za ciężką pracę innych jest łatwo ale zrobić coś samemu już gorzej. Proponuję się zastanowić czy ta Pani powinna być na tym stanowisku.

Czy pracownicy w Hotel pod Ciżemką dogadują się między sobą?

I

Oczywiscie, ze tak. Pracujemy ze sobą po kilka lat...

Natalia

Pracownicy tworzą w miarę zgrany zespół , ale bardzo toksyczny jest właściciel !!! Gnoi każdego na każdym kroku, obcina wypłaty i sam nie wie czego chce. Człowiek z kompleksami - wyżywa się na innych a zwłaszcza na kierownikach( chociaż ma ich super). Nie polecam tego miejsca. Szukajcie pracy gdzie indziej. Ja znalazłam i z przyjemnością idę do pracy a nie z bólem brzucha i ze strachem jak do ciżemki!!!!

Krzysiek
@Natalia

Miałem styczność z właścicielem i podpisuje się obiema rękami pod w/w komentarzem

co do właściciela
@Natalia

potwierdzam, byłam świadkiem , podczas dnia próbnego, nie zdecydowałam się tam na pracę

Lovee

Absolutnie nie...każdy tylko patrzy żeby wbić nóż w plecy .. trzymajcie się z daleka

@Lovee

A to może Ciebie nie polubili czy coś? Bo po tym co pisali serio wyglądają na w miarę zgranych. A o właścicielu co powiesz?

@Gabriela

W miarę to słabe określenie. Tam jest ważne z kim trzymasz..nie spodobasz się wypad..masz swoje odmienne zdanie wypad..nie robisz 5 rzeczy na raz wypad..ludzie udają zgranych a za plecami co innego. Z właścicielem nie miałem zbytniego kontaktu ale po tym co mówili inny też dobry nie jest...wymagania z kosmosu..szacunku nie ma..czepia się o wszystko. Tyle w temacie.. dziękuję i nie pozdrawiam

@Lovee

Aha? To faktycznie aż tylu chętnych tutaj jest, że z taką łatwością pozbywaliby się ludzie od siebie? Widzisz, Ty konkretnych wymagań przez niego stawianych to chyba nie znasz. A może ktoś zorientowany się wypowie?

@Gabriela

Chętnych jest wielu, a dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane .. wystarczy to co widziałam i słyszałam od nowych jak i starych pracowników. A komentarze tutaj raczej pochlebne nie są..te wymagania, które są to już za wiele.. szukacie ludzi do pracy czy (usunięte przez administratora)

To on P

Praca w tym miejscu to porażka.. nie polecam..atmosfera okropna...pewna Pani która uważa się za kierownika wysługuje się innymi a sama nic nie robi..nikt z nią nie chce pracować..nie spodobasz się jej to masz nie ciekawie..jest tylko jedna osoba z którą chcą wszyscy pracować Pani B pracuję tak jak inni i każdy z nią chcę być na zmianie..tam pracując trzeba mieć mocna psychikę bo właściciel cię zniszczy..Nie polecam!!!!!

@To on P

Nie zgodzę się z opinią. Osoby na wyższych stanowiskach mają więcej obowiązków i za cos odpowiadają. Kierownik nie wysługuje się tylko wydaje polecenia bo jakby ktoś nie wiedział to od tego jest. Tu nie ma ze się kogoś lubi czy nie... tylko za cos się bierze pieniądze i trzeba na nie zapracować . Pozdrawiam serdecznie tych, którym tam tak zle???? przecierz to nie więzienie- droga wolna

Snake

Hmm..dobry kierownik zakasa rękawy i pracuje z innymi żeby zasłużyć na miano kierownika. Takie jest moje zdanie. Kierownik nie jest tylko po to aby wydawać polecenia. Nie pracowałem tam długo ale mi wystarczy to co widziałem. To nie więzienie cielesne lecz psychiczne.

adam

Pan d jest spoko :) Natomiast pani S jest sfrustrowana bo zostawił ją mąż dla młodszej i jak to bywa w takich przypadkach wyżywa się na ludziach jeśli ma tylko jakąś okazję

Dorota
@adam

Nie mam pojęcia im jesteś adamie ,ale Pani S , na marginesie nigdy chyba pod tym nazwiskiem nie figurowala , bo z tego co weim podpisywała sie K nie ma w firmie od 6 lat czyli od 2015 roku , Generalnie jaoś wrzucasz tu cos od czasu do czasu , ale ciżemę znasz chyba z jakiś opowieści :-)

Ada

Ile języków jest wymagane na recepcji?

Dagmara

Czy do hotelu nie potrzebują recepcjonistki? Jakie zarobki? Ktoś był tam na podobnym stanowisku?

Bella

Jak wam nie wstyd wpisywać takie bzdury w komentarzach??!! Jeśli idę do pracy i coś mi nie odpowiada to rezygnuję i tyle w tym temacie a nie wpisuję takie bzdury... skoro uważasz , ze tam tak źle to dziwi mnie fakt : ze pracują tam ludzie po 10,15,20 lat prawie wszyscy, ze jest tam praca cały rok a nie jak w pozostałych knajpach w zimie do domu albo zabiorą ci urlop bo nie wyrabiasz godzin, ze za każdą godzinę masz zapłacone -plus premia w zimie tez! Rozwala mnie osoba , która przychodzi bez doświadczenia - chce zarabiać miliony, pracować 8 godzin i nic nie robić -a i jeszcze mieć przerwę! To może do sejmu startuj????pozdrawiam

Emilia
@Bella

No wiesz - każdy ma tu prawo do wyrażania swojego zdania. Chodzi o to, iż poszczególne osoby mają nieco inne wymagania wobec swojego pracodawcy i to co odpowiada Tobie, innym już nie będzie. Tak czy inaczej - Ty chyba chwalisz sobie pracę w Hotelu pod Ciżemką. A czym konkretnie się tam zajmujesz?

Agnieszka

Ciekawa jestem czy trudno się dostać i czy w ogóle poszukują managera hotelu?

Rukolla

Gdyby mi tam złotem płacili to bym tam nie wrocila. Jest tyle aktrakcyjniejszych ofert pracy w Sandomierzu, że Cizemka powinna być ostatecznościa. Pracujesz jako kelner, a robisz tak naprawdę wszystko i to za psie pieniądze. O obcinaniu pensji prawda, o częstym braku przerw przez minimum 12 godzin prawda, szef traktuje Cię jak g*wno prawda! Zero szacunku do człowieka, który pracuje na niego. Praktykantow widzę raz, więcej nie przychodzą, szukają innego miejsca. W cizemce musisz być na 3 piętach jednocześnie. Dekorowac, nakrywac, sprzątać i obsługiwać. Wpisane na grafiku 9-20 tydzień wcześniej, masz plany i co.... Musisz zostać. Brane jest dużo rezerwacji odwrotnie proporcjonalnie do ilości personelu czyli latasz po piętach na wydawanie i między czasie obsługujesz bar. To nie jest praca dla wszystkich, to nie jest praca dla większości... Wychodzisz z pracy o 3 i idziesz na 12 tego samego dnia. Kuchnia... Coś też nie pomaga, kabluje gdy tylko jest ku temu okazja. Wszystko, wraz ze źle przyrządzonym daniem, jest na kelnerów.

Aneta

@Adam, rozumiem, że skoro używasz formy 1os. l.m. to jesteś nadal osobą pracującą lub zarządzającą w Hotelu pod Ciżemką. Jeśli możesz to napisz kilka słów na temat oczekiwań firmy wobec potencjalnych kandydatów do pracy w hotelu oraz co w zamian za ich spełnienie proponuje firma? Myślę, że dla tych, którzy rozważają zatrudnienie się w tym hotelu będą to bezcenne informacje.

Anita

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

@Anita

Tak potrzebujemy kelnerów.

Mieliśmy okazje być w restauracji z której wyszliśmy głodni ponieważ przez 30 minut czekaliśmy na przyjęcie zamówienia a następne 20 minut na napoje których nie dostaliśmy pomimo bardzo małego ruchu , po czym podziękowaliśmy i wyszliśmy . Jesteśmy zarzenowani organizacjom restauracji

To jest super firma. Jeśli ktoś narzeka na prace to niech sprawdzi swoje umiejętności!!!

Asia

Nie polecam. Atmosfera okropna, wlasciciel nie szanuje pracowników, ogromne wymagania najgorsza płaca na Rynku.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel pod Ciżemką - Sandomierz

• Jak się pracuje w Hotel pod Ciżemką?

Zobacz opinie na temat firmy Hotel pod Ciżemką tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Hotel pod Ciżemką
4.9/5 Na podstawie 337 ocen.
  • Bohaterów Warszawy 3 lok. 53
    25-394 Sandomierz